Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Rolki ;D
Autor Wiadomo
Yenna 



Imi: Asia
Wiek: 32
Doczya: 06 Lip 2009
Posty: 159
Wysany: 2009-08-02, 14:43   Rolki ;D

Macie rolki? Jeździcie na nich?

Ja mam już drugie, kauczukowe, nie powiem szybkie są i na razie troszkę boję się zjeżdżać na nich z górek, ale coraz bardziej się wczuwam i wczoraj nawet zjechałam z takiej stromej :D Niewątpliwy sukces :D A w rolkach najbardziej podoba mi się odrobina adrenaliny - "wywrócę się, czy nie? " :D

A jak jest z wami?
_________________
ŻYĆ TO PRZEKSZTAŁCAĆ SIEBIE W DZIEŁO SZTUKI
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2009-08-02, 14:46   

Yenna napisa/a:
A w rolkach najbardziej podoba mi się odrobina adrenaliny - "wywrócę się, czy nie? " :D

Przejedź się na desce to dopiero adrenalina i większe prawdopodobieństwo upadku.


Miałam rolki. Lubiłam na nich jeździć i pewnie nadal lubię. Aczkolwiek nie ma okazji i chęci żeby teraz na nich jeździć.
 
 
 
Bastet 



Wiek: 31
Doczya: 13 Cze 2009
Posty: 252
Wysany: 2009-08-03, 09:28   

Mam rolki, lubię jeździć, ale boję się jak jestem koło ulicy.
_________________
Nie pozwól aby ktoś cię zranił,.
Nie rób sobie sztucznych granic.
Nie żyj tylko nadziejami.
Krytykę miej głęboko gdzieś,
Bo twoja duma ważna jest...
 
 
 
włochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Doczy: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysany: 2009-08-03, 11:06   

Kiedyś miałem, ale wyrosłem. Jeżdzenie wspominam dobrze, mimo poobijanych kolan, łokci i nadgarstków (nie miałem żadnych ochraniaczy). Gdybym miał nadal ten sprzęt, z pewnością nie stałby w kącie, zbierając kurz :)
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Mała_Adu 



Imi: Adrianna
Wiek: 33
Doczya: 27 Lut 2009
Posty: 119
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-08-03, 12:14   

Ja kiedyś codziennie śmigałam na rolkach.. ale już mi przeszło xD
_________________
Penis.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-08-03, 20:07   

Nigdy nie czułam adrenaliny jeżdżąc na rolkach xD
Nie chwaląc się byłam mistrzynią ulicy na rolkach. Z racji tego, że mieszkam przy pkp, to mamy ogromnyyyy pas do jeżdżenia na rolkach deskach, rowerach itp. Tak więc od kiedy tylko dostałam rolki spędzałam tam całe dnie. Nigdy nie miałam ochraniaczy, i często kolana były w strupach. Ciągle uczyłam się nowych trików itp. Swoją jazdę na rolkach zakończyłam niemiłym incydentem, gdy weszłam na taką górkę. Piasek, trawa itp. Nie jakieś uliczne wzniesienie. No i stwierdziłam, że zjadę z niej na rolkach, była tam dość mocno wyklepana w ziemi dróżka.. i tak zjechałam, że chyba przez miesiąc chodzić nie mogłam ;) a potem rolki sprzedałam. Czasem w szczególności wiosną mam ochotę wskoczyć na rolki i sobie pojeździć z kimś.. ale jeden problem to nie mam rolek, a drugi to taki, że nie mam chętnych :(
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2009-08-07, 23:43   

Mam rolki, ale nie jeżdżę na nich często, gdyż nie mam za bardzo gdzie.
Zawsze bałam się zjeżdżać z wysokich górek :-P . Oczywiście jeździłam bez żadnych ochraniaczy, także wszelkie wywrotki były bolesne :roll:
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2009-08-15, 20:32   

Rolki i moja skromna osóbka to najgorsze połączenie, jakie tylko świat widział. Nigdy w życiu nie założę tego ustrojstwa na stópki, choćby mi nawet za to płacili. Już i tak wszyscy moi znajomi przy każdej okazji wspominają z rozrzewnieniem i ogromnym ubawem moje wyczyny na tym pieruństwie. Fe. Ale wrotki lubię. :)
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2009-08-15, 20:47   

Na rolkach to teoretycznie w życiu nie jeździłem. Na łyżwach (podobno prawie jak rolki) byłem kilka razy (1 lub 2) i szczerze przyznam, że mam lepsze sposoby na poobijanie się.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2009-08-15, 21:30   

Yenna napisa/a:
Macie rolki? Jeździcie na nich?

Mam. Jeżdżę. I to już od jakichś 12 lat. To chyba mój ulubiony sport, wszystko łatwo i przyjemnie. Człowiek się nie męczy a mięśnie pracują. Miałam oczywiście całe mnóstwo wypadków, w tym złamaną rękę w nadgarstku, ale z rolek nie rezygnuję. Od 3 sezonów planuję kupno nowych, bo w obecnych starły się już kółka, ale jeszcze nie mam na to kasy. Jeżdżę na starych. :D
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
kyoko. 
watashi?



Imi: Joanna
Doczya: 02 Lis 2009
Posty: 88
Wysany: 2009-11-04, 20:35   

kiedy tylko wiosna przybywa w moje okolice, przyodziewam rolki z kauczukowymi kółkami bez hamulców[z górki na nich nie zjedziecie...]. są trójkołowe! dostałam je od wyczynowca, który stwierdził, ze dwa kółka mniej to dobra opcja.
no i śmigam po wiosce. czyli robię ok 1,5km kurs do sklepu po papierosy, na piwko, cokolwiek. żałuję, że w tym roku tak mało jeździłam.
_________________
don`t expect me to die for thee[?].
 
 
 
EoS_AmeN 
Everybody Lies - So Don't Trust Me



Imi: Paweł
Wiek: 31
Doczy: 01 Mar 2009
Posty: 147
Skd: Ni z owoąd
Wysany: 2009-11-04, 21:37   

^ Kocham rolki. W ogóle lubie sport.

Mieszkam na wsi i kiepsko tu z dobrymi drogami ale ostatnio na jednym(jedynym) skrzyżowaniu wylali asfalt i mamy komplet asfaltów we wsi więc posuwam sobie momentami. oczywiscie nie teraz, ale zdarza sie że wskakuje w kauczuki, ruszam na droge i uczę się , krążąc po naszej metropolii ;D
_________________
Tylko mi tu kupy nie zrób!


Everybody Lies
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2009-11-05, 10:20   

EoS_AmeN napisa/a:
ale ostatnio na jednym(jedynym) skrzyżowaniu wylali asfalt i mamy komplet asfaltów we wsi

nie wiem dlaczego ale mnie to rozbawło xD
Ja na rolkach kiedyś dawno za komuny pośmigiwałam. Czyli w wieku ok 10 lat (w tym wieku można mieć rozmiar buta 38?). Teraz nie wiem czy bym się utrzymała na czymś takim. Choć w sumie pewnie tak, bo na łyżwach jakoś mi wychodzi :)
 
 
 
kojot1906 
FeRu



Imi: Piotrek
Wiek: 35
Doczy: 17 Wrz 2007
Posty: 129
Skd: Kalników/Przemyśl
Wysany: 2009-11-06, 17:07   

Kiedyś jeździłem na łyżworolkach, ale po skręceniu stawu kolanowego dałem sobie z nimi spokój....gdy po pół roku chciałem do nich wrócić okazało się,że są za małe. A teraz nie jeżdżę i jakoś za tym nie tęsknie.
_________________
Everybody Lies

"Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier mówię:"ratujcie drzewa". Kiedy słyszę techno...ku*wa nie wiem z czego robią płyty CD ale ratujcie to!!!

Moje beaty:
http://streemo.pl/Portal/...eRu_Muzyka.html
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2010-02-04, 10:05   

Jak tylko zrobi się cieplej wyciągnę swojego kumpla i zacznę jeździć znowu na rolkach. Niestety wiąże się to również z tym, że trzeba kupić je, ale co tam. :)
Czuć ten wiatr we włosach... :D
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group