Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Sporty zimowe
Autor Wiadomo
Yenna 



Imi: Asia
Wiek: 32
Doczya: 06 Lip 2009
Posty: 159
Wysany: 2009-08-07, 00:17   Sporty zimowe

Jakie są wasze ulubione sporty zimowe? Jakie najbardziej lubicie uprawiać?
Ja najbardziej lubię oglądać chyba skoki narciarskie, a uprawiać to uprawiam: łyżwiarstwo, narciarstwo i sumie to chyba tyle.
_________________
ŻYĆ TO PRZEKSZTAŁCAĆ SIEBIE W DZIEŁO SZTUKI
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2009-08-07, 01:47   

Z uprawiania to jak byłem mały jeździłem na sankach. Poza tym fajnie się gra w rugby na śniegu.
Co do oglądania to tylko skoki, ale teraz jak się skończyła era Małysza to już też niezbyt.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2009-08-07, 22:42   

Zdecydowanie zjazd z górki, a czy na sankach, to już nie koniecznie. Tutaj mam całą gamę różnych sprzętów - reklamówki z sianem, plecaki, opony itp. Byle tylko zjechać i się nie połamać. Preferuję jeszcze bitwy na śnieżki i robienie aniołków :P
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2009-08-07, 23:49   

Ulubione: skoki narciarskie i łyżwiarstwo figurowe.
Uprawianie sportów zimowych wygląda u mnie nieco gorzej :wink: - sanki i łyżwy, na których jednak jak dotąd nie nauczyłam się dobrze jeździć :-P .
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Yenna 



Imi: Asia
Wiek: 32
Doczya: 06 Lip 2009
Posty: 159
Wysany: 2009-08-08, 00:01   

Asik napisa/a:
sanki
rotfl
Ile masz lat?
_________________
ŻYĆ TO PRZEKSZTAŁCAĆ SIEBIE W DZIEŁO SZTUKI
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2009-08-08, 00:01   

Zaheel napisa/a:
Zdecydowanie zjazd z górki, a czy na sankach, to już nie koniecznie. Tutaj mam całą gamę różnych sprzętów - reklamówki z sianem, plecaki, opony itp.


Tak tu muszę przyznać słuszność. Nie ma to jak zjechać w kartonie po telewizorze, albo na drzwiach od lodówki. Swego czasu sławne u nas były reklamówki wypełnione watą szklaną - prawie jak dupoślizg.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Yenna 



Imi: Asia
Wiek: 32
Doczya: 06 Lip 2009
Posty: 159
Wysany: 2009-08-08, 00:03   

Kiedyś zjechałam na desce do prasowania rotfl
Spadłam i zwichnęłam sobie rękę. Deska nie była dobra, zatrzymała się
i wyleciałam xD
_________________
ŻYĆ TO PRZEKSZTAŁCAĆ SIEBIE W DZIEŁO SZTUKI
 
 
 
Marki 



Imi: Daniel
Doczy: 28 Lip 2007
Posty: 1042
Skd: Zewszad
Wysany: 2009-08-08, 10:55   

Oglądać to skoki narciarskie.

A jeśli chodzi o uprawiane, to zjazd z górki na byle czym (worek z sianem/słomą itp.) :D
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-08-08, 11:03   

Ale kombinujecie... Ja to na reklamówkach zjeżdżałam, ale bez żadnego wypełnienia xD
Jak byłam młodsza to na dupie, na kolanach, na klacie. O, i przede wszystkim na sankach! Miałam też tak zwane narto-sanki. Fajne były, ale za każdym razem zjeżdżałam na nich tylko raz, bo były tak ciężkie, że nie chciało mi się ich tachać na górę ;d jabłuszko też nie jest złe. Narty odpadają, bo nie umiem. A zawsze chciałam pojeździć na snowboardzie! Czuję, że to mogłoby mi się bardzo spodobać ;)

Do oglądania? Skoki, łyżwiarstwo, biathlon, biegi narciarskie, zjazdy na czas, tricki na desce snowboardowej i wszyyyyystko inne ;d

[ Dodano: 2009-08-08, 11:04 ]
:doh: jak mogłam zapomnieć!? Ulubiony sport do uprawiania to oczywiście bitwa na śnieżki ;D
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2009-08-08, 11:11   

Sanki! A raczej zjazd z górki, bo sanki nie są zawsze potrzebne, bo tak jak już pisaliście z górki zjechać można na wszystkim (a najlepiej na d*pie).
No i bitwa na śnieżki :D Robienia Aniołków i ogólne tarzanie się w śniegu też jest fajne.

Ogladanie sportów zimowych? Yyyy...jakoś nie bardzo. Wyjątek to - żużel na lodzie :D
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-08-08, 11:12   

Aniołki! Jak mogłam to pominąć? ;o iiii jeszcze mamy taką zabawę, że wkładamy twarz w śnieg i wygrywa ten, kto najdłużej wytrzyma xDDDD
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Anoniman 


Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 1257
Wysany: 2009-08-09, 18:47   

Oglądać bardzo lubię hokej na lodzie, niestety bardzo rzadko mam sposobność. Uprawiać - wszelkie ślizgi z górek lub na lodzie na-bele-czym. Choć teraz jakoś mniej mnie to cieszy niż w dzieciństwie.
Ostatnio zmieniony przez Anoniman 2009-08-09, 18:47, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2009-08-09, 18:54   

Yenna napisa/a:
Asik napisał/a:
sanki
rotfl
Ile masz lat?

Ja też sanki-mam 20lat i co według Ciebie to siara nie?

A ze sportów zimowych to jak mam pod opieką jakieś dziecko to zawsze się muszę przejechać sankami. A kiedyś to słynne jabłuszko czy wręcz kultowa reklamówka z Tesco :D
Poza tym śnieżki, łyżwy czy nawet ślizg na lodzie. Jeszcze tej zimy z chłopakami mieliśmy niezły ubaw ślizgając na zamarzniętych "kałużach".
A oglądać lubię jazdy figurowe na łyżwach.
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imi: Marcin
Wiek: 33
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 525
Skd: Sanok
Wysany: 2009-08-09, 22:39   

Do zjeżdżania najlepsze są worki wypchane sianem xd Nie mówcie, że nigdy nie próbowaliście... mięciutko, dupina nie obija się o żadne nierówności. Można całkowicie wtopić się w przyjemności zjazdu, jakimi są prędkość, pęd wiatru i radosne wrzaski^^
Jeździłem również na nartach i łyżwach. Ale zimy mamy teraz takie, że duże z tym problemy. Miejscowe wyciągi działają tylko czasowo, a specjalnie w góry nie będę jeździł. Na lodowiska nie lubię raczej chodzić, z resztą, to nie to samo co śmiganie po zamarzniętej rzece :) W sumie przez całe LO ani razu nie byłem na nartach chyba... nawet jak była pogoda, to jakoś nie znajdowało się kasy, czasu czy towarzystwa... z rodziny nikt nie jeździ na nartach, więc kto by mnie samego specjalnie wiózł i czekał niewiadomo ile, aż się wyszaleję.
A, oglądać oglądałem, ale tylko przez chwilę i tylko skoki, jak nagle wyskoczył Małysz. Szybko jednak przestałem się tym tak bardzo interesować. Wolałem samemu wyskoczyć na dwór, niż siedzieć przed telewizorem i oglądać jego zwycięstwa ;)
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
Ostatnio zmieniony przez doopek 2009-08-09, 22:41, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2009-08-09, 23:10   

Yenna napisa/a:
Asik napisa/a:
sanki
rotfl
Ile masz lat?

Stara już jestem, ale nie przeszkadza mi to w dobrej zabawie zimą :wink:

Lubię także oglądać snowboard i biathlon :) .
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group