Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Taniec
Autor Wiadomo
cookie 
eat my shorts.!



Imi: Dominika
Wiek: 30
Doczya: 16 Wrz 2008
Posty: 14
Skd: z Wenus - -
Wysany: 2008-09-16, 16:56   

taktak tegoroczny występ Polaków na Eurowizji był świetny! ja osobiście tańczę już od 11 lat. Wszystko dzięki tacie ;P bo to on jest choreografem, więc gdyby nie on nie wiem czy bym się za taniec zabrała ;P a teraz wiem, że taniec to jedyna rzecz przy, której na chwilę urywam się od szarej rzeczywistości :) żyję tylko po to, żeby tańczyć :] nic innego mnie nie interesuje xdd
_________________
Dwie rzeczy nie mają granic:
wszechświat i ludzka głupota.
 
 
 
break dance 
Break dance-liczy sie tylko taniec


Imi: Robert
Wiek: 30
Doczy: 27 Wrz 2008
Posty: 2
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-09-29, 20:37   

ja tańczę break dance :wink:
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-09-29, 21:10, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
menima 
`sadness in her eyes



Imi: Kamila
Doczya: 22 Lis 2008
Posty: 22
Wysany: 2008-11-22, 21:57   

Chodzę na tańce od 3 lat. Tańczę hip-hop. Podoba mi się również break-dance, próbowałam przez miesiąc uczyć się go sama, lecz po prostu mi nie wyszło. (:
_________________
`Take me into your arms and sing me your beautiful song...
 
 
 
Source 
Boski Łącznik



Imi: Domin
Doczy: 13 Cze 2008
Posty: 198
Skd: Sora&Naraku
Wysany: 2008-12-28, 15:01   

Heh aż mnie krew zalewa :P
Ja tańczę raczej solo Jumpstyle od półtora roku ;]
Nie wiecie co to?! Poszukajcie na na necie a się dowiecie :P
Co do tańców towarzyskich to mnie to nie kręci za bardzo ;/
Myślę nad tym, że by się na breakdance gdzieś zapisać :D
(wiem że masz buźko-manie)

(ostatnio jak wypróbowałem swój hardstyle u kumpla to dostałem opiepsz bo mu się sypał tynk w piwnicy ^^)
Ostatnio zmieniony przez Source 2008-12-28, 15:01, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2009-06-01, 19:17   

Dawno, dawno temu napisałabym, że nie lubię i nie umiem tańczyć. A teraz jest wręcz na odwrót.
Dziś jak tylko mam okazję, to nawet gdy idę ulicą a usłyszę muzykę potrafię się na chwilę zatrzymać i tańczyć. Oczywiście nie sama bo z pewnym panem, który na całe szczęście kocha taniec.^^
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2009-06-01, 20:21   

Nena napisa/a:
Oczywiście nie sama bo z pewnym panem, który na całe szczęście kocha taniec.^^
Kogo masz na myśli? Y., gdy wypije kilka głębszych? Fakt, fajnie wtedy tańczy uliczną lambadę, nawet o krawężniki się specjalnie nie potyka.
Jakoś przepadam za jumpstyle'm do lustra. :lol: Uwielbiam atmosferę klubów-półmrok, dym..nikt nie patrzy, jak tańczysz. Oczywiście, zależy od klubu i parkietu. Na pewno nie poczuję się luźno na lanserskim parkiecie disco, gdzie bardziej chodzi o poderwanie kogoś do numerku w WC, niż o taniec.
Pewnie w tym roku bardziej oswoję się z tańcem nowoczesnym- wybieram się do studium, gdzie właśnie w ramach WF-u będą zajęcia z tańca nowoczesnego. A póki co, tańczę często i do każdej muzyki. Głową. :lol:
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2009-06-01, 20:26   

lapicaroda napisa/a:
Kogo masz na myśli? Y., gdy wypije kilka głębszych? Fakt, fajnie wtedy tańczy uliczną lambadę, nawet o krawężniki się specjalnie nie potyka.

Niee, mam na myśli mojego pana na którego widok ślinka Ci cieknie :P

lapicaroda napisa/a:
Oczywiście, zależy od klubu i parkietu. Na pewno nie poczuję się luźno na lanserskim parkiecie disco, gdzie bardziej chodzi o poderwanie kogoś do numerku w WC, niż o taniec.

Oj tam na sali dance w Hvn, było ciekawie aczkolwiek tłoczno, więc jakbyśmy poszły w inny dzień było by inaczej.

Tak jak Aneta lubię właśnie ten pół-mrok, dym, pianę... ale za to nie znoszę jak za mną tańczy jakiś stary napaleniec który patrzy tylko na moje tyły ;/
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2009-06-01, 20:34   

Cytat:
Niee, mam na myśli mojego pana na którego widok ślinka Ci cieknie :P
Jego tyłka, uściślając. Naprawdę fajnie nim kręci.
Haha, właśnie. Pamiętam naszą pierwszą wyprawę do klubu z owym gościem. Za Neną cały czas gibał się jakiś napaleniec ze wsi, nie wiem czy tańczył, czy koszula go uwierała- w każdym razie, tuż obok byłam ja. Ścisk straszny, Nena jakoś podeszła blisko i...niechcący dostała moją ręką po tyłku. Pierwsze jej skojarzenie- TO TEN ZA MNĄ! Dobrze, że dałam radę jej to wytłumaczyć, bo inaczej jej sexi-tancerz był gotów zdzielić faceta...
...co nie przeszkadzało w tym, żebym pijąc z nim później piwo przy barze, nie zademonstrowała owego klepnięcia na jego własnym sexi-tyłku. Ale Nena się nie obraziła, prawda? :lol:
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Mała_Adu 



Imi: Adrianna
Wiek: 33
Doczya: 27 Lut 2009
Posty: 119
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-06-02, 12:14   

A ja nie wiem czy umiem tańczyć, ale bardzo lubię :p :)
_________________
Penis.
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2009-06-02, 22:45   

w szkole u mnie wojskowi mieli obowiązek chodzić na tańce :P oficer musi umieć tańczyć!
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-06-03, 09:50   

Maciooj, to nie jest głupie :P poprawia im koordynacje :D ja jestem tanecznym debilem przez kompleksy podejrzewam.Jakoś nie mogę się wyluzować :?
_________________

 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-06-06, 11:49   

Ja kiedyś uczyłam się stylu hh i disco XD ale po 3 czy 4 miesiącach znudziło mi się.. ale w sumie trochę teraz żałuję.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2009-08-18, 20:17   

Ja tam się ostatnio uzależniłam od tańca...kiedyś bym nawet o tym nie myślała, ale dziś jest tylko ''Kiedy idziemy do klubu?!'' :lol:
W tańcu przeszkadzają tylko natrętni faceci, choć o tym to więcej może powiedzieć Nena- zaliczyła nawet jedne oświadczyny na parkiecie, choć co prawda, pierścionek był znaleziony, ale Piotrek został przyjęty, prawda? :twisted:
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2009-08-18, 20:21   

Cytat:
W tańcu przeszkadzają tylko natrętni faceci

No ej! Ten pan chciał z Tobą zatańczyć, w stylu bardzo nowoczesnym. Wiesz jaki ubaw mieliśmy z Piotrkiem patrząc na jego pląsy? :lol:

lapicaroda napisa/a:
choć o tym to więcej może powiedzieć Nena- zaliczyła nawet jedne oświadczyny na parkiecie, choć co prawda, pierścionek był znaleziony, ale Piotrek został przyjęty, prawda? :twisted:

Si :P
Ślub za miesiąc w tym samym miejscu co oświadczyny^^

Co do samego tańca, jeśli mam dobrego partnera to nawet mogę tańczyć na wiejskich dożynkach i rytmach disco-polo.
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2009-08-18, 20:29   

Nena napisa/a:
No ej! Ten pan chciał z Tobą zatańczyć, w stylu bardzo nowoczesnym. Wiesz jaki ubaw mieliśmy z Piotrkiem patrząc na jego pląsy? :lol:
Generalnie to pozwalam facetom tańczyć ze sobą w ten sposób, ale że ten wyglądał jak Arnold Boczek, (niestety, za późno się obejrzałam), przy drugiej akcji (was już nie było wtedy na parkiecie) dostał po tej pulchnej mordce. :-P
Nena napisa/a:
Co do samego tańca, jeśli mam dobrego partnera to nawet mogę tańczyć na wiejskich dożynkach i rytmach disco-polo.
Ja jednak wolę solo. Taniec to wirujący seks, przynajmniej tak wygląda taniec ze mną w parze- mój chłopak nienawidzi tańca i ogólnie takich klimatów, a przypadkowi faceci, niestety, często traktują taniec ze mną, jako taniec godowy i myślą, że to jakieś preludium do czegoś więcej.
Ty wiele nie widziałaś... 8)
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group