Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Rzygu rzyg..
Autor WiadomoϾ
Madman
[Usuniêty]

Wys³any: 2010-01-25, 18:59   

"Jeśli oceniacie ten utwór w takich samych kategoriach co dzieła traktujące o sensie egzystencji, to fakt - to jest dno."

Kiedy ja właśnie w kategorii humoru go tak traktuję. To już bliżej mu do egzystencjalizmu, bo przecież czynność opisana w tym tekście odgrywa ogromną rolę w życiu wielu ludzi.

"Hmm.... wiesz co.... siedzę sobie właśnie na tym "dnie samego dna" i słyszę pukanie od spodu"

Fajne, ale szkoda, że autorstwa mojego ulubionego Leca.
Ostatnio zmieniony przez Madman 2010-01-25, 19:00, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
Gość 
materialna forma chaosu



Imiê: sem rzuć
Wiek: 33
Do³¹czy³: 10 Gru 2009
Posty: 38
Sk¹d: wziąć hajs ?!?
Wys³any: 2010-01-26, 14:07   

Madman napisa³/a:
To już bliżej mu do egzystencjalizmu, bo przecież czynność opisana w tym tekście odgrywa ogromną rolę w życiu wielu ludzi.
Brawo, główkuj dalej, :football: może uda Ci się w końcu odkryć sens egzystencji na podstawie tego wiersza?
Madman napisa³/a:
Fajne, ale szkoda, że autorstwa mojego ulubionego Leca.
Natomiast moim ulubionym Lecem jest Stanisław.

[ Dodano: 2010-01-26, 15:26 ]
Jeszcze post Mietka się zabunkrował:
Mietek napisa³/a:
Gość napisa³/a:
Gdybym wniknął w Wasze poczucie humoru i rozłożył je na czynniki pierwsze to sami byście się trochę zdziwili


Bez wątpienia masz rację. Z tym, że rozłożenie mojego poczucia humoru na czynniki nie spowodowałoby raczej, że ten wiersz zacząłby mi się podobać.

Rly mam rację? Mi chodziło, że przekonałbyś się o samym "powodzie" poczucia humoru.

Gość napisa³/a:

Przeznaczenie wynalazków jest mało ważne, ważne co zrobią z tym ludzie, podobnie było z dynamitem. A wiersz.. liczy się to jak odbiorą to ludzie i w jakim aspekcie go skomentują niektórzy zrobią to po swojemu.....
annoth napisa³/a:
Wiersz nie zawsze ma wyrażać jakiś przekaz. Często ma po prostu wywoływać jakieś reakcje i tyle.
Nie rozśmieszyło was to? To absurd, stylizowany na normalny utwór.
.....a niektórzy odczytają właściwe intencje autora ;)
Pozdrawiam.


Nie sztuką jest napisać jakiegoś rymowanego "bohomaza" i stwierdzić, że odbiorca ma to prawidłowo zinterpretować. Jak nie sztuką to czym? Masz tu bohomaza i interpretuj to jako bohomaza, takie trudne? Sztuką jest napisać taki wiersz, aby od razu było widać co autor miał na myśli. Nie ładnie mówić "sztuka", mówi się "ładna dziewczyna". Poza tym napisać coś co każdy zrozumie to takie trywialne, permanentne i oklepane. Ja też mogę sobie napisać:

"dżem"

I teraz sobie interpretujecie co miałem na myśli ;)

Miałeś na myśli to, że nikt nie wpadnie na to co miałeś na myśli bo nic nie miałeś na myśli. Nie mylę się chyba mając to na myśli?
:spoko:

annoth napisa³/a:
Wiersz nie zawsze ma wyrażać jakiś przekaz. Często ma po prostu wywoływać jakieś reakcje i tyle.
Nie rozśmieszyło was to? To absurd, stylizowany na normalny utwór.


Co miało mnie rozśmieszyć w bezsensownym wierszu bez smaku, bezsensowność wierszyka bez smaku którego nawet do niczego przyrównać nie można? to się nazywa "oryginalność" I gwarantuje, że żadnych reakcji we mnie to nie wywołało, reakcji pisemnej też nie wywołało? poza krótkim pytaniem nasuwającym się na myśl po lekturze: WTF? palec w **** i na hak


[ Dodano: 2010-01-26, 15:36 ]
Wierszyk bez intencji z nutkÄ… dekadencji
Trzyma się tej formy w jakiej lubię czytać
Chwilka - nie możesz mieć o nic pretensji
Napisałem go dla siebie więc przestań pytać

Masz to na forum, więc to propsuj albo hejtuj
Także panie Mieczysławie nad klawiaturą
Humor mi popsuj ziomuś albo dziękuj
Tylko weź nie spadnij z krzesła - złap je oburącz
_________________
Ze wszystkich ustrojów popieram tylko drobnoustrój.
Ostatnio zmieniony przez Gość 2010-01-26, 17:36, w ca³oœci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group