Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
wygląd zewnętrzny czy wewnętrzny ??
Autor Wiadomo
lovv 
sexi krejzolka.



Wiek: 35
Doczya: 18 Mar 2007
Posty: 167
Skd: ja wiem.
Wysany: 2007-03-24, 16:48   

50/50
facet nie musi byc super przystojny.
aby mnie zainteresowal i miala z nim wspolne tematy.
a dodam ze mam dziwny gust co to wygladu i wiekszosc facetow, ktorzy mi sie podobaja moje kolezanki uwazaja za brzydali ;'pp
_________________
Is it 'cos I'm cool?
 
 
Kropka... 



Wiek: 35
Doczya: 16 Lut 2007
Posty: 138
Skd: Znikąd
Wysany: 2007-03-25, 01:34   

lovv napisa/a:
mam dziwny gust co to wygladu i wiekszosc facetow, ktorzy mi sie podobaja moje kolezanki uwazaja za brzydali


Dokładnie! praktycznie zawsze tak mam... tak się zastanawiam czy ja mam jakiś spaczony gust? :D

A co do tematu to liczy się dla mnie wygląd zewnętrzny, ale w żadnym wypadku nie gra on głównej roli... ważne żebym dobrze czuła się w towarzystwie faceta, żeby była między nami ta iskierka, żeby dało się z facetem na każdy temat...pomilczeć :D
_________________
Głęboki upadek prowadzi często do wielkiego szczęścia.
J.W.Goethe
Ostatnio zmieniony przez Kropka... 2007-03-25, 01:34, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
zapominalska
[Usunity]

Wysany: 2007-03-25, 23:43   

wygląd jest ważny, bo to pierwsze co widzimy. nie nosimy przecież tabliczek na szyi z wypisanymi określeniami typu: egoista, romantyk, indywidualista...
po pierwsze nie chodzi o to, żeby ktoś był oh i ah. chodzi o to, żeby robił dobre wrażenie.
ale wygląd jest względny, można go zmieniać.
owszem, patrzę i to często na wygląd, ale tak naprawdę liczy się dla mnie to co ktoś ma w głowie i w sercu.

lovv napisa/a:
mam dziwny gust co to wygladu i wiekszosc facetow, ktorzy mi sie podobaja moje kolezanki uwazaja za brzydali

u mnie też :) chociaż częściej to mi nie podobają się ich super przystojniacy ^^
Ostatnio zmieniony przez zapominalska 2007-03-25, 23:44, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
JuKoTo 
bitch


Doczya: 31 Mar 2007
Posty: 30
Skd: You're Mind
Wysany: 2007-03-31, 19:42   

ponad wszystko liczy sie wnetrze ;p Ja lubie ''brzydali'' ^^ sama tez nie naleze do grona fajnych lasek ;p
 
 
 
Tracer666 


Imi: Krzysiek
Wiek: 33
Doczy: 13 Maj 2007
Posty: 9
Skd: Puck
Wysany: 2007-05-14, 17:32   

Mi nie zależy żeby dziewczyna była super modelką itd...
Bo dla mnie liczy się charakter...
_________________
Nie obiecuję ci wiele...
Bo tyle co prawie nic...
Najwyżej wiosenną zieleń...
I pogodne dni...
Najwyżej uśmiech na twarzy...
I dłoń w potrzebie...
Nie obiecuję ci wiele...
Bo tylko po prostu siebie...
 
 
crush 
pfk <3



Imi: Kasia
Wiek: 33
Doczya: 13 Maj 2007
Posty: 178
Skd: Pleszew
Wysany: 2007-05-14, 18:28   

Tracer666, to jestem pełna uznania.


hm, jak dla mnie to tak, nie musi być super, ekstra, plus z wyglądu, ja też taka nie jestem, buu w ogóle lepiej o sobie nie mówić.

ale myślę że żeby gość był ze mną to musi mieć fajne wnętrze i stalowe nerwy, i musi mnie bardzo kochać, bo ja jestem często nie do zniesienia, aa no i musi być wygadany bo ja taka nie jestem.

; )
_________________
<3
Cytat:
...to nie miłość to tylko złudzenie...

MOJE MYŚLI, MÓJ BLOG Zapraszam ;*
 
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imi: Justyna
Doczya: 07 Maj 2007
Posty: 447
Skd: Kraków
Wysany: 2007-05-14, 18:57   

Myślę, że człowiek nie musi być super ładny, bo sama nie jestem jakiś cud, ale ważne żeby był zadbany, a z charakteru ciekawy rozmówca, mający własne poglądy i opinie na różne tematy, czyli ogólnie mówiąc ważniejszy jest wnętrze człowieka.
_________________
O, cieniu mów,
Gdzie kraj mych snów –
Mów, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-05-15, 19:09   

Podświadomie człowiekowi wydaje się że osoby "atrakcyjniejsze" mają więcej do powiedzenia, mają lepszy charakter, własne poglądy i da się z nimi o wszystkim pogadać...
Dlatego ważniejszy jest wygląd wewnętrzny, ale uwagę zwraca się na zewnętrzny.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Niepoprawna 
Zakochana Złośnica



Imi: Sara
Wiek: 36
Doczya: 24 Maj 2007
Posty: 43
Skd: Święte Miasto
Wysany: 2007-05-25, 13:25   

Od jakiegoś czasu panuje wręcz moda na stwierdzenie 'wygląd się nie liczy, ważny jest tylko i wyłącznie charakter'. Teoria, teorią - ale jak to ma się do praktyki? Czy nie jest tak, że najpierw selekcjonujemy ludzi na tych ładnych i brzydkich, by dopiero potem z tej pierwszej grupy upatrzyć swojego potencjalnego partnera?

Ja nauczyłam się nie oceniać ludzi po wyglądzie, gdyż sama zawsze byłam tak oceniana. To nie jest tak, że w ogóle nie zwracam uwagi na wygląd drugiej osoby. Tyle że... Kwestię urody rozpatruję w nieco innych kategoriach. Ludzie nie mają wpływu na to, jakimi się urodzili. Pewne wady w wyglądzie można zatuszować, ale generalnie rzecz biorąc nie możemy zmienić tego, jakimi zostaliśmy 'stworzeni'. Dlaczego więc skreślać kogoś za to, że po prostu taki się urodził? Co innego, jeśli ktoś o siebie nie dba... W tym wypadku można go negatywnie ocenić i zaliczyć do tego gorszego grona.
A charakter? Jego wypracowujemy sobie sami i to on powinien być głównym kryterium przy wyborze partnera. To, czy druga osoba podziela nasze pasje. To, czy dobrze się z nią dogadujemy. To, czy tworzymy harmonijną całość.
Jeśli ktoś szuka 'drugiej połówki', która po prostu będzie przy nim ładnie wyglądać jest dla mnie zwykłym prostakiem z zachwianą hierarchią wartości...
_________________
http://moja_samotnia.glt.pl
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2007-05-25, 21:29   

Jeśli chodzi o wybór miedzy charakterem, a wyglądem to nie umiem odpowiedzieć jednoznacznie. Jeśli chodzi o facetów to potrzebne mi to coś. Jedne potrafi ująć mnie swoim poczuciem humoru, a inny pięknymi oczami. To rozpatruje indywidualnie, do każdego z osobna. Wiadomo, że na osoby bardziej urodziwe zwraca się uwagę i chyab u większości ludzi taco mają na początek plusa. Mimo wszytsko staram sienie oceniać na wizus, jednak nie zawsze wychodzi...
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Al 



Imi: Ala
Doczya: 24 Maj 2007
Posty: 71
Skd: Kraków
Wysany: 2007-05-25, 21:32   

I wygląd i charakter są ważne.
Tylko się tak mówi 'wygląd się dla mnie nie liczy'.
Ale to nieprawda, każdy z nas patrzy na cechy zewnętrzne.
_________________
Pinky:Hej Móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
Mózg:To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat !

'..śnią od lat, jak zdobyć, jak zdobyć cały świat, świat, świat, świat świat..'
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-05-27, 13:04   

Nie mogę nie patrzeć na wygląd, jeśli to jest pierwsze co w człowieku poznaje...
Ale ogólnie liczy się chyba dla mnie to najmniej, ważne, żeby o sobie jakoś dbać, a reszta to sprawa charakteru.
Ostatnio zmieniony przez Kya 2007-05-27, 13:09, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-05-27, 13:08   

no fakt że to pierwsze...pytanie tylko czy to wystarczy do milości. ODp. Nie :)
a czy charakter wystarczy? Tak ...jasne, ze byłoby miło gdyby był boski ale bez przesady ;)
_________________

 
 
 
Wampirza 



Doczya: 25 Maj 2007
Posty: 286
Wysany: 2007-05-27, 23:38   

To co najpiekniejsze jest nie widoczne dla oczu ale coz na wyglad nie da sie nie patrzec, bo musi w nim byc chocby na nutka kotra da poczatek chemii miedzy dwojka ludzi
Ostatnio zmieniony przez Wampirza 2007-05-27, 23:39, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-06-12, 15:37   

Jak łatwo się domyślić, gdy poznaję dziewczynę najpierw patrzę na jej wygląd... Jest on bardzo ważny, ale nie najważniejszy... Ważne jest żeby dziewczyna była inteligenta, sympatyczna, miła, rozmowna. Jeśli źle wygląda to nie jest dla mnie jednak jeśli jest piękna, cudowna, ale nadęta, zapatrzona w siebie, napuszona to jest jeszcze gorzej...
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group