Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Otwarty przez: Mietek
2010-06-13, 15:54
CO MAM ROBIĆ ?
Autor Wiadomo
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-06-15, 18:16   

Omg. Nie powinnam ale odpowiem Ci, bo już jest ot i prywata.

Zarejestrowałam się tutaj mając 16lat i na tyle mnie to forum wciągnęło, że jestem tu do dziś. Poza tym jeśli dobrze rozejrzysz się większość stałych użytkowników ukończyło już dawno 18lat. I jeśli myślisz, że dorosłość to 18lat to współczuje, 18lat daje tylko kawałek plastiku a nie świadczy o dojrzałości.
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-06-15, 18:51   

Proszę nie robić offtopu. Jak chcecie sobie porozmawiać zapraszam na prv ;)
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2010-06-15, 20:21   

Mószka napisa/a:
(...) To jest facet, tak już z nimi bywa. (...)

Móh, wybacz, to jest jeszcze dzieciak (;

Ludzkość nie wymyśliła jeszcze nic lepszego od rozmowy w celu znalezienia porozumienia, więc również proponuję rozmowę. :D
Powiedz, co Ci na wątrobie leży, a on powie, co o tym myśli i może wspólnymi siłami dojdziecie do jakiegoś konsensusu :D A jak rozmowa nie pomoże, to może trzeba zmienić obiekt zainteresowania, bo widocznie obecny tego zainteresowania nie odwzajemnia.
I to by było na tyle (;
 
 
 
Werciaa55 



Doczya: 13 Cze 2010
Posty: 15
Wysany: 2010-07-11, 10:37   

Deirdre napisa/a:
Mószka napisa/a:
(...) To jest facet, tak już z nimi bywa. (...)

Móh, wybacz, to jest jeszcze dzieciak (;


Może i dzieciak, ale odwiedzam forum młodzieżowe ! Bo mam tyle lat ile powinnam mieć, a ty chyba nie. To forum chyba powinno zmienić nazwe na zwykłe ,,forum'' bo odwiedzają je osoby które nie powinny. ; /
_________________
; - ((
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-07-11, 13:01   

Werciaa55 napisa/a:
Może i dzieciak, ale odwiedzam forum młodzieżowe ! Bo mam tyle lat ile powinnam mieć, a ty chyba nie. To forum chyba powinno zmienić nazwe na zwykłe ,,forum'' bo odwiedzają je osoby które nie powinny. ; /

:lol: A co to mamy jakieś ograniczenia wiekowe? I jeśli tak, to gdzie one są? :lol:
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-07-11, 14:31   

Po raz kolejny proszę nie offtopować i nie kłócić się... A mówią, że kobiety wcześniej niż mężczyźni dojrzewają. Od teraz wszystkie tego typu zaczepne i nie na temat posty będę usuwał.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imi: Marcin
Wiek: 33
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 525
Skd: Sanok
Wysany: 2010-07-11, 14:54   

Cytat:
Deirdre napisał/a:
Mószka napisał/a:
(...) To jest facet, tak już z nimi bywa. (...)

Móh, wybacz, to jest jeszcze dzieciak (;


Może i dzieciak, ale odwiedzam forum młodzieżowe ! Bo mam tyle lat ile powinnam mieć, a ty chyba nie. To forum chyba powinno zmienić nazwe na zwykłe ,,forum'' bo odwiedzają je osoby które nie powinny. ; /


Po pierwsze, Dei miała na myśli Twojego... ekhem. Chłopaka. Trudno nazwać trzynastolatka facetem, więc Móha została chyba słusznie poprawiona :P

A tak poza tym, koleżanko, słyszałaś o grupie ludzi, którą nazywamy "dorosłą młodzieżą"? Wiek młodzieńczy nie zaczyna się w gimnazjum i kończy po osiemnastce, nawet Ty powinnaś już o tym wiedzieć. Chcesz poznać moje zdanie na temat Twojego narzeczonego? Zerwij z nim i dajcie sobie spokój. Jego tak naprawdę bardziej od Ciebie interesuje piłka, karate, czy pokemony, uwierz mi. To prawda, w Twoim wieku chłopcy i dziewczęta zaczynają się interesować sobą nawzajem, ale tzw. chodzenie ze sobą to lekka przesada. Nie wyjdzie z tego nic poważnego. Po prostu byleby pokazać wśród znajomych jakim to się nie jest odważnym i fajnym. Im dłużej to będzie trwało, tym bardziej zmarnujesz sobie dzieciństwo. Zastanów się sama: masz 13 lat i zamiast biegać, skakać, śmiać się czy oglądać tą całą waszą Hanne Montane, to siedzisz całymi dniami na tyłku i zamartwiasz się nad swoim "chłopakiem". Niestety musisz się z nami zgodzić, wszyscy mamy dawno za sobą wiek, w którym Ty jesteś teraz. Śmiem nawet zgadywać, że niektórzy z nas mieli podobną przygodę, tzn przeżyli młodzieńcze zaloty i okres podstawówki, podczas którego wszyscy zaczynali nawzajem ze sobą chodzić ;) Tak więc my wiemy, jak to jest i że to kompletne marnotrawstwo czasu. Poczekaj jeszcze ze dwa, trzy lata i jeśli wtedy zainteresuje Cię jakiś chłopak, to będziesz na tyle dojrzała, żeby zacząć myśleć nad czymś poważniejszym. A póki co hasaj radośnie po łąkach i gajach, bo masz naprawdę bezproblemowe życie. Wykorzystaj te lata, gdzie nic Cię nie obchodzi i jesteś zależna od dorosłych, bo im człowiek starszy, tym bardziej samowystarczalny, a to często wcale nie jest takie fajne, jak się wydaje.
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
Ostatnio zmieniony przez doopek 2010-07-11, 14:58, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Werciaa55 



Doczya: 13 Cze 2010
Posty: 15
Wysany: 2010-07-11, 21:33   

[quote="doopek"]Zastanów się sama: masz 13 lat i zamiast biegać, skakać, śmiać się czy oglądać tą całą waszą Hanne Montane, to siedzisz całymi dniami na tyłku i zamartwiasz się nad swoim "chłopakiem"/quote]

Hannah Montane :lol: :lol: :lol: Taka oglądają dzieci w iwekku 5-9 lat xD . A tak pozatym, to się wcale tym nie zamartwiałam i już dawno z nim zerwałam. Dzieki za te rady, na pewno sie przydadza . :)
_________________
; - ((
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2010-07-12, 00:00   

Wercia, weź wyluzuj, ja hanę montanę oglądałam dwa lata temu :[ . To bardzo możliwe, że Oskarowi mama nie pozwala chodzić do Galaxy, mojego dziecka też bym nie puściła, jakby miało 13 lat. W ostateczności poszłabym z nim, w końcu sama lubię zakupy. Normalnym jest też, że mama każe mu się uczyć, więc nic dziwnego, że mu wypada angielski i niemiecki. Ale skoro już z nim zerwałaś, to tym lepiej. Na pewno za dwa dni trafi Ci się lepszy typek. A za kolejne jeszcze lepszy. Normalka. Nie ograniczaj się póki jeszcze jesteś młoda. Jak będziesz stara (jak my), wtedy będziesz miała przerąbane, stałe związki, itd. Teraz szalej, co Ci szkodzi.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
mal90 


Imi: Ewelina
Wiek: 34
Doczya: 05 Lip 2010
Posty: 25
Wysany: 2010-07-13, 13:53   

Nie ważne czy masz 13, czy 18 lat - szacunek do siebie musisz mieć. Jak będziesz cały czas na jego zawołanie, to nie zmieni się na pewno. Nie pierwszy i nie ostatni. Zostaw typa i znajdź sobie, kto doceni Cie i będzie na Ciebie chuchał i dmuchał <lol> :spoko:

Cytat:
Na pewno za dwa dni trafi Ci się lepszy typek.


O.o - spadłam z krzesełka <lol2> Dobre to było!! :brawo:
Ostatnio zmieniony przez mal90 2010-07-13, 13:54, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group