Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza rocznica zwiÄ…zku
Autor Wiadomość
mloda_202 



Imię: kasia
Wiek: 36
Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 8
  Wysłany: 2008-05-16, 10:10   Pierwsza rocznica zwiÄ…zku

Mam małe pytanko:) niedługo zbliża się moja pierwsza rocznica bycia z Moim Misiem, planuje zrobić mu na prezent album z Naszymi zdjęciami. Macie może jakieś pomysły jak mogła bym to trochę przyozdobić, jakieś ciekawe dodatki ??
Ostatnio zmieniony przez MĂłszka 2008-05-16, 13:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysłany: 2008-05-16, 10:31   

Najlepiej samymi symbolami wypełnić. Wszystko, co z wami charakterystycznie się wiąże.
 
 
 
mloda_202 



Imię: kasia
Wiek: 36
Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-05-16, 10:36   

hmmm....fajne:) o tym akurat nie pomyślałam :)
myślałąm też o przyozdobieniu zdjęc ramkami, gdyz zdjecia najpierw bede przerabiac w programie a potem dam do wywolania
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysłany: 2008-05-16, 11:01   

mloda_202 napisał/a:
myślałąm też o przyozdobieniu zdjęc ramkami, gdyz zdjecia najpierw bede przerabiac w programie a potem dam do wywolania
Mnie by szczerze ramki nie ruszyły ;P
 
 
 
mloda_202 



Imię: kasia
Wiek: 36
Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-05-16, 11:24   

tu nie chodzi o poruszenie :) tylko o ozdobienie, na paruszenie mam coĹ› innego :)
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imię: Paulina
Wiek: 39
Dołączyła: 10 Gru 2006
Posty: 173
Skąd: zza chmur
Wysłany: 2008-05-16, 12:48   

rok to jeszcze żadne wydarzenie. moim zdaniem gruba przesada robić sobie z tego tytułu prezenty większe niż czekolada.

powiedziała ta, która na pierwszą rocznicę dała facetowi kufel z wygrawerowanym osobistym tekstem.
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysłany: 2008-05-16, 13:15   

Paulina napisał/a:
rok to jeszcze żadne wydarzenie. moim zdaniem gruba przesada robić sobie z tego tytułu prezenty większe niż czekolada.
Ja po pół roku oddałbym już wszystko ;P
Paulina napisał/a:
powiedziała ta, która na pierwszą rocznicę dała facetowi kufel z wygrawerowanym osobistym tekstem.
xD
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imię: Lukasz ;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Z d*py :P
Wysłany: 2008-05-16, 15:07   

Paulina napisał/a:
rok to jeszcze żadne wydarzenie. moim zdaniem gruba przesada robić sobie z tego tytułu prezenty większe niż czekolada.


Nie no ja zaraz wyłożę... jaka ty jesteś pesymistyczna :? Tak negatywnie nastawionej osoby w życiu nie widziałem :| Ona prosi o rady jak można ten album przyozdobić, a ty robisz kompletny offtop i w dodatku psujesz humor :/ Sorry, ale zdaje się to nie nasza sprawa tylko jej jaki sobie prezent wybiera prawda?

A co do tematu... moim zdaniem najważniejsze w tym albumie będą zdjęcia, które przywołają wspomnienia, a ramki czy inne pierdoły będą wręcz niezauważalne...
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez RaynoR 2008-05-16, 15:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2008-05-16, 16:14   

Moim zdaniem bardziej bezsensowne są miesięcznice :P
A rocznica to już jednak coś większego i oczywiście, że warto to w jakiś sposób uczcić :)
RaynoR napisał/a:
moim zdaniem najważniejsze w tym albumie będą zdjęcia, które przywołają wspomnienia, a ramki czy inne pierdoły będą wręcz niezauważalne...

Moje zdanie jest takie same. Najważniejsze są te zdjęcia i wspomnienia z nimi związane. Do tego jakaś romantyczna kolacja, wieczór sam na sam, nieważne są te wielkie gesty! Byle było widoczne uczucie.
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
mloda_202 



Imię: kasia
Wiek: 36
Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-05-16, 20:22   

jak przeczytałam post Pauliny to mi sie odechciało już jakiegokolwiek świętowania.... jeśli uważasz że to jest bezsensowne to w takim razie jaka okazja jest warta świętowania ??

[ Dodano: 2008-05-16, 20:24 ]
no w sumie macie racje...zdjęcia sa najwazniejsze i to co na nich jest :) ale wiecei ze kazdy by chcial zeby to wygladalo pieknie :)
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imię: Paulina
Wiek: 39
Dołączyła: 10 Gru 2006
Posty: 173
Skąd: zza chmur
Wysłany: 2008-05-16, 22:27   

Ale w ogóle nie zrozumieliście wymowy mojego posta. Ważne są wszystkie trzy zdania... Czyż nie napisałam, że sama dałam mojemu facetowi na rocznicę prezent??....
A co do obchodzenia rocznic - to generalnie uważam, że to tak jak z urodzinami. Czy to, że jednego dnia mam 24 a drugiego 25 lat cokolwiek zmienia? Jestem dojrzalsza przez to? Więcej wiem? Tak samo ze związkiem - to, że jesteśmy ze sobą rok, dwa czy dziesięć - to nie ma znaczenia, bo liczy się to uczucie między nami. I sam czas nie czyni go lepszym, gorszym, głębszym, prawda?
Swoją drogą, to pomysł Twój autorko topiku uważam za bardzo ciekawy, może poza obróbką zdjęć. Mnie się niedobrze robi, jak widzę te wszystkie rameczki i duperelki wokół zdjęć, ale może Twój mężczyzna ma inny gust.
mloda_202 napisał/a:
jeśli uważasz że to jest bezsensowne to w takim razie jaka okazja jest warta świętowania ??

KaĹĽda jest dobra :P
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
mloda_202 



Imię: kasia
Wiek: 36
Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-05-17, 09:44   

po tym co piszesz widze ze masz calkiem odmienny gust i zdanie na niektre strefy zycia....ale to nie wazne. Nie prosiłam o krytyke tego co wymyśliłam tylko o podanie jakiś pomysłów, i tego bym się chciała trzymać ... ?
 
 
 
Ĺ»abka 
I'm schisopremic



Imię: Monika
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2008-05-17, 13:43   

Przede wszystkim pamietaj o dobrym dobraniu kolorów. Osobiście za sprawdzone barwy uważam kolor czerwonego wina + klasyczne stare złoto. Osobiście wykonując antyrame z wspólnymi zdjęciami (na urodziny mojego chłopaka), połączyłam podkład w kolorze wina i każde zdjecie obrobiłam ramka w kolorze szlachetnego złoota.
Osobiście uważam, że zrezygnuj z serduszek i innych tego typu pierdołek. Ma być ładnie , a nie "słodko i romantycnie". Każde zdjęcie wygląda obrobione klasyczną białą ramką, lub ramką półprzezroczystą (jesli obrabiasz zdjęcia programem. Jesli chcesz zdjęcia po wywołaniu ładnie obrobić, proponuje bibułką w kolorze szlachetnego złota, a także głębko czerwoną, lub...w kolorze, który twój męzczyzna lubi najbardziej. Pamiętaj jednak, że do zdjęć czarno białych pasuje inna ramka niż do zwykłych lub w ocieplonych kolorach. A i zrezygnuj z broktaów i innych świecidełek, bo co za dużo to nie zdrowo.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
mloda_202 



Imię: kasia
Wiek: 36
Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-05-18, 16:36   

takie rzeczy jak serduszka czy brokat nie wchodzi w gre :) hehe własne tez myslalam o zabawie z kolorami zdjec np. sepia czy czarnobiałe w jakiejs delikatnej i stonowanej ramce,lub bez
Dziękuję za poradę :)
 
 
 
Ruda_Złośnica
Zakochana, jak zawsze



Imię: GabryĹ›ka
Wiek: 30
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Nibylandia
Wysłany: 2008-06-08, 18:21   

A ja z moim kochaniem jestem już trochę, ale nie mam pojęcia kiedy dokładnie. Trzeba się dowiedzieć, bo temacik już niedlugo będzie aktualny bardzo :D

[ Dodano: 2008-06-08, 18:25 ]
Album dla Twojego chłopaka powinien być przede wszystkim pełnym Was i Waszych Wspomnień. Przerabianie zdjęć to nie jest za bardzo nic ciekawego. A kiedy on spojrzy na fotke i przypomni mu się jakieś smieszne wydarzenie lub romantyczne ofc :D to od razu mu sie zrobi cieplej na serduchu :) Więc dziewczyno, ty nie wyjmuj z torby aparatu, a nie staraj się przerabiać! :D
_________________
Nic w nadmiarze!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group