Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Warto zazdrościć ?
Autor WiadomoϾ
Å»abka 
I'm schisopremic



Imiê: Monika
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2011-04-23, 07:20   

Ja jestem zazdrosna o niego, on jest zazdrosny o mnie, to normalne. I cieszy mnie to, gdyby nie był zazdrosny, to pewnie dlatego, że by mu nie zależało. Ale to taka zdrowa zazdrość, która jest dobra. Bez kontrolowania każdego swojego ruchu na wzajem, i trzymania partnera tylko dla siebie. Choć czasami mam ochotę każdej kobiecie jaka z nim rozmawia wydrapać oczy. :P
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
wÅ‚ochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Do³¹czy³: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wys³any: 2011-04-23, 19:25   

Å»abka napisa³/a:
Choć czasami mam ochotę każdej kobiecie jaka z nim rozmawia wydrapać oczy. :P

I to jest coÅ› co mnie denerwuje niesamowicie...

Chciałbym się znaleźć w związku, w którym miałbym szansę przekonać się, czy jestem, albo raczej w jakim stopniu jestem zazdrosny o moją kobietę.
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2011-04-23, 19:35   

wÅ‚ochaty napisa³/a:
I to jest coÅ› co mnie denerwuje niesamowicie...


Kto wam każe rozmawiać z innymi kobietami? xD

Ja sobie często z mojej zazdrości żartuję i w sumie nie wiem, z jednej strony to dobrze się śmiać ze swoich wad, a z drugiej strony ciężko się zorientować, kiedy mnie już naprawdę szlag trafia i mam w głowie krwawe wizje... No i jak mi wtedy pomóc? :(
 
 
 
wÅ‚ochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Do³¹czy³: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wys³any: 2011-04-23, 22:08   

Blond wywłoki są wśród nas... Dziewczęta, ogromna prośba - nie miejcie do swoich facetów pretensji o zwykłe towarzyskie zachowania wobec koleżanek!
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2011-04-23, 22:35   

To zacznijcie się zachowywać odpowiednio do stosunków jakie się ma z dziewczyną, a jakie z koleżanką ;)
Faceci potrafią być równie zazdrośni jak kobiety, tak samo jak kobiety równie nieuczciwe i niewrażliwe na czułę punkty jak faceci. Rady na to nie ma, ważne, żeby jakoś sobie z tym radzić.
A co do blond wywłok.. Niektóre nawet farbują się na inny kolor dla niepoznaki. Ale mnie nie oszukasz, ja mam wywłokasensor ;)
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imiê: AÅ›ka
Do³¹czy³a: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Sk¹d: dzisiaj tu jutro tam
Wys³any: 2011-04-25, 17:49   

ZaobserwowaÅ‚am wÅ›ród moich znajomych i nie tylko pewne zjawisko, a mianowicie osoby, które kiedyÅ› byÅ‚y zdradzone sÄ… teraz bardziej zazdrosne, bardziej „piÅ‚ujÄ…” swojej drugiej połówki. I teraz moje pytanie, czym jest to spowodowane? Czy te osoby bojÄ… siÄ™ kolejnej zdrady, czy nie sÄ… w stanie do koÅ„ca w peÅ‚ni zaufać parterowi, a może w myÅ›l zasady, że lepiej dmuchać na zimne?
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2011-04-25, 19:31   

Mi się wydaje, że to jest tak, że błędy naszych poprzednich partnerów przekładają się na kolejne związki. Jeśli były nie lubił jak farbowałaś włosy to teraz od razu ostrzej reagujesz na uwagi na ten temat od obecnego. Była czepiała się jakiegoś nawyku? No to teraz jest się bardziej drażliwym na to samo u obecnej. Gdzieś podświadomie jak już się znajdzie jedną, dwie cechy wspólne to często potem się samemu dopisuje resztę scenariusza w bardzo podobnym stylu. Poprzedni zdradził? Obecny też może, w tylu rzeczach zachowuje się podobnie, że to nie byłoby aż tak wielką niespodzianką...
Może i paranoja, ale wydaje mi się, że to jednak trochę tak działa u nas wszystkich...
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2011-04-26, 11:10   

Asik napisa³/a:
ZaobserwowaÅ‚am wÅ›ród moich znajomych i nie tylko pewne zjawisko, a mianowicie osoby, które kiedyÅ› byÅ‚y zdradzone sÄ… teraz bardziej zazdrosne, bardziej „piÅ‚ujÄ…” swojej drugiej połówki.

I znowu się okazuje, że jestem jakaś inna ;o
Zostałam zdradzona przez osobę, z którą byłam całą sobą. A teraz? Nie mam zamiaru orać się jak facet, z którym coś mnie łączy rozmawia z dziewczynami. Jeśli by mnie zdradził, to nie dlatego, że go nie pilnowałam, tylko dlatego, że chciał i prędzej, czy później by to zrobił. Nie 'piłuję', bo jeśli jest skory do zdrady, to mam na niego wyłożone. Chcę być z osobą, która też jest ze mną całym sobą.
Nie mówię, że nie jestem w ogóle zazdrosna, bo jestem cholernie. Ale nie trzeba tego zawsze okazywać.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Do³¹czy³: 22 Lis 2008
Posty: 772
Sk¹d: ZabÅ‚ocie
Wys³any: 2011-05-07, 20:10   

Mószka napisa³/a:
I znowu się okazuje, że jestem jakaś inna ;o

Ja tez. Nienawidzę być zazdrosna i nienawidzę jak ktoś jest zazdrosny, choć zdradzona zostałam kiedys. I im bardziej jest ktoś zazdrosny, tym bardziej myślę, że byłabym zdolna do zdrady. Tak na złość. Coś ze mną chyba nie tak jest... No ale chyba nic z tym nie zrobie.
I jeśli nawet odczuwam zazdrość to cieszy mnie to w duchu, ale nie okazuje tego nigdy, chyba, że ktoś tego ode mnie wymaga (o.O) jak mój obecny chłopak.

Jezu, ale mam dziwnÄ… siostrÄ™.
Ostatnio zmieniony przez annoth 2011-05-07, 20:31, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Crazy 



Wiek: 33
Do³¹czy³: 06 Cze 2011
Posty: 32
Wys³any: 2011-06-06, 16:20   

A ja właśnie jestem strasznie zazdrosny. I powodem tego jest, jak przypuszczam, to że zostałem zdradzony. Moja Ukochana też była zdradzona, więc wzajemnie jesteśmy bardzo zazdrośni... Kilka razy wybuchła o to kłótnia. Ale wiem dzięki temu, że Jej na mnie zależy i Ona wie, że mi zależy na Niej. ;)
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
- Adam Mickiewicz
 
 
 
Odette



Do³¹czy³: 12 Cze 2012
Posty: 35
Wys³any: 2012-06-12, 23:15   

Zazdroszczę i to cholernie, a co najgorsze- nie umiem tego wyplenić.
 
 
 
elfik 


Do³¹czy³a: 17 PaŸ 2012
Posty: 43
Wys³any: 2012-11-09, 14:15   

Dobrze jak jest ale nie za bardzo intensywna. Jeśli widzisz, ze facet jest zazdrosny to przynajmniej masz dowód, że mu naprawdę zależy i cie kocha.
 
 
 
wolter


Do³¹czy³: 17 PaŸ 2012
Posty: 45
Wys³any: 2012-11-16, 14:09   

W związku zazdrość musi być. Jeśli jej nie ma to znak że coś jest nie tak.
 
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2012-11-16, 14:53   

wolter napisa³/a:
W związku zazdrość musi być. Jeśli jej nie ma to znak że coś jest nie tak.


Rozwiń myśl.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
 
 
 
player 


Do³¹czy³: 19 Lip 2012
Posty: 66
Wys³any: 2012-11-18, 16:10   

musi, ale odrobinÄ™, bo to di niczego dobrego nie prowadzi w wiekszej dawce.
_________________
Życie to gra :)
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group