Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
rozmiary ubrań w sklepach
Autor Wiadomość
gandi 
MASKULISTA

Imię: NaTaNaEl
Wysłany: 2010-11-27, 18:37   

eh, gdzie te czasy, co to za każdym rogiem ulicy był krawiec...

..i nie rozumiem czemu zaginął ten zawód, sądząc po powyższych postach miałby niezłe reczej wzięcie?

Autor Wiadomość
Krystyna 
bitch, please

Wysłany: 2010-11-27, 19:29   

co do rozmiarów... dziś Marcella kupiła małej rajstopki rozmiar 5,5/6 lat
i co?
i dobre są na mnie a nie na dziecko :)

Once you go black, you never go back.

Autor Wiadomość
Martunia 

Wysłany: 2011-03-02, 11:32   

Ja nie mam problemu z rozmiarem ubrań, bo kupuję takie marki które mają te same rozmiary i jest wszystko ok. Nawet jak kupuję przez Internet w dunkashop.com, to też nie ma z tym problemów. Wszystko jest dobrze rozpisane. :D

Autor Wiadomość
lapicaroda 
berzerkerka

Wysłany: 2011-04-02, 12:25   

Idźcie mi z rozmiarami, chudnę/tyję w takim tempie, że zawsze jakoś biorę ''na oko'' i nie mam problemu. Chociaż moje nowe Wranglery są nieco za krótkie, a żyrafą nie jestem.
Potwierdzam natomiast, że większość markowych sklepów zaniża rozmiary, np 36 to często 34, żeby klientka poczuła się atrakcyjniejsza i myśląc że schudła, zafundowała sobie w nagrodę cały zestaw nowych ciuchów.
Ostatnio ''teściowa'' chciała mi dać jakieś spodnie na zbyciu i pytała o mój rozmiar. Gdy powiedziałam że mniej więcej 36, pytała ile to jest w biodrach. Zamurowało mnie. Kto jeszcze zwraca uwagę na taką miarę, poza ludźmi z modelingu?

Autor Wiadomość
ankaanka 

Wysłany: 2011-04-02, 13:51   

lapicaroda napisał/a:
Ostatnio ''teściowa'' chciała mi dać jakieś spodnie na zbyciu i pytała o mój rozmiar. Gdy powiedziałam że mniej więcej 36, pytała ile to jest w biodrach. Zamurowało mnie. Kto jeszcze zwraca uwagę na taką miarę, poza ludźmi z modelingu?

Eeemmm... Ja? :P Jak ktoś mi mówi o spodniach, że ma np. 38, to się pytam: "Znaczy ile?" :P Ogólnie ja mam 36, podobnie jak dwie moje współlokatorki, a każda ma tak naprawdę inny rozmiar. Ja jako jedyna na długość mam 34, one najwyżej 32. W biodrach 26 bodajże, a jedna z nich o rozmiar w dół, druga o rozmiar w górę. Reasumując - jakbyśmy się zamieniły naszymi 36-stkami, to chodziłybyśmy w koszmarnie niedopasowanych spodniach ;)
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/

Autor Wiadomość
buds417 

Wysłany: 2012-01-03, 08:51   

ja jeszcze nie kupiłam spodni idealnych, czyli takich, z którymi nie trzeba nic robić. żeby były dobre w biodrach i pasie to każde muszę skracać o 20-30 cm. dlaczego dla facetów szyją spodnie pod względem tęgości i długości, a dla kobiet nie da się tego jakoś ze sobą połączyć i zrobić takie spodnie, które pod jednym i drugim względem będą dobre?!

Autor Wiadomość
malaga

Wysłany: 2014-02-20, 21:41   

ja przerabiam praktycznie wszystko co kupuję ;/ spodnie zawsze za długie, nawet sukienki i bluzki muszę przerabiać - mam za duży biust ;/

Autor Wiadomość
tosia08

Wysłany: 2014-04-30, 12:57   

Na mnie najlepiej leżą ubrania z bershki i zary, spodnie natomiast często kupuję też w Top Secret (idealne na długość). Z kolei nigdy nie kupuję z allegro ubrań, raz kupiłam, nadziałam się i więcej nie chce :)

Autor Wiadomość
borsuk9w

Wysłany: 2014-05-06, 19:14   

ja polecam c-and-a, mają ubrania nie tylko dla lalek barbie ;)

Autor Wiadomość
pawlowicz 

Wysłany: 2014-12-27, 15:26   

Ja mam z kolei odwrotny problem, muszę szukać rozmiarów 34/32 które nie pojawiają się zbyt często.

Autor Wiadomość
dajol 
dajol

Imię: Janek
Wysłany: 2015-01-13, 16:32   

Słuchajcie, bo nie chcę się wkopać. Czy da radę przerobić na mniejszą taką bluzeczkę z delikatnego materiału?

http://www.stylove-24.pl

Bo jak zepsuję to kasa w błoto :(

Edit: Coś problem z linkiem jest. Chodzi mi o tę za 34 złote.
Ostatnio zmieniony przez dajol 2015-01-13, 16:35, w całości zmieniany 2 razy  

Autor Wiadomość
HubertK 

Wysłany: 2015-01-19, 05:49   

Ja to nigdy się w rozmiarówkę nie mogę wstrzelić...

Autor Wiadomość
noka 

Wysłany: 2015-06-12, 23:48   

Zależy też czego szukasz i jakiego producenta to jest produkt. Moja siostra jakiś czas temu chciała kupić biustonosz do karmienia i musiała kilka sklepów odwiedzić, by wybrać odpowiedni. Drugi zamówiła w internecie i trafiła za pierwszym razem, ale było to już po tym jak kupiła stacjonarnie. Także rozmiar rozmiarowi nie jest równy.

Autor Wiadomość
steffy 

Wysłany: 2015-06-17, 15:23   

gandi napisał/a:
eh, gdzie te czasy, co to za każdym rogiem ulicy był krawiec...

Przekonałam się o tym ostatnio przemierzając całe centrum w poszukiwaniu krawca. W końcu znalazłam pana, który miał chyba ze 100 lat, a za wymianę zamka w spodniach wziął... 5 zł.

Autor Wiadomość
Mzak 

Wysłany: 2015-12-06, 22:10   

Nie ma problemów jak zamawia się kombinezony damskie na zoio.pl
Ostatnio zmieniony przez Mzak 2015-12-06, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu