Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
rozmiary ubrań w sklepach
Autor Wiadomość
Baronowa 
Baronowa

Imię: Małgorzata
Wysłany: 2015-12-14, 11:16   

Mnie w sieciówkach denerwuje to, że jak normalnie noszę S/w nielicznych przypadkach M, tak w sieciówkach jest to najmniejszy rozmiar jaki jest dostepny. Niestety, ale społeczeństwo mamy coraz bardziej otyłe i sieciówki próbują nadążać, bo przecież kobieta, która zauważy na metce XXL będzie mniej zadowolona niż taka która zauważy L :)

Autor Wiadomość
noka 

Wysłany: 2015-12-29, 20:15   

Nie każdy sklep ma takie same rozmiarówki, zwłaszcza jeśli chodzi o odzież, która jest np. na specjalne okazje jak frak angielski czy garnitur. Zobacz sobie na stronie sklepu http://www.modini.pl/klasyczny-frak-meski-285 jak to wygląda. Nie masz czym się przejmować.

Autor Wiadomość
mazur1337 

Imię: Kacper
Wysłany: 2016-01-25, 14:24   

Mnie notorycznie drażni to, że przy wzroście 190cm nie jestem sobie w stanie kupować ciuchów przez internet, jeżeli nie mają miarówki. W sklepach też random, np koszulki L są zazwyczaj przyciasne w markach a XL wiszą na mnie jak na wieszaku... Z koszulami czy spodniami nie jest tak źle, ale same T-shirty są najgorsze

Autor Wiadomość
Ajlar 

Wysłany: 2016-02-05, 21:24   

To ja jakos nie mam problemow z dobraniem odpowiedniego rozmiaru ubrania, nawet w e-sklepie. Kupowalam ostatnio spodniczke w sklepie http://www.krolowa-shoppingu.pl/ i tam maja wszystko ladnie pomierzone, dokladnie. Jak nie ma rozmiaru w cm - to mozna przeciez przedzwonic albo napisac mejla i dostac info o rozmiarze.

Autor Wiadomość
xavery

Wysłany: 2016-06-03, 22:14   

Dlatego niektóre rzeczy kupuje się wyłącznie stacjonarnie żeby potem nie było problemu. Wiadomo, ze jeśli to jest pościel dla niemowląt czy coś do domu to można zamówić, ale ubrania, szczególnie jakieś wyjściowe to trzeba przymierzyć przed zakupem.

Autor Wiadomość
mirabella

Wysłany: 2016-06-06, 08:59   

Ja akurat nie mam większego problemu z dobraniem rozmiaru. Ale koleżanka, która ma rozmiar XS musi kupować ubrania przez internet.

Autor Wiadomość
Maja 

Wysłany: 2016-06-07, 10:38   

Ja nie mam zbyt dużego wyboru, bo zawsze kupuję ubrania w rozmiarze XS. O ile teraz jest tego dość spory wybór i można tego sporo znaleźć, jak rozmiar rozmiarowi nierówny. Czasem pasuje idealnie, a czasem jak przymierzam XS i patrzę w lustro to się zastanawiam czy to przypadkiem nie S, albo nawet M. A XSek jest teraz sporo, naprawdę! Większy kłopot mam z butami, niż ubraniem.

Autor Wiadomość
tuscano

Wysłany: 2016-06-07, 10:42   

Jeśli chodzi o sklepy to największy wybór i najlepsza odzież damska oversize jest tylko i wyłącznie tutaj.

Autor Wiadomość
mirabella

Wysłany: 2016-06-08, 13:50   

Najlepsza tylko tutaj? No cóż, ja znam jeszcze parę innych sklepów, gdzie jest równie dobra.

Autor Wiadomość
bizer

Wysłany: 2016-06-15, 15:09   

Z tymi rozmiarami to niestety jest różnie :/ na szczęście nosze s/m więc łatwo znajduje rozmiar.

Autor Wiadomość
savage 

Wysłany: 2016-11-14, 12:25   

Ja tak samo, ale moja koleżanka ma gorzej, bo nosi większe rozmiary. Na szczęście coraz więcej sklepów ma w ofercie większe ubrania. No i więcej stylizacji takich się pojawia. Np. tutaj http://poradnikowy.net/mo...-i-podpowiedzi/ są porady na co zwrócić uwagę wybierając sukienki w rozmiarze xxl.

Autor Wiadomość
mirabella

Wysłany: 2016-11-15, 08:44   

bizer napisał/a:
Z tymi rozmiarami to niestety jest różnie :/ na szczęście nosze s/m więc łatwo znajduje rozmiar.

Najgorsze jest to, że co sklep, to inne wymiary. Więc podział na s/m/l nie zawsze jest wystarczający.

Autor Wiadomość
Mononoke 

Wysłany: 2016-12-05, 09:16   

Z tymi rozmiarami różnie bywa, ale warto kupować w sprawdzonych sklepach. Ja na przykład sukienki wizytowe poszukuję na stronach typu Domodi.pl , bo wiem jakie tam są mniej więcej rozmiary i co będzie dla mnie dobre.

Odpowiedz do tematu