Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Kalesony

Noszenie bielizny długiej...
Jest w porządku :)
28%
 28%  [ 4 ]
Eee? Nie no, co wy...
14%
 14%  [ 2 ]
Noszę.
14%
 14%  [ 2 ]
Noszę i nie przyznaję się do tego :p
7%
 7%  [ 1 ]
Nie noszę.
35%
 35%  [ 5 ]
Gosowa: 12
Wszystkich Gosw: 14

Autor Wiadomo
gandi 
MASKULISTA



Imi: NaTaNaEl
Wiek: 45
Doczy: 28 Pa 2010
Posty: 223
Skd: PL północna
  Wysany: 2010-10-31, 07:16   Kalesony

Sezon jesienno-zimowy w pełni, pytanie chyba głównie do panów, choć panie również są ich użytkowniczkami (jak podpowiada doświadczenie): Jak często je nosisz i co o tym sądzisz? :p

Żeby nie było, to proszę może o uzupełnienie swojej wypowiedzi o ew. porady, uwagi co lubicie (hm, nie wiem czy możemy wymieniać się nazwą marki, więc może z czego są zrobione) i inne wszystkie sprawy dotyczące tej części garderoby (np. kolor, dodatki, etc).

--------
Noszę, chyba dlatego że jako mieszkaniec mazur odczuwam niekiedy, bóle reumatyczne. Poza tym, ich noszenie jest też oznaką coby nie było męskości (zastępują chlopięce rajtuzy) :D gdy z kolei ich brak, szczególnie w zimniejszym okresie roku, uważam za głupotę. Choć zdając sobie sprawę że my (panowie) z ciepłem to musimy szczególnie uważać i świadomie regulować dozę, podobnie jak z zimnem ;)

Można zaznaczyć dwie odpowiedzi (byle nie sprzeczne bo zlinczuję) [Mietek]
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
Ostatnio zmieniony przez Mietek 2010-11-01, 22:01, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2010-10-31, 10:49   

gandi napisa/a:
dodatki
to ja nawet nie wiedziałam że do tego są dodatki :?
nie noszę. Jak zimno strasznie to rajtuzy pod spodnie ;] W mojej rodzinie nosił mój tata, ale od wielu lat nie było zimy, która by go do tego zmusiła. Garderoba jak najbardziej praktyczna, jednak niezbyt wygodna.
_________________

 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-10-31, 10:54   

Okropieństwo. Nie noszę. Tak jak TJ, musi być naprawdę baardzo zimno, żebym założyła rajstopy pod spodnie. A co do noszenia ich przez faceta-nie wiem, mi kojarzy się to ze staruszkami.
gandi napisa/a:
dodatki

No właśnie? Chyba jedynym dodatkiem do nich są spodnie :P
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2010-10-31, 11:04   

Cieszę się, że nie jestem facetem, bo jestem strasznym zmarzluchem, ale kalesonów bym nie założyła. Jako kobieta zakładam czasem pod spodnie rajstopy, czy getry. I tyle.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-10-31, 13:18   

Jako, że zawsze lekceważąco podchodzę do pogody i swojego zdrowia (czego będę żałował), to nie używam. Aczkolwiek, dla osób dbających o swoje zdrowie jak najbardziej polecam. Zwłaszcza, że obecnie produkowane, spodnie/jeansy są z reguły dość cienkie i przy temperaturach mniejszych niż -10 stopniów, naprawdę idzie odczuć mróz, zwłaszcza jak przywieje.
W związku z tym, że nie mam/nie używam nie mogę udzielać żadnych porad odnośnie marek itp., bo się po prostu na tym nie znam.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2010-10-31, 13:29   

Nie noszę. Nie było nigdy tak zimno żebym potrzebował. Z resztą ja mam naturalne kalesony. I też z powodu tych naturalnych nie mogę nosić tych drugich bo po prostu boli jak cały dzień wszystkie włosy mam w drugą stronę :P już ze skarpetkami mam z tego powodu problemy.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2010-11-01, 10:43   

No ja podobnie jak dziewczyny gdy jest naprawdę zimno ubieram pod spodnie rajstopy czy też jakieś getry, ale zdarza się to stosunkowo rzadko. Nie lubię mieć na sobie kilku warstw ubrań.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2010-11-01, 18:28   

Jako że jest klasycznym zmarźluchem, to dość często noszę rajstopy albo getry pod spodnie, ale nie kalesony :P
Mój tata kiedyś nosił kalesony, ale od ładnych paru lat już tego nie robi. (;
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-11-01, 21:45   

[Ot]
Jaki ma sens zakładanie ankiety i głosowanie kiedy
Cytat:
Zakończenie ankiety za: 202 Dni, 9 Godzin, 34 Minut
gdy nawet nie wiem czy będę tutaj za 202 dni?[/ot]
Ostatnio zmieniony przez Nena 2010-11-01, 21:45, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-11-01, 22:03   

Nena napisa/a:
[Ot]
Jaki ma sens zakładanie ankiety i głosowanie kiedy
Cytat:
Zakończenie ankiety za: 202 Dni, 9 Godzin, 34 Minut
gdy nawet nie wiem czy będę tutaj za 202 dni?[/ot]


Nic tylko pogratulować spostrzegawczości.
Pozwoliłem sobie ujawnić wyniki ankiety, bo w końcu to nie żaden konkurs, a że użytkownicy tego forum są inteligentni, to nie będą sugerować się już oddanymi głosami.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2010-11-02, 01:39   

Widziałam kiedyś Zapałkę w kalesonach i muszę powiedzieć, że widok faceta w takim cudzie wywarł na mnie ogromne wrażenie. Myślałam, że umrę ze śmiechu, ale słodkie to jest :D .

Sama zimą noszę pod gaciami grube rajstopki i tyle. Wygodniejsze. A współczesne kalesony przypominają mi kolorowe legginsy, nie widzę w nich nic fuj. Są śmieszne :) .
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2010-11-05, 16:02   

Jeżeli już nosze to tylko rajstopy i gdy jest naprawdę zimno. Chociaż zdarza się to bardzo rzadko, ponieważ źle się czuję w takim zestawieniu ubrań :wink:
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Source 
Boski Łącznik



Imi: Domin
Doczy: 13 Cze 2008
Posty: 198
Skd: Sora&Naraku
Wysany: 2010-12-31, 08:15   

Fuu a jak na opakowaniu piszę "Bielizna termoaktywna - kalesony" ale nie mają tej skarpecianej części to też się liczy? :brawo: Nie no żarcik, wyposażyłem się w cały komplecik góra+dół takiej fajnej bielizny bo na moje potrzeby bywa to niezbędne. Biorąc pod uwagę iż hobistycznie tuptam w roztarganych dźinsach po godzinie 1:00 gdy temperatura spada do -20 stopni to obowiązkowo muszę ubierać ocieplacze bo na nowe stawy kolanowe to mnie nie stać :D Aczkolwiek nie chwalę się tym specjalnie bo o tyle o ile górna część jest wporzo to w tej dolnej wyglądam zdecydowanie pedalsko :lol: :wstyd:
 
 
 
Linka 



Wiek: 37
Doczya: 30 Pa 2010
Posty: 113
Wysany: 2011-01-31, 20:18   

A nie jest ważne to, że jest ci ciepło. Mnie taka termoaktywna bielizna u facetów w ogóle nie przeszkadza.
 
 
 
gandi 
MASKULISTA



Imi: NaTaNaEl
Wiek: 45
Doczy: 28 Pa 2010
Posty: 223
Skd: PL północna
Wysany: 2011-02-06, 07:28   

kurde, tej zimy mniej niż zwykle korzystałem z tych dobrodziejstw (dziwne?) fakt, że bóle reumatyczne aż tak nie doskwierały ;)
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group