Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Siłownia, a odżywki
Autor WiadomoϾ
jordan


Do³¹czy³: 14 Cze 2010
Posty: 179
Wys³any: 2010-11-15, 14:57   SiÅ‚ownia, a odżywki

Witajcie, od kilku miesięcy jestem dosyć mocno zaangażowany w siłownię. Tylko w weekendy robię sobie wolne. Moim problemem jest jednak brak konkretnej masy - jestem na diecie białkowej, ale mimo wszystko przyrost masy ciała mnie nie satysfakcjonuje. Czy myślicie, że jakieś odżywki mogłyby mi pomóc? Proszę o wypowiedzi osób doświadczonych.
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Do³¹czy³: 22 Lis 2008
Posty: 772
Sk¹d: ZabÅ‚ocie
Wys³any: 2010-11-15, 15:48   

Na przyrost masy? Oczywiście. Jest tego mnóstwo.. wystarczy w wujka googla wpisać. Ale czy naprawdę chcesz mieć samę mieśnie, bez siły fizycznej?
Moim skromnym zdaniem odżywki zwiekszające masę są bez sensu. Można owszem łykać jakieś naturalne odżywki, żeby mięśnie prawidłowo sie rozwijały podczas ćwiczeń. Ale o ilę będziesz dalej utrzymywać dietę i ćwiczyć regularnie to po jakimś czasie masa mięsniowa się zwiekszy, razem z siłą fizyczna. Życzę wytrwałości, bo mimo że odżywki są 'legalne' jednak ja osobiście jestem przeciw.
Co do mojego doświadczenia - sama nie używam, ale znam kogoś, kto na siłkę chadzał całkiem często i jedyne co zazywał to kreatyna. Żadne HMB czy inne glutaminy...
Radzę poczytać specjalistyczne fora na ten temat, albo po prostu zapytaj kogoś u siebie na siłce co łyka i poczytaj o tym troche. Powodzenia.
 
 
 
jordan


Do³¹czy³: 14 Cze 2010
Posty: 179
Wys³any: 2010-11-17, 15:00   

Pewnie, że chcę mieć siłę. Stale ćwiczę, tylko właśnie problemem jest strasznie zwalniający przyrost masy. To dla mnie spory problem. Kurde.... Co rozmówca to inna informacja. Czytałem właśnie by na początek nie sięgać po kreatynę ;/
 
 
 
Katarzynka



Do³¹czy³: 16 Cze 2010
Posty: 26
Wys³any: 2010-11-18, 12:28   

Najlepszym pomysłem jest białko, bo to same zdrowie ;) Jeśli będziesz sięgać po inne odżywki to rzeczywiście możesz nabawić się poważnych i zupełnie niepotrzebnych problemów(przynajmniej na początku)
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Do³¹czy³: 22 Lis 2008
Posty: 772
Sk¹d: ZabÅ‚ocie
Wys³any: 2010-11-18, 14:14   

A trenujesz na jakieś pokazy? Chcesz zaszpanować komuś? Ktoś Ci dał ultimatum do kiedy masz zwiekszyć mase? Jeśli nie, to nie wiem czy jest sens żeby siegac po jakaś chemie. Wiesz że to zawsze wiąże się z jakimś ryzykiem.
 
 
 
jordan


Do³¹czy³: 14 Cze 2010
Posty: 179
Wys³any: 2010-11-22, 15:28   

Katarzynka, a jakiś konkretny przykład?
EEE - ćwiczę dla siebie, nie na żadne pokazy. Z tego co na razie wyczytałem to białko nie jest żadną chemią, tzn. to zwyczajny proszek, ale za to zdrowy.
 
 
 
Katarzynka



Do³¹czy³: 16 Cze 2010
Posty: 26
Wys³any: 2010-11-22, 20:24   

To jest dobre i tanie białko: http://www.sklep.effectiv.eu/index.php/product/72/ Jeśli zaczynasz to będzie w sam raz.
 
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2010-11-22, 20:51   

Katarzynka napisa³/a:
To jest dobre i tanie białko: http://www.sklep.effectiv.eu/index.php/product/72/ Jeśli zaczynasz to będzie w sam raz.


To nie jest białko, tylko odżywka z WĘGLOWODANÓW + trochę białka.

16g białka na 100 g produktu to nie jest białko ;)

Białko masz tutaj:

http://allegro.pl/api-whe...1313033968.html
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
 
 
 
sylwia4012 


Do³¹czy³a: 23 Sty 2014
Posty: 78
Wys³any: 2014-11-17, 11:48   

Temat co prawda stary ale może ktoś inny skorzysta z odpowiedzi. Podstawą do osiągnięcia czegokolwiek są oczywiście REGULARNE treningi i o tym nie należy zapominać. Trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Potem dopiero można pomyśleć o jakichś odżywkach. Jeśli chodzi o odżywkę na przyrost masy mięśniowej podsyłam tę stronkę http://www.i-opinia.pl/probolan-50.html Na efekty długo czekać nie trzeba a z tego co widzę produkt spotkał się też z pozytywnymi opiniami innych osób.
 
 
 
wawa111 


Wiek: 29
Do³¹czy³: 03 Gru 2013
Posty: 8
Wys³any: 2015-01-09, 13:01   

Doskonałą odżywkę macie tutaj http://preparat.eu/somato...ecznosc-efekty/ somatodrol - szybko dzięki niej można zbudować masę mięśniową przetestowałem to na sobie.
 
 
 
ORaczkowski123 
Baron


Imiê: Olek
Wiek: 40
Do³¹czy³: 17 Lut 2015
Posty: 60
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2015-03-13, 07:47   

Odżywek znajdziesz mnóstwo, ale nie kupuj ich przez internet tylko przejdź się do sklepu, gdzie pracownicy doradzą Ci co warto wziąć do konkretnego trenigu. Pamiętaj jednak, zeby z tym nie przesadzić.
_________________
:) ))
 
 
 
olaoliwka


Do³¹czy³: 18 Mar 2015
Posty: 1
Wys³any: 2015-03-18, 15:09   

Kreatyna zrobi z ciebie ............
 
 
 
Yakimo


Imiê: Micha?
Do³¹czy³: 25 Sie 2015
Posty: 0
Wys³any: 2015-08-25, 19:09   

Zgadzam si?, nie bierz kreatyny. Je?eli chodzi o szybki przyrost masy mi??niowej somatodrol jest najlepszy http://topforma.pl/somato...y-i-dawkowanie/ . Du?o ?yka?em tabletek na mas? swojego czasu. Opinie te? by?y ró?ne. Sprawdz to koniecznie
 
 
 
praca
Dopóki walczysz jeste? zwyciezc?


Imiê: Ania
Do³¹czy³: 03 Wrz 2015
Posty: 0
Sk¹d: Z domu
Wys³any: 2015-09-03, 15:15   

Kreatyn? jest dobra je?li chcesz uzupe?ni? jej bufor, je?li zale?y Ci na zbudowaniu masy mi??niowej to zdecydowanie bardziej polecam jakiego? gainera.
 
 
 
praca
Dopóki walczysz jeste? zwyciezc?


Imiê: Ania
Do³¹czy³: 03 Wrz 2015
Posty: 0
Sk¹d: Z domu
Wys³any: 2015-09-03, 15:16   

Kreatyn? jest dobra jesli chcesz uzupe?nic jej bufor, jesli zalezy Ci na zbudowaniu masy miesniowej to zdecydowanie bardziej polecam jakiegos gainera.
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group