Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
czarowanie
Autor Wiadomo
nina
[Usunity]

Wysany: 2006-07-12, 11:28   czarowanie

Czym można oczarować dziewczynę lub chłopaka swoją osobą.Czy wogóle to pomaga?
Ostatnio zmieniony przez Dark Angel 2006-11-07, 21:06, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
aurora 



Doczy: 10 Lip 2006
Posty: 143
Wysany: 2006-07-12, 12:00   

Można oczarować, najlepiej mają osoby o bogatej osobowości i przyjemnym charakterze.
Przykładowo facet - otwarty, szczery, o szerokiej wiedzy w ogromie różnorodnych tematów, przy czym sympatyczny i z poczuciem humoru może oczarować niejedną dziewczynę ;) Jeszcze jak jest wysoki, wysportowany i posiada zabójczy uśmiech wraz z przyjemnym tonem głosu, to nie ma mocnych ;)

Kobiety - mają łatwiej, faceci nie są skomplikowani; panny uruchamiają sex appeal i pilnują żeby nie zagadać człowieka + metoda przez żołądek do serca i facet wasz ;]
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-07-12, 14:02   

trudno o tym rozmawiac
kazdego czarje co innego i kazdy inaczej czaruje
ja...hmmm ja chyba nie czaruje ;)
a co do tego co mnie czaruje to...to chyba piekne oczka , ktore wpatrzone są tylko we mnie :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
douma 
Wierszokleta miejski



Wiek: 38
Doczy: 28 Maj 2006
Posty: 248
Skd: okolice Łodzi
Wysany: 2006-07-13, 16:54   

Hmmm... czarować to ja umiem dobrze,ale oczarować mnie jest cięzko z kolei.
_________________
"Życie jest jak płomień palącej się świecy. Zostanie zdmuchnięty, lub dotrwa do końca, lecz zgaśnie na pewno."
 
 
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2006-07-14, 09:47   

Ja podobno umiem oczarowac chłopaka spojrzeniem :roll: :roll: Czy to pomaga ? ha! chłopak nie potrafi sie wtedy na niczym skupić :lol:

ajs napisa/a:
a co do tego co mnie czaruje to...to chyba piekne oczka , ktore wpatrzone są tylko we mnie

mmm oj tak tak :roll: :roll:

i żeby jeszcze to były niebieskie oczka :oops:
 
 
 
Białogłowa 
ZmArTwYcHwStaŁaM?



Wiek: 35
Doczya: 05 Cze 2006
Posty: 202
Skd: MaZuRy
Wysany: 2006-07-14, 10:50   

Hmm.. czary to coś pięknego.. można oczarować kogoś swoją muzyką, wyglądem, fruzurą, stylem bycia.. ostanio na mondialu mówiło się nawet o zaczarowanych bramkach :lol: (to już nie na temat :P ) hehe... i wydaje mi się to jak nabardziej prawdopodobne :)
_________________
Oczaruj mnie lub rozpłyń się..
 
 
 
aurora 



Doczy: 10 Lip 2006
Posty: 143
Wysany: 2006-07-17, 14:07   

Stanowczo nie :-P
Zresztą sam wole diabelne dusze :twisted:
 
 
coffee_man 
Linux propaganda



Imi: Marcin
Wiek: 35
Doczy: 08 Cze 2006
Posty: 277
Skd: /home
Wysany: 2006-07-21, 16:24   Re: ,,CZAROWANIE''...

nina napisa/a:
Czym można oczarować dziewczynę lub chłopaka swoją osobą.Czy wogóle to pomaga?


Jasne, że można! Nie wiem, co może pomagać, bo po prostu na każdego chłopaka trzeba inaczej zadziałać. Niekiedy nawet dziewczyna nie musi być specjalnie ładna, a potrafi sprawić, że serce nabiera większego tempa ;)
_________________


 
 
 
Dithka 
zfranszczona;P



Imi: Edyta
Wiek: 35
Doczya: 18 Cze 2006
Posty: 102
Skd: Kartuzy
Wysany: 2006-07-22, 10:28   

aurora napisa/a:
metoda przez żołądek do serca i facet wasz

oj, raz miałam przez to mały problem... Głupi jabłecznik, a tu facet się odczepić nie mógł ode mnie...
Mnie ostatnio zaczarowała muzyka, którą koleś gra. mmm... To, w jaki sposób on gra, jaki ma talent, geniusz! Do tego te oczy, ten uśmiech, te wysportowane ramionka... Wszystko razem- ideał. Ale, ale... poznajesz gościa, dowiadujesz się czegoś o nim, oj to już nie bajka taka kolorowa;(
 
 
 
Marta_16 


Imi: Marta
Wiek: 33
Doczya: 18 Cze 2006
Posty: 186
Skd: Łódź
Wysany: 2006-07-22, 10:35   

Oj można można.
Ja jeste zaczarowana jak widze czarne oczy. Mmmm.... A jak jeszcze jest romantyczny i wygadany o juz wogóle :roll:
_________________
Czas przemija, wypowiedziane słowo pozostaje.
 
 
 
cukiereczek27



Doczy: 01 Sie 2006
Posty: 97
Wysany: 2006-08-08, 09:39   

Jak poprostu ktoś mi się spodoba to patrze na niego cały czas nawet jeśli on widzi (tym chce zwrocic na niego swoja uwage). A pozniej jak zaczyna sie rozmowa to poprostu trzeba byc soba i przede wszystkim co w tym wszystkim pomaga to usmiech, duzo żartów tak żeby sie zabawic żeby ta osoba nie pomyslala ze siedzi z jakims zmułem.
ZAWSZE POMAGA!! :D
_________________
<<Jeżeli stoczysz się na same dno, posłuchaj czy ktoś nie puka od spodu>>
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-08-08, 11:19   

cukiereczek27 napisa/a:
Jak poprostu ktoś mi się spodoba to patrze na niego cały czas nawet jeśli on widzi

Ostatnio zrobiłam podobnie, haha wpatrzona byłam w niego jak w obrazek :) :roll:
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
kasienka16 



Imi: ;*;* :-)
Doczya: 04 Sie 2006
Posty: 84
Wysany: 2006-08-08, 12:29   

nina napisa/a:
Czym można oczarować dziewczynę lub chłopaka swoją osobą.Czy wogóle to pomaga?



Według mnie oczywiście, ze można oczarowac dziewczyne bądź chłopaka swoją osobą... wystarczy na pierwsze wrażenie, pokazac się z jak najlepszej strony, byc po prostu sobą.. i już mamy plusy u drugiej osoby... :)
_________________
Kocham Cię Damian ;*
 
 
Ewan_McTeagle 


Wiek: 38
Doczy: 29 Maj 2006
Posty: 70
Skd: łódź albo jacht
Wysany: 2006-08-10, 00:56   

Większość dziewczyn w naszych czasach to głupie pindy, puste jak wydmuszki. Te najlepiej czarować głupotą. Użycie epitetu uchodzi za wyraz niezwykłej inteligencji i może je onieśmielić. Jest to specyficzna aczkolwiek coraz licznijesza grupa dziewczyn. Sprawa podstawowa - nie mają zainteresowań, pomijam; imrezy, zakupy, oglądanie telewizji, leniuchowanie, etc. Można również zauważyć brak kręgosłupa moralnego. Najwieksza pasją jest robienie zakupów i wyglądanie wystrzałowo (nieocenionym źródłem wzorców odnośnie ubioru, wyglądu, zachowania i postawy życiowej są: MTV, koleżanki, pisma kolorowe, itp.) Dziewczyny te uważają siebie za niezwykle dojrzałe i samodzielne. Pracują, studiują i żyją wygodnie, jak w telewizji. Charakteryzują się brakiem skonkretyzowanych planów na przyszłość; tzn. posiadają jakiś zarys kariery i np. wzorzec wymarzonego partnera, ale nie mają podstaw, by to osiągnąć i zwykle kończą jako głupie żony głupich mężczyzn. Nie mają zainteresowań, nie rozwijają się, nie tworzą, nie sięgają po nowe rzeczy. Słowem nie tworzą siebie. Biorą wszystko z zewnątrz: czy to z telewizji, czy od głupich znajomych itp.)
Jeśli im się uda dojrzeją na emeryturę i nadrobią chociaż częściowo zaległości czytajać ksiązki i rozwiązując krzyżówki. To tak w skrócie. Poderwać taką nie jest trudną sztuką, ale jest to dosyć nużace i dla większości dojrzałych facetów niewarte zahcodu. Przez godzinę mogą opowiadać o kosmetykach, solarium i innych pasjonujących sprawach. żeby stwierdzić, czy w tej skorupie jest człowiek potrzeba zywkle jakieś 1,5 do 2 godzin. Powiem szczerze, że seks z taką wydmuszką nie jest zbyt rewelacyjny. Chyba, że potrafisz się na ten czas spłycić i wyłączyć myślenie.

Nie wiem, jak jest z facetami. Pomijając pakerów z duszą romantyka, są jeszcze "żelki oportuniści" i podobna kategoria "metroseksualnych pustaków". Tutaj powinna zabrać głoś kobieta.
_________________
Best regards

Ewan
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysany: 2006-08-19, 19:38   

Ewan_McTeagle napisa/a:

"żelki oportuniści"
hmm, mam pewne podejrzenia, ale w miarę możności wyjaśnij dokładnie, czym charakteryzuje się ten typ :P

PS. ''puste jak wydmuszki'' to dobre porównanie :D
Ostatnio zmieniony przez Unconventional 2006-08-19, 19:46, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group