Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
czarowanie
Autor Wiadomo
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-08-19, 21:00   

A mi się wydaje że nawet jesli sie kogos oczaruje na pokaz plotąc o sobie nie prawdę, ale tylko to co spodobałoby sie danej osobie, to będzie doslownie ''oczarowanie '' które minie.

[ Dodano: 2006-08-19, 21:01 ]
prawda i tak wyjdzie na jaw więc nie warto udawać..kocha się osobę , a nie skorupke na pokaz..
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-08-19, 21:08   

Niestety, ale zgodzić się muszę z tym co wcześniej napisał w długiej wypowiedzi Ewan_McTeagle, to prawda! Coraz mniej jest ludzi, których cokolwiek interesuje lub cokolwiek jest dla nich jakimś priorytetem w życiu, młodzież nam "powszednieje". Nie jest to jednak stereotyp, szufladkowanie, NIE PISZĘ O WSZYSTKICH, tylko o coraz bardziej zwiększającej się liczbie, niestety...
Zawze jedak pozostaną jednostki wartościowe, wierzę w to bardzo, oby było ich jak najwięcej...
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-08-19, 21:19   

Fantasia napisa/a:
Zawze jedak pozostaną jednostki wartościowe, wierzę w to bardzo, oby było ich jak najwięcej...
W miarę upływu lat, coraz mniej takich ''okazów'' ;/ Na 100 znam okolo pięciu..
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-08-19, 21:25   

Anette napisa/a:
Fantasia napisał/a:
Zawze jedak pozostaną jednostki wartościowe, wierzę w to bardzo, oby było ich jak najwięcej...
W miarę upływu lat, coraz mniej takich ''okazów'' Na 100 znam okolo pięciu..
:cry: :cry: :cry: To bardzo przykre ale nie mogę się nie zgodzić....
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-08-19, 21:43   

Njagorsze jest to , żę takie bajerownie jest ogólnie przyjęte jako zachowanie pozytywne , natomiast taki co nie wie jak ''laskę wyhaczyć'' dla wielu to frajer... ;/
 
 
 
cukiereczek27



Doczy: 01 Sie 2006
Posty: 97
Wysany: 2006-08-21, 13:53   

Anette napisa/a:
Njagorsze jest to , żę takie bajerownie jest ogólnie przyjęte jako zachowanie pozytywne , natomiast taki co nie wie jak ''laskę wyhaczyć'' dla wielu to frajer...


To prawda i nie lubie tego, bo faceci spokojni i zrownowazeni(ktorzy są o wiele lepsi niz tacy macho) sa wysmiewani w gronie kolegow..
_________________
<<Jeżeli stoczysz się na same dno, posłuchaj czy ktoś nie puka od spodu>>
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2006-10-28, 20:44   

Oczarowac można każdego jeżeli,jest się poprostu sobą.Osoba otwarta,naturalna o poczuciu humoru może oczarowac każdego :)
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-11-05, 08:56   

Żabka160 napisa/a:
Oczarowac można każdego jeżeli,jest się poprostu sobą

Nie no z tym się nie zgodzę, na pewno nie każdego. Nie każdy lubi taki styl życia jak ktoś preferuje więc samo bycie sobą nie wystarczy.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2006-11-07, 20:16   

Mo tak - ale jeśli tego kogoś kogo 'czarujesz' nie intersuje twoje prawdziwe "ja" no to chyba nie warto sobie nim zawracać głowy...

Mnie czaruje przede wszystkim głos, potem to, co ten głos do mnie mówi, potem oczy (chociaż to tak na równi z głosem ;) ) no i rzecz jasna poczucie humoru. I to, żeby jakiś cel miał w życiu, jakieś wartości. Bez tego to mogę z niego zrobić tak pomarańczową piłkę i wrzucić do kosza z dużej wysokości :P

Ja tam zawsze jestem sobą. Nie czaruję. Po prostu staram się być...
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
omlet 



Doczy: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysany: 2006-11-08, 14:23   

Pewnie , ze sie da oczarowac, teraz w wakacje jak byłem nad morzem na jednej zabawie 'oczarowałem' jedna dziewczynę, troche zle zrobilem bo laska byla w niebie a ja poprostu byłem pod wplywem %%%%%%%%% :)
koniec nie ciekawy dla tej laseczki.
_________________
żołnierze idealni
Ostatnio zmieniony przez Agentka 2006-11-08, 14:25, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-11-16, 20:13   

Oczarować faceta jest bardzo prosto.
Najłatwiej ciałem.
Z lekką wprawą i wyczuciem, to nic trudnego.
Najlepiej zmanipulować z lekka facetem, wyczuć jego osobę, oczekiwania i przybrać taki kształt, jaki mu najbardziej odpowiada.
A takowe czary są bardzo przyjemne zarówno dla jednej strony, jak i drugiej. Gdy są oczywiście przeprowadzone umiejętnie.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-11-16, 20:29   

Eos napisa/a:
Oczarować faceta jest bardzo prosto.
Najłatwiej ciałem.

Dokładnie bardzo prosto, faceci to przede wszystkim wzrokowcy i jest całe mnóstwo sztuczek, które umiejętnie wykorzystane potrafią oczarowac każdego :wink:
Mówimy oczywiście o oczarowaniu, a nie jakimś wielkim uczuciu (żeby nie robic z nich pustych marionetek) bo do tego to nikogo czarami nie przymusisz... ale na początku zawsze pomaga...
Dlatego też mówi się, że są kobiety, które "mogą miec każdego faceta" i coś w tym jest :D
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-09-13, 10:14   

Własną osobą jako tako nie. Chociaż czasem można spotkać kogoś z jakąś ogromną pasją i jak dla mnie to też jest czarujące.
A faceta jak już wcześniej powiedziała Eos łatwo oczarować ciałem.
Fantasia napisa/a:
Dlatego też mówi się, że są kobiety, które "mogą miec każdego faceta" i coś w tym jest :D
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2009-09-13, 12:30   

Cytat:
Dlatego też mówi się, że są kobiety, które "mogą miec każdego faceta" i coś w tym jest :D

No fuckin' way :)

Już o tylu kobietach które zupełnie mnie nie pociągały to słyszałem, że teraz to dla mnie śmieszne.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-09-13, 13:33   

annoth napisa/a:
Już o tylu kobietach które zupełnie mnie nie pociągały to słyszałem, że teraz to dla mnie śmieszne.

Pewnie wystarczyłoby, żeby jakoś wyjątkowo się ubrała, po przymilała do Ciebie i.. ciekawe co wtedy byś powiedział. Nie uległbyś?

Myślę, że Fantasi nie chodzi o jakieś nagle związki, tylko, że są kobiety które potrafią owinąć sobie faceta wokół palca.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group