Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy przez net
Autor Wiadomość
yukine 



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 25
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-10-17, 10:36   

Punkty zbieram, ale jakoś specjalnie ich nie podliczam co 5 minut. Bo jak pierwszy raz wszedłem na stronę payback i zobaczyłem ile muszę naciułać tych punktów żeby jakąś rzecz dostać to tak z leksza się zniechęciłem do tego procederu. Ale już na kupony ze zniżką w takim np. empiku to spokojnie starcza, więc można sobie czasem kupić jakąś książkę taniej.
 
 
 
Gadzet 



Wiek: 36
Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 58
Wysłany: 2014-10-20, 10:47   

prawie większosć sklepów online ma juz tą możliwość z tymi punktami payback. Jedynym minusem tego to jest to że dużo strasznie trzeba tych punktów zbierać aby coś dostać:(
_________________
:D
 
 
 
jagodzik 


Dołączyła: 30 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-10-30, 10:43   

Rzeczywiście lubię zakupy w sieci. To bardzo wygodny sposób. Kupuję przede wszystkim ciuchy i kosmetyki, choć ostatnio pomyślałam że czas na nowy kalendarz, bo nowy rok powoli, bo powoli ale zbliża się:) i tak zainteresowałam się tymi kalendarze lucrum zresztą to chyba dobry pomysł na prezent dla kogoś taki książkowy kalendarz?
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2014-12-11, 08:35   

Gadzet napisał/a:
prawie większosć sklepów online ma juz tą możliwość z tymi punktami payback. Jedynym minusem tego to jest to że dużo strasznie trzeba tych punktów zbierać aby coś dostać:(


Zbierałam kiedyś te punkty, ale darowałam sobie właśnie z takich powodów o jakich piszesz. Co prawda kupuję dość często przez internet, ale i tak mi się to nie opłaca. Teraz szukam polerowanego betonu na ZarembaPosadzki.pl - co prawda nie będę go oczywiście 'zamawiać' dla siebie i robić to 'przez internet', ale jakbym miała tego szukać w tradycyjny sposób to musiałabym się nieźle nalatać.
 
 
 
Arnold_T. 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 114
Wysłany: 2014-12-13, 19:39   

Kiedyś zbierałem, ale teraz raczej w oddzielnych punktach/zniżkach/programach partnerskich biore udział, tak jak na przykład Klub Stałego Klienta w militaria.pl.
 
 
 
Fionka 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-12-16, 12:36   

Paybacków nie zbieram bo nie mam na to czasu, ale w necie kupuję jak widzę korzystne rabaty - zwłaszcza na książki.
 
 
 
vario 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 89
Skąd: Lubin
Wysłany: 2014-12-24, 15:30   

Fionka napisał/a:
Paybacków nie zbieram bo nie mam na to czasu, ale w necie kupuję jak widzę korzystne rabaty - zwłaszcza na książki.
Ojcu kupiłem teraz na święta
"Urodzony by przetrwać. Bardzo niebezpieczna książka dla mężczyzn" - Bear Grylls
_________________
wind
 
 
 
melaq 


Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 93
Wysłany: 2015-01-12, 15:33   

Ja przez internet kupuję przeważnie ubrania, bo są tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Porównaj sobie
ryłko odzież w internecie, a w jakimś centrum handlowym. Masz różnicę o kilka procent. To zawsze coś.
 
 
 
Arnold_T. 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 114
Wysłany: 2015-01-13, 23:40   

Promocje też fajniejsze w necie i tak jak wspomniałem wcześniej dostać możesz dodatkową zniżkę za regularne zakupy.
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skąd: ZabĹ‚ocie
Wysłany: 2015-01-14, 13:19   

Ja zdecydowanie wole normalne zakupy.
Aczkolwiek w necie można znaleźć dobre promocje i przeceny na ubrania które są nowatorskie i autorskie.
Takie jednak, które pasują do mnie, najczęściej znajduję w ciucholandach i sklepach z używaną odzieżą. :)
 
 
 
jugolaz


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 87
Wysłany: 2015-01-15, 17:16   

Arnold_T. napisał/a:
Kiedyś zbierałem, ale teraz raczej w oddzielnych punktach/zniżkach/programach partnerskich biore udział, tak jak na przykład Klub Stałego Klienta w militaria pl.

przy znacznych juz kwotach zakupu otrzymuje sie spore rabaty przez punkty lojalnosciowe na przyszlosc, a jak jeszcze placisz karta kredytowa co ma wbudowany payback to podwojny zysk :)
 
 
 
likle 


Dołączyła: 16 Gru 2014
Posty: 17
Wysłany: 2015-01-17, 16:30   

Ja częściej chodzę po galeriach handlowych :) chociaż zdarzają się zakupy internetowe.
 
 
 
dankim 


Dołączyła: 15 Sty 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-01-18, 13:32   

Tak, coraz częściej kupuję przez internet, ostatnio kupowałam zabawki dla dzieci korzystając z bardzo przydatnych porad i propozycji: http://www.osesek.pl/pomysly-na-prezenty.html wszystko kupiłam w jednym sklepie, przyszło jedną paczką, mieszkam w małej miejscowości więc jak siedzę w domu z dzieckiem było mi wygodnie wybrać przez internet z dostawą do domu. Nie wszystko da się kupić przez internet ale większość. zazwyczaj płacę tradycyjnym przelewem.
 
 
 
Rami


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 30
Wysłany: 2015-01-19, 21:51   

Arnold_T. napisał/a:
Kiedyś zbierałem, ale teraz raczej w oddzielnych punktach/zniżkach/programach partnerskich biore udział, tak jak na przykład Klub Stałego Klienta w militaria.pl.

W takim specjalistycznym sklepie to chyba trzeba często kupować, żeby coś uzbierać co?
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2015-01-23, 16:54   

Jeszcze co do programów bonusowych - w payback co prawda punktów nie zbieram, ale robiąc zakupy w zooplus dostaję punkty w programie bonusowym i nawet ostatnio coś sobie z tych punktów zamówiłam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group