Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy przez net
Autor Wiadomość
Linka 



Wiek: 37
Dołączyła: 30 Paź 2010
Posty: 113
Wysłany: 2011-04-09, 16:21   Zakupy przez net

Teraz pewnie większość rzeczy już kupujecie przez net. Ale tu pytanie z trochę innej beczki, czy korzystacie z payback? Ostatnio tak trąbili o nim w tv. Chyba się opłaca zbierać te punkciki?
 
 
 
bizzuu


Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 106
Wysłany: 2013-06-11, 08:56   

Nie korzystam. Nidy nie chciało mi się zainteresować o co w nim chodzi!:)
 
 
 
MajaMaj 


Dołączyła: 16 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-06-12, 10:59   

Ja nie korzystam ale słyszałam że to żadna oferta, tylko zachęcają do tego żebyś konto czy kartę w banku wzięła a tak naprawdę to zwrócą ci tyle kasy co nic jak już uzbierasz te punkciki, ale zawsze jak masz ochotę się w to bawić to grosz do grosza i się coś uzbiera :)
_________________
cedrus
 
 
 
unique


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 262
Wysłany: 2013-06-18, 11:35   

ja jak mi się przypomni to zbieram, ale żebym jakoś liczyła na te ich wspaniałe nagrody to nie bardzo :P
 
 
 
jokua 


Dołączyła: 20 Cze 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-06-20, 11:42   

Ja zbieram i mĂłj mÄ…ĹĽ juĹĽ wziÄ…Ĺ‚ sobie fajny zegarek za punkty.
 
 
 
Heldzia 
Heldzia


Imię: Matylda
Dołączyła: 07 Maj 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-06-21, 09:48   

Szczerze powiedziawszy mam kartę payback i zwykle nabijam punkty podczas tradycyjnych transakcji. Wiem, że na allegro można zbierać punkty, ale z tego co pamiętam, coś tam trzeba zarejestrować itp. a mi się nigdy nie chce tego robić:)
_________________
Studia magisterskie to dopiero poczÄ…tek! :)
 
 
 
britny.mark 


Wiek: 38
Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-11-27, 11:13   

ja mam sklerozę, więc to mnie trzeba molestować o oddanie :wstyd:
Hitem była książka pożyczona na początku pierwszego roku studiów a oddana w zeszłym miesiącu...czyli po 6 latach. Ale nawet nie było przypominane, bo książka ta przez właścicielkę nie była używana. Mam też komiks pożyczony od kolegi na pierwszym roku...nie wiedziałam, że nie zda pierwszej sesji! Potem wrócił na swoją wsiochę na drugi koniec polski i ślad po nim zaginął. Ode mnie rzadko pożyczają, ale nie mam problemów z pożyczaniem. Jeśli sama zawsze zapominam to nie mam prawa wymagać tego od innych, a wypierania w żywe oczy nie doświadczyłam :) Pieniądze do tej pory pożyczałam tylko siostrze i faktycznie nie mogłam się doprosić zwrotów.
 
 
 
Bulbazaur 


Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 18
Wysłany: 2014-02-25, 14:38   

Czasem zdarza mi się kupić coś przez internet, zazwyczaj w empiku bo nie mam czasu latać po sklepach a tam nie płaci się za wysyłkę do sklepu :P a punkty payback zacznę zbierać jak przyślą mi kartę którą ostatnio zamówiłam.. wydaje mi się że to fajna sprawa :)
 
 
 
karolmeduza 


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-02-28, 20:53   

Payback to potężna sieć.
Cytat:
aktualizacja 2014-02-22
3,5 mln osób może za tydzień stracić 23 mln zł. Tyle pieniędzy zostało jeszcze na kartach Payback. Program lojalnościowy jak co roku wykasuje punkty zebrane przed trzema laty.


Niezła kasa :mg:
 
 
 
Makinod


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-03-13, 09:13   

Ja jakoś nieszczególnie jestem przekonana do tego rozwiązania. Sto razy szybciej kupię sobie coś normalnie niż uzbieram na to punkty :P Aczkolwiek do samej idei sklepów internetowych jestem nastawiona jak najbardziej pozytywnie. Korzystałam nawet ostatnio z takiego cuda http://www.otostyl.com/ i zamówiłam do domu fototapetę z moim ulubionym zespołem. Wiem... mam bzika :D W każdym razie nalatałam się najpierw po sklepach i nikt nie chciał mi takiej tapety wykonać. Myślę, że sklepy online są po prostu bardziej otwarte na potrzeby klienta. No i słusznie, bo jeszcze wielu muszą do siebie przekonać ;)
 
 
 
dzikada 


Dołączyła: 18 Gru 2013
Posty: 47
Wysłany: 2014-03-13, 09:16   

kiedyś korzystałam, ale jak zmienił sie program to zrezygnowałam, w wielu sklepach stacjonarnych pytaja mnie o kartę payback, szczególnie w drogeriach
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2014-04-17, 10:35   

Najczęściej zamawiam na internecie książki oraz wszelaki sprzęt elektroniczny (chociaż raczej ten drobniejszy). W porównaniu z tradycyjnymi sklepami, ceny są jednak sporo niższe.
 
 
 
Kacperus 



Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 59
Wysłany: 2014-04-27, 08:04   

Ja w sieci kupuję już praktycznie wszystko, prócz jedzenia, bo jednak wygodniej i szybciej jest już podejść do marketu, szczególnie, że ja wolę dyskonty. Ogólnie podoba mi się, że od jakiegoś czasu nastąpił bum na różne tablice z ogłoszeniami, w których sprzedają przede wszystkim osoby prywatne. Jednak można tam znaleźć naprawdę ciekawy rzeczy, ja najczęściej lubię tam wyszukiwać ubrania. Za lumpeksami nie przepadam, a na takich portalach jednak o wiele wygodniej się kupuje ciuchy i można sporo zaoszczędzić.
 
 
 
Mika 


Wiek: 38
Dołączyła: 30 Mar 2014
Posty: 270
Wysłany: 2014-04-29, 07:03   

Ja najczęściej zamawiam przez internet kosmetyki. Ostatnio strasznie mi przypadly do gustu kosmetyki z DaxCosmetisc, a na stronce producenta są na prawdę nie drogie, więc sobie zamawiam. Mają zarówno kremy jak i balsamy jak peelingi, maseczki i kosmetyki do makijażu. Dla mnie full service jeśli chodzi o kobiece potrzeby, więc lubie u nich kupować.

Zdarza mi się też czasem kupić coś na allegro, ale to już bardzo sporadycznie. Od osób prywatnych z netu raczej nie kupuje. Zdarzylo mi się dwa razy, ale to dlatego, że odbiór osobisty był niedaleko mnie :)
 
 
 
borsuk9w


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 8
Wysłany: 2014-05-06, 18:09   

niby mam, ale jakoĹ› nie przywiÄ…zujÄ™ wagi do ich zbierania.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group