Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
A co z teatrem?
Autor Wiadomość
hamek 


Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-08-01, 21:31   

Ludzie juz coraz mniej chodza do teatru, młodziez uwaza to za strate czasu,szkoły powinny zadbac o to by otwierac młodziez a teatr. ja osobiscie lubie od czasu do czasu isc do teatru. Powinno sie pokazac młodzieży że teatr nie gryzie, że jest to tak samo fajne wydarzenie jak zwykłe kino! a nawet lepsze!
 
 
 
TriColore 



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 133
Wysłany: 2012-08-21, 10:43   

A kiedy przepraszam bardzo do teatru chodziło się masowo? Nie słyszałam o takich czasach. :) Ta rozrywka zawsze uchodziła za elitarną, po części dlatego że jest dla wybranych. 8)

A wiecie co mnie wkurza, że jak są wakacje i mam czas to teatry zamknięte!
 
 
 
ewehuczek 


Dołączyła: 13 Sie 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-08-30, 11:54   

Co do teatru ... to troszke dziwna sprawa ... kogo się nie zapytam czy lubi teatr , to wszysty : TAAK !! ! kiedy zadaję drugie pytanie : Kiedy ostatni razy byłaś / byłeś? zwyczajnie nie pamiętają bo było to tak dawno temu . Bilety na spektakle są drogie - nie ukrywajmy . Teatry w wakacje częściej są zamknięte niz otwarte , a to spory minus ....
_________________
Ewelina huk
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imię: Piotrek
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skąd: Wygoda :)
Wysłany: 2012-09-04, 20:05   

ewehuczek napisał/a:
Co do teatru ... to troszke dziwna sprawa ... kogo się nie zapytam czy lubi teatr , to wszysty : TAAK !! ! kiedy zadaję drugie pytanie : Kiedy ostatni razy byłaś / byłeś? zwyczajnie nie pamiętają bo było to tak dawno temu . Bilety na spektakle są drogie - nie ukrywajmy . Teatry w wakacje częściej są zamknięte niz otwarte , a to spory minus ....

no tak...
Ja akurat pamiętam kiedy ostatnio bylem w teatrze, ponieważ było to niedawno, czyli w sobotę ;)
Wcześniej to również sobota, 2,5 tygodnia temu. To nie jest tak że teatry (akurat na pomorzu) są zamknięte, po prostu grają w innych miejscach inny repertuar. Jak ktoś chce to można dostać bilety w cenach porównywalnych do tych jakie się wydaje żeby obejrzeć film w kinie.
Faktem jest że gdyby nie moja dziewczyna to nie obejrzałbym tylu spektakli (a trochę ich było) więc się cieszę że zacząłem chodzić
hamek napisał/a:
Ludzie juz coraz mniej chodza do teatru, młodziez uwaza to za strate czasu,szkoły powinny zadbac o to by otwierac młodziez a teatr. ja osobiscie lubie od czasu do czasu isc do teatru. Powinno sie pokazac młodzieży że teatr nie gryzie, że jest to tak samo fajne wydarzenie jak zwykłe kino! a nawet lepsze!


nie wiem gdzie chodzisz do teatru ale z mojej perspektywy wcale tak to nie wygląda.. co lepsza, zawsze sale są wypełnione po brzegi niekoniecznie ludźmi starszymi.
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2012-09-04, 21:31   

A ja uwielbiam teatr, a ostatnio byłam na pewno ponad 3 lata temu jeszcze w liceum z klasą. Chodziłabym częściej, ale nie mam z kim :) a sama raczej nie pójdę
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Anik


Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 92
Wysłany: 2012-09-08, 14:45   

Ja byłam jakiś tydzień temu, albo dwa. WYgrałam bilety na "Wyspa niczyja. Mapping" czy jakos tak :P i nie powiem, młodzież powinna lecieć na to bo nawet sceny rozbierane były hehe :D
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imię: Piotrek
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skąd: Wygoda :)
Wysłany: 2012-09-09, 21:35   

Anik napisał/a:
Ja byłam jakiś tydzień temu, albo dwa. WYgrałam bilety na "Wyspa niczyja. Mapping" czy jakos tak :P i nie powiem, młodzież powinna lecieć na to bo nawet sceny rozbierane były hehe :D

No, dwa tygodnie temu nie mogłaś na to iść, bo jeszcze tego nie grali.
Sceny rozbierane ? Często są w teatrze. I akurat rozbiera się ta biedna kobieta co prawie nie ma cycków..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
kryptonitka 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2012
Posty: 44
Wysłany: 2012-09-25, 15:37   

chciałabym zobaczyć Szyca w roli Hamleta we Współczesnym
_________________
hola!
 
 
 
Lajla 



Dołączyła: 14 Lis 2012
Posty: 65
Wysłany: 2012-11-14, 14:11   

W moim przypadku zraziła mnie szkoła, bo zawsze chodziliśmy na nudne przedstawienia. Teraz powoli staram się częściej chodzić :)

Myślę, że ludzi zrażają wyższe niż w kinie ceny, teatr kojarzy się z powagą, a nie rozrywką (niesłusznie), spektakle są też mniej promowane niż filmy - stąd mała wiedza ludzi o aktualnym repertuarze.

Osobiście wybieram się w grudniu na Deszczową Piosenkę :)
 
 
 
angelomike 


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 37
Wysłany: 2012-11-16, 07:39   

Tak teatr kojarzy się z dramatami, fakt najczęściej są to ciężkie spektakle jednak można trafić na coś ciekawego, bilety sa droższe ale za to ta atmosfera, gra aktorów na żywo jest naprawdę fajna, za każdym razem wygląda to nieco inaczej
 
 
 
Liku


Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-11-17, 11:14   

Teatr jest nudny. Najlepiej isc do kina na jakis fajny film. Teatr jak dla mnie jest dla osob starszych.
_________________
Czy Ty też chcesz się dowiedzieć jak poderwać dziewczynę
http://jak-poderwac-dziewczyne.com/
 
 
 
Lajla 



Dołączyła: 14 Lis 2012
Posty: 65
Wysłany: 2012-11-19, 15:46   

Liku napisał/a:
Teatr jest nudny. Najlepiej isc do kina na jakis fajny film. Teatr jak dla mnie jest dla osob starszych.


Polecałabym wybrać się na jakaś komedię i przekonanie się, że teatr nie jest nudny :) Aktorzy na scenie to zupełnie inne odczucia niż oglądanie ich na srebrnym ekranie.
 
 
 
czekolada 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 188
Wysłany: 2013-01-02, 09:56   

Jak dla mnie teatr wcale nie jest nudny, trzeba się tylko do niego przekonać i wybrać odpowiedni spektakl. Ja wybieram się na komedię w sobotę i mam nadzieję, że będę się świetnie bawić. Napiszę zresztą później jak mi się podobało :D
 
 
 
Lajla 



Dołączyła: 14 Lis 2012
Posty: 65
Wysłany: 2013-01-07, 13:16   

Byłam na Deszczowej Piosence i powiem Wam, że super. Ale współczuje ludziom w pierwszych rzędach, hihi :lol:
 
 
 
czekolada 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 188
Wysłany: 2013-01-07, 13:37   

W sobotę byłam na spektaklu "Woody Allen - zagraj to jeszcze raz, Sam". Był całkiem zabawny, bardzo mi się podobał. Zresztą dosyć dawno nie byłam w teatrze, więc odnowienie tego doświadczenie uznaję za naprawdę przyjemny sposób spędzania czasu :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group