Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Żużel
Autor WiadomoϾ
Nena 



Do³¹czy³a: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wys³any: 2009-10-10, 14:00   

Mószka napisa³/a:
Po drugie, odwołanie złożone przez GKM Grudziądz do Trybunału Polskiego Związku Motorowego zostało uznane :hura: Ostrów spada do 2 ligi a GKM pojedzie w barażach o utrzymanie

:roll:
Cytat:
Ostrowski klub skorzysta z przysługującego mu prawa odwołania się do Trybunału Arbitrażowego przy Polskim Komitecie Olimpijskim.

www.sportowefakty.pl
Więc jeszcze nie wszystko jasne panno Joanno, my szybko broni nie złożymy.
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2009-10-10, 14:04   

O tym, że znowu Ostrów się odwołał, to wiem przecież ;d i tak się będą wszyscy odwoływać i odwoływać na zmianę.......
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Sk¹d: BogumiÅ‚owice
Wys³any: 2009-10-13, 20:08   

Ogólnie rzecz ujmując jestem kibicem Unii Tarnów, ale głównie okazyjnie i przez patriotyzm lokalny (Jaskółki jeżdżą na torze, który codziennie mijam jadąc do szkoły, a kiedy rozgrywany jest mecz, to zza Dunajca słychać co nieco :D ). Jednak nie interesuję się tym sportem bardzo wnikliwie, za co dość często jestem linczowana przez znajomych :wstyd:

Edit:
Gdyby Azoty wciąż w takim samym stopniu sponsorowały Jaskółeczki, może by z Unii coś było. A tak, to cieszyliśmy się ostatnio z wygranej z Ukrainą, które to zwycięstwo zawdzięczamy m.in. brakiem finansów w ukraińskim żużlu... :(
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
Ostatnio zmieniony przez ankaanka 2009-10-13, 20:10, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2009-10-14, 22:44   

Ciekawi mnie kiedy i czy w ogóle uda się rozegrać finał :D bo już przekładają i przekładają... Terminarz był debilnie ułożony, bo niepotrzebna była ta przerwa (chyba 3 tygodnie) przed planowanym początkowo finałem. Teraz może być ciężko przez te deszcze, śniegi i niskie temperatury. Chociaż trzeba przyznać, że trener Falubazu ma dosyć niekonwencjonalne sposoby na osuszenie toru, jak na przykład podpalenie... :D
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Å»abka 
I'm schisopremic



Imiê: Monika
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2009-10-15, 12:44   

Mószka napisa³/a:
podpalenie

:shock: O kur..czÄ™ xD

No właśnie, przerwa jest bez sensu, w ogóle to może powinni rozciągnąć sezon tak, żeby finał był przed gwiazdka, a coo tam... :?
Ogólnie wczoraj zastanawiałam się właśnie co z finałem. A co jeśli nie uda się go rozegrać?
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
Ostatnio zmieniony przez Anoniman 2009-10-15, 13:08, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2009-10-15, 13:34   

Å»abka napisa³/a:
A co jeśli nie uda się go rozegrać?

Falubaz i Apator spadną z ligi, bo tak i już. A jako, że Włókniarz po nich jest najlepszy to będziemy mieć złoto xDDD
a tak serio, to wydaje mi się, że (chyba) będą zmuszeni oddać jeden i drugi mecz walkowerem i wtedy górą jest Toruń.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Galna 
Sex to religia.


Imiê: Galna
Do³¹czy³a: 23 Kwi 2010
Posty: 68
Wys³any: 2010-04-24, 19:08   

żużel telewizji nudny, ale na żywo niesamowity:)
Często jestem w Tarnowie na żużlu , nie interesuję się tym, w tv to jest nudne, ale na żywo naprawdę niesamowite:)
 
 
 
Å»abka 
I'm schisopremic



Imiê: Monika
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2010-04-24, 21:47   

Właśnie skończyłam oglądać rozgrywki GP w Lesznie. Chyba nie przekonam współlokatorów do tego sportu, a ja ciągle go kocham ^^
A z ostatnich wieści to Crump w Lesznie zdobył pierwsze miejsce, niestety Kołodziej trochę zawalił bo przez niego przewrócił się Sajfutdinow, więc został wykluczony, a Hampel mimo walki do końca nie wyprzedził Crumpa.
A jutro nareszcie Włókniarz ma swój pierwszy mecz :)
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Sk¹d: BogumiÅ‚owice
Wys³any: 2010-04-25, 23:00   

Galna napisa³/a:
Często jestem w Tarnowie na żużlu


Byłaś w Poniedziałek Wielkanocny? Jaskółki wygrały z Zieloną :D
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Galna 
Sex to religia.


Imiê: Galna
Do³¹czy³a: 23 Kwi 2010
Posty: 68
Wys³any: 2010-04-26, 14:53   

tak tak byłam, ale tylko na chwileczkę. Bo jakoś oglądanie żużlu na dłuższa metę, nie dla mnie.
_________________
Za Twoje ciało dam się sponiewierać !
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Sk¹d: BogumiÅ‚owice
Wys³any: 2010-04-26, 15:56   

Ja może nie chodzę często na mecze, ale jak już chodzę, to od początku do końca ;)
BTW - może się wtedy widziałyśmy :P Ja byłam na wirażu obok kibiców z Zielonej, bo nie chciało mi się wrzeszczeć w deszczu ;)
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group