Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Biathlon i biegi narciarskie
Autor Wiadomość
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2008-03-09, 12:50   Biathlon i biegi narciarskie

Tomasz Sikora wygrał bieg ze startu wspólnego na dystansie 15 km rozgrywany w rosyjskim Chanty-Mansijsku! To 15. podium w historii startów Polaka w biathlonowym PŚ i drugie zwycięstwo w tym sezonie!

Rach ciach ciach! :D (kmwtw :D )

Dziś Tomek Sikora zajął pierwsze miejsce, wczoraj był drugi. Jest w niezłej formie.
Czy są tu w ogóle ludzie, którzy choć trochę interesują się tym sportem?
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
Ostatnio zmieniony przez cichy 2010-01-09, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imię: Piotrek
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skąd: Wygoda :)
Wysłany: 2008-03-09, 12:59   

powiedzmy, że śledzę wyniki tego sportu.. Sikora ostatnio jest w dobrej formie ale Kowalczyk za to przez cały sezon miała niezłe wyniki.. to smutne ale wczoraj nie wytrzymała i zrezygnowała z walki o 3 miejsce w klasyfikaji generalnej.. mimo tego wielki szacunek
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2008-03-09, 14:15   

cichy napisał/a:
owiedzmy, że śledzę wyniki tego sportu..


jw.

Co do Kowalczyk to ona daje z siebie wszystko i często opada z sił - patrz Igrzyska.

A Sikora zawsze był dobry tak "na 12 miejsce" Ale widzę po tym medalu olimpijskim się rozbestwił i dobrze. :D

Jak biegł wtedy i miał szanse na medal olimpijski to siedziałem poubierany i patrzałem i się na zajęcia spóźniłem bo miałem wtedy, bo chciałem dooglądnąć, historyczny moment. ;]
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Tuxedo 
69



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 345
Skąd: z serca
Wysłany: 2008-03-10, 21:50   

Jak dla mnie to jeden z lepszych sportów :) Nieraz przełączam i oglądam na eurosporcie zamiast filmów, innych wydarzeń sportowych.

Fajnie, że wygrał choć szkoda, że na koniec seoznu, po MŚ :(
Poza tym Sikora ma juz 34 lata. Wiecznie biegać nie będzie...i tak fajnie, że w związku się poprawiło, wreszcie dobrze jest zarządzany i wspierany finansowo ale będziemy musieli czekać kolejną, przynajmniej, jedną dekadę na kogoś pokroju Sikory. Ziemianin też starszawy, a młodzi na razie słabo się spisują..

Tak samo z Krężolokiem i Kreczmerem. Mają swoje lata:/ A Justyna to Justyna, młoda i jeszcze dam nam trochę pociechy :)
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2008-03-10, 22:48   

Ale Sikora szczerze mówiąc dopiero "na starość" (sportową) się rozkręca, wcześniej był średniakiem teraz się wkrada do czołówki. ;)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Tuxedo 
69



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 345
Skąd: z serca
Wysłany: 2008-03-11, 06:56   

On nie jest średniakim, przynajmniej dla mnie. To, że nie wygrywa często nie znaczy, że nim jest. Nawet znani biathloniści dobrze się o nim wypowiadają. Mam nadzieję, że to nie przez uprzejmość :) A i pierwszy medal i sukcesy w PŚ miał jak był mlody, rocznik 95,96 :)
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2008-03-11, 14:06   

A potem długo długo nic.

Średniakiem jest... albo był bo teraz się dobija do czołówki faktycznie. Średniakiem był bo nie chodzi o to, że był w stanie osiągać czasy na wysokim poziomie, zawody i stres weryfikowały to wszystko. Jakby był najlepszy to i na zawodach wygrywał by z Norwegami. ;] Ale jeśli chodzi o Polskę to jest Sikora i długo nic.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Tuxedo 
69



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 345
Skąd: z serca
Wysłany: 2008-03-11, 14:53   

Miejsca w pierwszej 10. aż takie złe chyba nie są...
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2008-03-11, 15:55   

Z całym szacunkiem do Justyny Kowalczyk, mimo że jest młoda, wydaje mi się jednak, że ona nic wielkiego nie pokaże. Za dużo wpadek, często zżera ją chyba stres. Ma bardzo nierówną formę.

Ja osobiście chętnie oglądam biathlon, choć nie jestem bardzo na bieżąco. Komentatorzy na Eurosporcie po prostu wymiatają :d ostatnio spodobał mi się ich tekst, pod koniec niedzielnego biegu Tomka Sikory: (Sikora przemierza już ostatnie kilkaset metrów i chcąc niechcąc, musi pokonać jeszcze dosyć spore wzniesienie) ,,Tomek! Biegnij, biegnij! Eh, kto tu tę górkę akurat musiał usypać?!'' :D
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2008-03-11, 16:32   

Cytat:
Miejsca w pierwszej 10. aż takie złe chyba nie są...

Nie. Ale tym samym tokiem idąc powiemy, że Kamil Stoch to też czołowy skoczek świata. Miejsca czasem czy częściej w 10. to nie bycie najlepszym ... bo ile razy na podium był? Przed Olimpiadą? No ale ja na niego nie wrzucam, widać po nim, że daje z siebie wszystko a teraz mimo wieku świetnie ciągnie. ;]

MĂłszka napisał/a:
Za dużo wpadek, często zżera ją chyba stres

2 wpadki miała ale dlatego, że ona cały czas przetrenowuje się a na zawodach na 110% biega i nie wytrzymuje tempa jakiego sama sobie nada. Ona jeszcze ma czas. ;] Pozatem to co już osiągnęła to jest sukces. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Tuxedo 
69



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 345
Skąd: z serca
Wysłany: 2008-03-11, 18:44   

Mkj napisał/a:
Cytat:
Miejsca w pierwszej 10. aż takie złe chyba nie są...

Nie. Ale tym samym tokiem idąc powiemy, że Kamil Stoch to też czołowy skoczek świata. Miejsca czasem czy częściej w 10. to nie bycie najlepszym ... bo ile razy na podium był? Przed Olimpiadą? No ale ja na niego nie wrzucam, widać po nim, że daje z siebie wszystko a teraz mimo wieku świetnie ciągnie. ;]



Po pierwsze Stoch od święta jest w 10. a Sikora dosyć regularnie. Po drugie wielu ludzi patrzy na Stocha i innych skoczków przez pryzmat Małysza. Zajmą miejsce dobre na swoją formę, swój talent itp. a i tak potem w gazecie mówią, że porażka, poniżej oczekiwań. Chcą od razu by wygrywali. Z kolei jak Sikora zajmie miejsce w 10. to dobry wynik, dobra forma etc.
Poza tym Sikora wywalczył już 3[bodajże[ medale na MŚ, parę ME, olimpijski, w PŚ zdobywął Małe Kryształowe Kule. To są bardzo dobre wyniki. Średniak ich nie osiąga.

Nie twierdzę, że miejsca w 10. to super osiągnięcie. Zawsze można lepiej ale niektórych poprostu nie stać na to.
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2008-03-11, 19:57   

Tuxedo napisał/a:
a Sikora dosyć regularnie

Teraz.

Mówimy o tym jak kiedyś biegostrzelał.
Tuxedo napisał/a:
A i pierwszy medal i sukcesy w PŚ miał jak był młody, rocznik 95,96
Od tego się zaczęło. A ja powiedziałem, że teraz.. na starość (sportową) się wdziera do czołówki. Bo pierwsza 10. to wdzieranie się do czołówki, czołówka to podium, regularne.
Tuxedo napisał/a:
Nie twierdzę, że miejsca w 10. to super osiągnięcie. Zawsze można lepiej ale niektórych poprostu nie stać na to.

Jego jak widać stać, dlatego tak mówię.

A co do Stocha i innych skoczkĂłw to masz racjÄ™.

Ale to jest w sumie głupia sprzeczka czy nazwiemy Sikorę śerdniakiem czy czołówką światową, nie o to chodzi, kilka razy wygrał kilka razy doprowadził mnie do wysokich emocji i chwała mu za to. Nie trzeba być najlepszym na świecie, trzeba dać z siebie wszystko po prostu.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Tuxedo 
69



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 345
Skąd: z serca
Wysłany: 2008-03-11, 21:48   

Albo sprzeczka w stylu, który sportowiec jest lepszy: wygrywający ważne imprezy lecz przez cały sezon niższe lokaty lub wysokie lokaty lecz nie wygrywający ważnych imprez.
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2008-12-07, 15:20   

Aaaa oglądaliście dzisiaj? Tomek Sikora pierwszy! :D
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Bossik 
Michalak



Imię: Bartek
Wiek: 37
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-12-11, 11:57   

Świetny początek sezonu, ale czy forma utrzyma się przez cały sezon??
Moim zdaniem przyjdzie moment kryzysowy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group