Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Cena Antykoncepcji
Autor Wiadomość
Kowalski 


Imię: Jan
Wiek: 68
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-05-07, 23:45   Cena Antykoncepcji

Temat ten dotyczy raczej Pań, ale Panowie majacy wiedze od swoich dziewczyn tez moga sie wypowiadać, w końcu to forum ;-) . Ile wydajecie pieniedzy na leki antykoncepcyjne, bo napewno musi byc konsultacja z ginekologiem i pewnie w cale to nie sa tanie leki i na ile wam starczaja ?.

P.S
(szkoda że prezerwatywy za pakowane po 3 w cenie 10-11zł :( )

Pozdrawiam !
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2011-05-08, 00:12   

Antykoncepcja nie jest droga. Tabletki można kupić już za kilka złotych, ważne jednak, żeby nie było żadnych efektów ubocznych, żeby jednak w miarę dobrze dobrane były. Ja osobiście poszłam do ginekologa, powiedziałam jakie chcę (proooste, że jedne z najtańszych), bo nie boję się o to, że przytyję (przydałoby się), czy, że urosną mi cycki. Ba, wręcz między innymi o to mi chodziło. Efektów nie widać, ale biorę, przydają się w wielu innych celach ;d dla mnie to wydatek około 6 złotych miesięcznie. Żaden majątek, ale wiem, że nie każdej kobiecie te tabletki pasują. Ja jestem zachwycona, a portfel na tym nie ucierpiał :)
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Kowalski 


Imię: Jan
Wiek: 68
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-05-08, 00:32   

Wiele też się mowi o skutkach ubocznych leków antykoncepcyjnych ale chyba najwiecej maja te tanie bo maja duzo tego swiństwa, powiedzcie mi też jak wygladaja badania w których ginekolog dobiera leki ? Na jakiej zasadzie i podstawie ?
 
 
 
Sabrinaa 
Sabrina


Imię: Sabrina
Dołączyła: 29 Maj 2011
Posty: 5
Skąd: ĹšlÄ…sk!
Wysłany: 2011-05-29, 13:27   

Ja jestem zdania, że cenę antykoncepcji (tabletek albo plastrów) warto podzielić na obojga partnerów.

Mnie mój chłopak kupował tabletki- przecież obie strony z tego korzystały.
_________________
Videoblog o modzie, trendach i niecodziennych pomysłach!!!
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2011-05-29, 23:30   

Jakby mi ktoś kupował tabletki to czułabym się jakby sobie sponsorował seks ze mną.

Na pół, na zmianę, tylko dziewczyna to są moim zdaniem dopuszczalne opcje. Natomiast gdyby mi facet chciał całkowicie za leki płacić to już bym chyba wolała, żeby mi to finansowo w jakiś inny sposób zwrócił, np zapraszając mnie gdzieś na randkę raz na jakiś czas i wtedy płacąc np za bilet do kina. Tak jakoś przez to, że to nie wiąże się bezpośrednio z seksem nie kojarzyłoby mi się to tak źle..
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2011-05-30, 17:02   

Kowalski napisał/a:
(szkoda że prezerwatywy za pakowane po 3 w cenie 10-11zł :( )
Carresy są tańsze :) bo są chyba po 5 czy 6...
Co do płącenia za ewentualne tablety (ja nie biorę) to nie wydaje mi się by facet nie mógł płacić :) Jeżeli to kobieta jest tą stojącą niżej w kwestii zarobkowej to co za różnica, czy kupi tabletki czy wino do kolacji? Może już za długo jestem z jednym i tym samym by widzieć różnice :wstyd:
_________________

 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2011-05-30, 23:41   

TJ wiesz ja też już z TakimTam jestem czas dość długi (kurcz...) a jednak ;)
Nie wiem, może to jest kwestia tego, że ja ogólnie do pieniędzy podchodzę tak, że w całym życiu pozwoliłam za siebie tak całkiem całkiem zapłacić chyba tylko raz. Nie lubię tego i już, inna kwestia gdyby mnie po prostu nie było na to stać zupełnie, ale skoro stać i nie muszę przez to głodować to wolę sobie je kupić za swoje ;)
 
 
 
Kowalski 


Imię: Jan
Wiek: 68
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-05, 03:56   

Czy używając samych tabletek, to wy albo wasi partnerzy (brzydko mówiac) spuszczacie się do środka pochwy bez prezerwatyw ?
 
 
 
mariolkaa 



Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 20
Wysłany: 2011-09-14, 08:38   

kupuję tabsy Midiana paczka na miesiąc ok 30zł więc nie drogo :-)
 
 
 
Effie 



Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysłany: 2012-01-18, 15:43   

Te, które znam też między 25-40 zł. Jeszcze kilka lat temu cześc była w 50 % refundowana.
_________________
Życie to walka
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2012-02-09, 20:22   

Ja kupuję za 10 funtów, ale czekam za listem z banku, bo nie mam jeszcze własnego GP, ale jak już będę miała to na całe szczęście tabletki będę miała za darmo. Anglia jest fajna. ;d
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2012-02-09, 21:46   

Ostatnio zmieniłam tabletki na Naraya. Są chyba ze 4 razy droższe od poprzednich, ale lekarz mi je polecił, bo mieliśmy nadzieję, że przejdą mi po niej migreny. Nie dość, że migreny nadal męczą, to jeszcze po tych tabletkach czuję się jak kupa i pojawiło się więcej 'efektów ubocznych'. Chyba wrócę do Cyprestu ;p
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
wĹ‚ochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysłany: 2012-02-10, 03:45   

Największa cena, jaką zapłacimy za stosowanie antykoncepcji to to, że wszyscy będziemy się smażyć w piekle.
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Effie 



Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysłany: 2012-02-24, 11:00   

Też nie byłam zachwycona Narayą, choć jakiś szcególnych skutków ubocznych nie odczyłam..
A po ile ten cyprest, bo Naraya przecieĹĽ nie taka droga?
_________________
Życie to walka
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2012-02-24, 11:06   

Effie napisał/a:
bo Naraya przecieĹĽ nie taka droga?

No cóż, jestem bardzo skąpą osobą i jakby się dało, to oszczędzałabym dosłownie na wszystkim :) Cyprest już nie pamiętam dokładnie ile kosztuje, bo to mama mi je zawsze kupuje, ale jakoś poniżej 10 zł
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group