Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Mietek
2010-03-25, 16:09
Facet z większym czy mniejszym doświadczeniem?
Autor Wiadomo
woman_88 


Doczya: 25 Mar 2010
Posty: 2
Wysany: 2010-03-25, 00:19   Facet z większym czy mniejszym doświadczeniem?

Pytanie kierowane do kobiet:
1. Wolicie być z facetem bardziej czy mniej doświadczonym seksualnie? Wolicie kogoś po kilku przelotnych kontaktach (powiedzmy dyskotekowo-toaletowych) czy po kilku związkach?

2. Macie jakiś limit? (tzn. np. tolerowanie mężczyzn do max 3 doświadczeń z innymi kobietami?)

3. Czego nie akceptowałybyście u bardziej doświadczonych? (tzn. dlaczego nie chciałybyście z takim być)

4. Czy wasza preferencja (mniej lub bardziej doświadczony) znajduje powiązanie z waszym doświadczeniem? ( tzn. wolę mniej doświadczonych bo sama mam małe doświadczenie lub wolę bardziej doświadczonych i sama mam dość dużo doświadczeń)

5. Z jakimi cechami utożsamiacie faceta, który ma dużo doświadczeń i mało (lub w ogóle)?
 
 
 
wacek 


Doczy: 29 Mar 2010
Posty: 5
Wysany: 2010-03-29, 21:48   

:O To teraz na bardziej i mniej doświadczonych będziecie nas dzielić?! Poza tym to jakie to ma znaczenie??
_________________
odzież damska
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2010-03-30, 15:57   

Zdaje się, że był podobny temat. W sensie o tym czy przeszkadza czy pomaga wieksze doświadczenie u facetów więc tam możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania.
Jednak jeśli naprawdę chcesz dostać bezpośrednią odpowiedź na każde z nich to ok.
woman_88 napisa/a:
1. Wolicie być z facetem bardziej czy mniej doświadczonym seksualnie? Wolicie kogoś po kilku przelotnych kontaktach (powiedzmy dyskotekowo-toaletowych) czy po kilku związkach?


Szczerze mówiąc to nigdy nie patrzę na człowieka w którym się zakochuję, bądź zauraczam pod tym względem. Każdy ma swoją przeszlość.
I jeśli to były kontakty 'dyskotekowo-łazienkowe' to pewnie koleś by mnie nie zainteresował, aczkolwiek nie mogę być tego pewna.

woman_88 napisa/a:
2. Macie jakiś limit? (tzn. np. tolerowanie mężczyzn do max 3 doświadczeń z innymi kobietami?)

Nie.
Jeszcze sobie limity będę wyznaczać, jak bym mało miała kryteriów :D

woman_88 napisa/a:
3. Czego nie akceptowałybyście u bardziej doświadczonych? (tzn. dlaczego nie chciałybyście z takim być)

Zdaje się, że nie było by problemu z akceptacja.
woman_88 napisa/a:
4. Czy wasza preferencja (mniej lub bardziej doświadczony) znajduje powiązanie z waszym doświadczeniem? ( tzn. wolę mniej doświadczonych bo sama mam małe doświadczenie lub wolę bardziej doświadczonych i sama mam dość dużo doświadczeń)

Nie mam preferencji wiec nie odpowiem :)

woman_88 napisa/a:
5. Z jakimi cechami utożsamiacie faceta, który ma dużo doświadczeń i mało (lub w ogóle)?

Cechami? Hm... Doświadczony to pewnie ten bardziej ciekawy świata i odważniejszy. Chyba. ;]

I na koniec:
wacek napisa/a:
:O To teraz na bardziej i mniej doświadczonych będziecie nas dzielić?! Poza tym to jakie to ma znaczenie??

No własnie. Może mi ktoś wytłumaczyć jakie to ma znaczenie?;>
 
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2010-04-09, 20:43   

woman_88 napisa/a:
1. Wolicie być z facetem bardziej czy mniej doświadczonym seksualnie?

Nie no ja wiesz...wolę takich zielonych max 17 lat i w ogóle. Im mniej doświadczone tym ciasniej wchodzi.
woman_88 napisa/a:
2. Macie jakiś limit?

Dziewice są najlepsze. szczególnie męskie. Mają takie miękkie usta.
woman_88 napisa/a:
3. Czego nie akceptowałybyście u bardziej doświadczonych?

doświadczenia
woman_88 napisa/a:
4. Czy wasza preferencja (mniej lub bardziej doświadczony) znajduje powiązanie z waszym doświadczeniem?

NIe e. jestem zielony. :(

Dobra a tak bez moich wygłupów...Do kobiet czy nie, ale w sumie to chyba obojętne, czy ja będę bardziej doświadczony, czy partnerka. Oczywiście nie tyczy się to fantazji seksualnych, bo wiadomo.,... no ;)
no a limit....no im mniej doświadczone to lepsze...oczywiście jeśli chodzi o partnerkę...bo raczej chłop doświadczony czy nie zrobi to co trzeba ;)
Czemu nas facetów nie zapytałaś jaką partnerkę byśmy chcieli? :)
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Rasol 
Nishino <3



Imi: Filip
Wiek: 29
Doczy: 05 Kwi 2010
Posty: 34
Wysany: 2010-04-09, 20:57   

Pewnie to jasne :) Musi nam odpowiadać ;) W sumie niewiele wiem na ten temat (oprócz teorii), więc się nie za bardzo mam jak wypowiadać, ale ze drugiej strony, chciałbym (nie muszę) dziewczynę niedoświadczoną, pierwszy raz dla nas obojga te sprawy :)
_________________
http://graphic.org.pl/images/bwy1270411366m.png
Grafika|Gitara|Gotowanie - moje męskie punkty G
 
 
 
kyoko. 
watashi?



Imi: Joanna
Doczya: 02 Lis 2009
Posty: 88
Wysany: 2010-04-26, 18:33   

jeśli miałby to być facet na przysłowiowy 'raz', to raczej doświadczony.
jeśli 'na stałe', im mniejsze doświadczenie, tym lepiej - moglibyśmy uczyć się razem.
_________________
don`t expect me to die for thee[?].
 
 
 
Elorcia



Doczy: 05 Lis 2010
Posty: 9
Wysany: 2011-03-28, 14:22   

Od zawsze wolałam doświadczonych, ponieważ sama mogłam się czegoś od nich nauczyć ale muszę przyznać, że rola nauczycielki mogłaby być bardzo ciekawa.
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2011-03-29, 15:17   

Kogo to w ogóle obchodzi, miłość nie wybiera.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2011-04-02, 13:24   

1. Erotoman- nic ciekawego. Prawiczek również.
Najlepiej, żeby tak jeden związek miał za sobą...żebym nie była materiałem testowym... haha.

2. Nie, ale jak napisałam, erotoman który ma 10 kobiet rocznie, nie interesuje mnie jeśli chodzi o związek.

3. Fetysze, albo chęć na seks grupowy, trójkącik. Mówię serio.

4.W sumie to miałam takie same doświadczenie jak mój obecny bf, więc myślę że pod tym kątem jest to najbardziej ważne.

5.Zależy od wieku! Nie nazwę np. 18-latka, który jest prawiczkiem, że to cienias, ale z 30-latkiem musi być już coś nie halo.
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Effie 



Doczya: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysany: 2012-10-26, 09:27   

10 kobiet rocznie to od razu erotoman? a może szukajacy miłosci po prostu?
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2012-10-27, 23:48   

Effie napisa/a:
10 kobiet rocznie to od razu erotoman? a może szukajacy miłosci po prostu?
10 kobiet rocznie to statystycznie 2 miesiace na każdą. Albo szybko się nudzi, albo nie daje im szans, albo one się na nim poznają.
Taka statystyka nie jest normalna i świadczy raczej o problemach z zaangażowaniem.
_________________

 
 
 
laura 


Doczya: 17 Pa 2012
Posty: 45
Wysany: 2012-11-14, 10:59   

Z jednej strony doświadczonego bym wolała, a z drugiej strony nie chciałabym żeby miał kobiety przede mną i jak to połączyć?
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2012-11-14, 22:35   

laura napisa/a:
Z jednej strony doświadczonego bym wolała, a z drugiej strony nie chciałabym żeby miał kobiety przede mną i jak to połączyć?
taki co miał jedną gorszą od ciebie :cwaniak2: będzie znał technikę, a nie będziesz źle wypadać w porównaniach ;]
_________________

 
 
 
adamaszek 


Doczy: 24 Lis 2012
Posty: 4
Wysany: 2012-11-24, 12:22   

Doświadczenie to nie wszystko trzeba umieć to wykorzystac
_________________
Jak będzie wyglądało Twoje dziecko
 
 
 
matthew77


Doczy: 04 Gru 2012
Posty: 4
Wysany: 2012-12-04, 12:07   

Najważniejsza jest miłość drogie Panie! Nie wyobrażam sobie, żeby jakaś dziewczyna zrezygnowała z faceta który naprawdę się jej podoba tylko dla tego, że jest za mało doświadczony.

No inna sprawa jak szukacie faceta żeby sobie ulżyć na raz :P

A tak w ogóle, to ja bym nas w ten sposób nie kategoryzował...
_________________
Tabletki na odchudzanie - strona o skutecznej suplementacji diety
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group