Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Mysz komputerowa
Autor Wiadomość
Krysia 
Krysia

Imię: Krysia
Wysłany: 2011-05-26, 09:45   Mysz komputerowa

Hej! Mam takie pytanie. Znalazłam na strone ze śmiesznymi gadżetami taką mysz komputerową. I zastanawiam się, czy jej parametry są dobre. Czy taka bajerancka mysz ma w ogóle szansę być dobra jakościowo, czy tylko śmiesznie wygląda?
Będę wdzięczna za opinie!

Autor Wiadomość
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P

Imię: Piotrek
Wysłany: 2011-05-26, 09:54   

Na pewno ciekawie wygląda, na pewno parametry związane z działaniem po ekranie też ma dobre. Problemem tu jest raczej jej ergonomia i kształt. Po pewnym czasie pracy na takiej myszce, będziesz miała obolałą dłoń, bo myszka nie będzie do niej dopasowana. Ja bym takiej nie kupił.
Paris is screaming all night long.

Autor Wiadomość
Mietek 
:o

Imię: Andżej
Wysłany: 2011-05-26, 17:12   

Nieergonomiczna.
Czekam jeszcze teraz na myszki o kształcie fallusa, dla kobiet prezent jak znalazł...

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”

Autor Wiadomość
koles
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-04, 21:23   

Design myszki bardzo fany, i głównie za to się płaci :) Osobiście nie polecam myszki...

Autor Wiadomość
Atena 

Wysłany: 2016-08-25, 09:11   

śmieszny wygląd i tyle... daj spokój, z tego co widze na https://www.qpony.pl/saturn to akurat są spore zniżki na sprzęt komputerowy. Kup coś porządnego i wygodnego a nie coś, co fajnie wygląda. Mi się już zdążyło naciąć.

Autor Wiadomość
panks

Wysłany: 2016-09-01, 10:20   

Nie polecam tego typu myszy. Są to raczej śmieszne gadżęty niż myszy prawdziwie ergonomiczne.... Sam od jakiegoś czasu używam myszy firmy A4 tech bloody Game. Wygląda fajnie, nie była droga bo kupiłem za niecałe 80 zł ( obecnie mysz najtaniej jest w sklepie rtv EUro agd --------> http://www.euro.com.pl/myszy-komputerowe.bhtml - sam tam kupowałem).

Zdecydowanie inna jakość przy grach komputerowych niż moja stara mysz jakiej używałem,

Odpowiedz do tematu