Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krystyna
2007-06-17, 13:22
Wasza ulubiona gra.
Autor Wiadomość
gandi 
MASKULISTA

Imię: NaTaNaEl
Wysłany: 2010-11-30, 15:31   

gry nie są moją (mojego sprzętu) mocną stroną...

Mario&Luigi, Wolfenstein3D, Doom 2, Quake I., Traffic Giant, [kurczaki II, nazwy ang nie pamiętam, ale nie mylić z kurką wodną], D&D (wyścigi)..

nieprzeszedłem: Ken's Labirynt - straszna gierka m.in. dla oka i do grania, ale jeśli ktoś przeszedł ją od początku po sam koniec to szapowa! :)

to kiedyś, teraz nie gram...

Autor Wiadomość
mikael25 

Wysłany: 2011-02-08, 18:35   

Co myślicie o grze Colin McRae DIRT 3?

Podobno ma być to powrót do starego dobrego Colina, na przykład 02

Autor Wiadomość
moe 

Wysłany: 2011-03-07, 13:50   

Na PC: Quake 3
Na konsolę XBOX360: Alan Wake
Na PSP: Patapon i LBP
Przeglądarkowa: Genosis i Red Dragon

Mam to szczęście posiadać pare różnych konsol więc testuje całkiem sporo. Każdy z wymienionych tytułów gorąco polecam.

Autor Wiadomość
lapicaroda 
berzerkerka

Wysłany: 2011-08-20, 15:07   

Taka jedna napisał/a:
Ja dziś sobie pograłam w Heroes V na Hot seats z moim kochaniem. To jest najlepsze co się w Heroesach udało. Właśnie multiplayer :-P

He he, ja ze swoim też gram :)
Co ja jeszcze ostatnio gram... Diablo II, Wiedźmin I, napieprzanka Naruto Shipuuden (grafika chociaż ładna jak z anime), Heroes III-V (ale to już chyba pisałam) Baldur's Gate II...

Autor Wiadomość
annoth 
slave

Imię: Łukasz
Wysłany: 2011-08-20, 16:36   

Ja gram w GTA IV, flashowe gierki i nieprzerwanie od 2 lat w DotA ;]

Eos napisał/a:
Ech, te baby... gupie :p .

Autor Wiadomość
Żabka 
I'm schisopremic

Imię: Monika
Wysłany: 2011-08-20, 17:13   

A ja ostatnio namiętnie gram w NFS: Undercover

Autor Wiadomość
kwaczka 

Imię: Jolka
Wysłany: 2011-10-27, 15:33   

Nieśmiertelny WoW. Nic go nie pobije, żaden inny nawet najlepszy ale darmowy mmorpg.

Autor Wiadomość
annoth 
slave

Imię: Łukasz
Wysłany: 2011-10-27, 18:00   

Wow jest dobry, aczkolwiek wolę zwykłego Warcrafta. W wowie fabuła jest drugoplanową rzeczą, a wg mnie na to nie zasługuje :)

Eos napisał/a:
Ech, te baby... gupie :p .

Autor Wiadomość
Rivenris 
Tech support

Wysłany: 2011-10-29, 23:45   

annoth napisał/a:
Wow jest dobry, aczkolwiek wolę zwykłego Warcrafta. W wowie fabuła jest drugoplanową rzeczą, a wg mnie na to nie zasługuje :)

Prawda. Fabuła warcrafta jest bardzo wciągająca i była jednym z głównych powodów dla których postanowiłem przejść kampanie wielokrotnie (głównie w 3 i 3 TFT). Z tego samego też powodu postanowiłem zainteresować się WoW-em. Jakoś jednak miłością do tej gry chyba nigdy nie zapałam. Z początku odrzucało mnie społeczeństwo. Potem gdy udało mi się odrzucić ten argument cena zaczęła przeszkadzać. Ostatecznie gdy do 20 lv gra jest darmowa pokusiłem się o rejestrację i zagranie. Niestety niezwykle statyczny tryb rozgrywki odstrasza mnie masakrycznie. Jestem w stanie wyobrazić sobie ludzi, którzy zarejestrowali się 6 lat temu i grają, bo mają z kim, a gra stanowi jedynie medium komunikacji ze znajomymi ze świata (takich przypadków okazuje się jest chyba najwięcej). Ale ja sam nie czerpię ani grama satysfakcji z samej rozgrywki. A szkoda, bo engine gry jest bardzo rozbudowany i ma parę ciekawych rozwiązań do zaoferowania.

Sam ostatnio popykuję w Minecrafta. Przy swojej prostocie daje tak ogromną masę możliwości, że czasem jest całkiem przyjemną odskocznią od standardowych rozgrywek z którymi mam do czynienia w klasycznych grach (Minecraft w ogóle jakotako nie jest grą, ale tej kwestii chyba nie będę rozwijać na łamach tego tematu).

Obecnie kumuluję środki na nowego kompa, którego głównym celem ma być uciągnięcie niczego innego jak nowych gier do których mam zamiar zapałać miłością. Mowa tu o Battlefield 3 i Diablo 3 (ew nowy CoD, ale to raczej luźna myśl).
Dlaczego Battlefield? Wspaniały silnik graficzny, świetny klimat i kapitalne scenariusze dla gry coop. No i oczywiście nieśmiertelny multiplayer z ogromnym wachlarzem możliwości na polu bitwy (świetne walki powietrzne, doskonałe elementy taktyczne w potyczkach).
Za Diablo nie będę się nawet specjalnie tłumaczył. Tytuł nieśmiertelny i świetna fabuła. Lubiłem część pierwszą, kochałem drugą, mam nadzieję, że trzecia utrzyma tendencję.

Podsumowując - Moje ulubione gry na dzisiaj (kolejność przypadkowa):
1. Minecraft
2. Diablo 3
3. Battlefield 3

WoW-a nie ma na tej liście, chociaż, cieszy mnie fakt, że Blizzard trzepie z tego kasę i dzięki temu nie muszą cisnąć terminów przy innych tytułach.
Znów niestety, ale nie ma na tej liście już Heroesów 3. Głównie dlatego, że nie miewam czasu na pełnowymiarowe rozgrywki. Tytuł jest świetny, ale to już nie czasy gdy można było sobie pozwolić na XL z podziemiami z kumplem vs full botów.

Zaraz zaraz, a MMO? Ano niestety tu nie ma tytułu który mnie obecnie zadowala. Może gdy pojawi się nowy Guild Wars, albo Star Wars coś się zmieni w tej materii.

Autor Wiadomość
Nena 

Wysłany: 2011-11-28, 19:37   

U mnie nadal ulubiona gra to WOW Wotlk. Gram w Hordzie, hunterem 80lvl. Annoth, może jakieś spotkanko? Nie zabiję Cię :D

Autor Wiadomość
Canis 

Imię: Lidia
Wysłany: 2011-11-28, 19:39   

Nie jestem zapalonym graczem, nie znam się na grach i jedyne w co gram, to Test Drive Unlimited. Tyle do szczęścia mi wystarczy :P

Autor Wiadomość
Taka jedna 
stwór!

Imię: Natalek
Wysłany: 2011-11-30, 11:02   

Arcanum-przypowieść o maszynach i magyi teraz właśnie sobie gram. Już kiedyś próbowałam ją przejść ale coś mi się znudziła.
Gra na silniku fallouta, ładna miła i przyjemna. Duża dowolność w kierowaniu postacią.
Choć muszę wam powiedzieć, że ze wszystkich rpgów tego typu najbardziej jednak kocham Planescape Torment :)

Autor Wiadomość
Kya 

Imię: Magda
Wysłany: 2011-12-05, 16:40   

Jeśli chodzi o takie planszowo-towarzyskie gry to stanowczo wygrywa Tabu ;)
Szkoda tylko, że potrzeba tak minimum 4 osób, żeby w to zagrać, a jeszcze lepiej jakby ich było przynajmniej z 8 bo wtedy robi się ciekawie... Wzięłam swoje karty do Anglii i w sumie udało nam się tylko raz nimi zagrać :(

Autor Wiadomość
Zaheel 
Boski prototyp - mutant

Wysłany: 2011-12-11, 01:27   

Właśnie, gry planszowe! Tutaj jest szerokie pole do popisu i ostatnio strasznie się tym zainteresowałam na przykład Magia i Miecz czy Gra o Tron. :D Zdecydownie to jeden z ciekawszych sposobów na spędzanie czasu w niewielkim gronie.

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"

Autor Wiadomość
Taka jedna 
stwór!

Imię: Natalek
Wysłany: 2011-12-11, 11:14   

Zaheel napisał/a:
Właśnie, gry planszowe! Tutaj jest szerokie pole do popisu i ostatnio strasznie się tym zainteresowałam na przykład Magia i Miecz czy Gra o Tron. :D Zdecydownie to jeden z ciekawszych sposobów na spędzanie czasu w niewielkim gronie.
Magia i Miecz! :aaa: mam w domu pierwsze polskie wydanie :P Uwielbiam. Wiele godzin w ten sposób zabiliśmy z M.. W to , albo w polską podróbkę "Magiczny Miecz" (też dobra choć przegięta :P ) tudzież w Magic the gathering :)
Nigdy nie wygrałam w "Magie i Miecz", ani w "Magiczny Miecz" :P

Ostatnio zmieniony przez Taka jedna 2011-12-11, 11:14, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu