Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Piersi
Autor Wiadomość
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2015-09-23, 10:07   

Moja koleżanka zdecydowała się na powiększanie biustu w Clinic For You. Fakt, nie jest to tania operacja, ale widzę, że teraz czuję się o wiele bardziej pewna siebie i pozbyła się kompleksów.
 
 
 
savage 


Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 765
Wysłany: 2015-10-07, 13:07   

Ja czytałam niedawno artykuł na tekstodajnia.pl dla kogo powiększanie piersi i widzę, że jednak nie każdy może się zdecydować na taką operację. Są pewne przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu.
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2015-10-07, 18:44   

Z tego co wiem to najpierw przeprowadza się badania i na ich podstawie lekarz orzeka czy nie ma jakiś przeciwwskazań do zabiegu.
 
 
 
czekolada 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 188
Wysłany: 2015-10-12, 14:28   

To prawda. Nie wykonuje się takich operacji bez podstawowych badań.
 
 
 
mirabelka


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 487
Wysłany: 2015-10-20, 14:52   

Zawsze na pierwszej wizycie u chirurga musi zostać przeprowadzony dokładny wywiad z pacjentem i wysyła na określone badania które maja wykazać czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu. Jeśli lekarz na takiej wizycie tego nie zrobi to znaczy że najwyraźniej pomyliliśmy budynki bo bez tego to ani rusz. Dlatego jeśli decydujemy się na jakikolwiek zabieg chirurgiczny musimy odpowiednio wcześniej poszukać dobrego chirurga plastycznego przeszukując internet i czytając opinie innych osób. To bardzo ważne bo w grę wchodzi nasze zdrowie i bezpieczeństwo.
 
 
 
czekolada 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 188
Wysłany: 2015-10-22, 13:57   

Rzeczywiście nie warto szukać najtańszych ofert. Lepiej poczytać sobie o różnych kliniach i wybrać tę, która ma najlepsze opnie.
 
 
 
Wigryk 


Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 109
Wysłany: 2015-10-23, 14:00   

A czy karmienie piersią i ciąża wpływa na stan piersi z implantami?
 
 
 
steffy 


Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysłany: 2015-12-21, 12:18   

Mogą, ale nie muszą. Implant może ulec zniekształceniu. Właśnie dlatego przed powiększaniem piersi u drolender.pl warto tę sprawę przedyskutować. Pani doktor na pewno udzieli fachowej porady, bo jest specjalistką w tym, co robi. Zerknijcie na jej stronę, by zobaczyć jakie jeszcze operacje wykonuje.
 
 
 
Donka 


Dołączyła: 29 Maj 2016
Posty: 27
Wysłany: 2016-09-28, 19:55   

To naturalne, że po urodzeniu dzieci i po karmieniu piersią ciało kobiety się zmienia. Różnie to bywa u różnych kobiet, co pewnie zależy od cech genetycznych. Nie warto się jednak nadmiernie przejmować takimi sprawami. To dzisiejsza obsesja na punkcie wyglądu sprawia, że kobiety czują się gorsze i mniej atrakcyjne z wiekiem i po zostaniu mamą. Nie powinno tak być. Wartość i atrakcyjność kobiety nie powinna zależeć od tego, czy ma dzieci i czy jej piersi się zmieniły. Znam dziewczynę, która zrezygnowała z karmienia piersią swoich dzieci właśnie z takich powodów. a przecież dziecko karmione piersią jest zdrowsze i ma większe poczucie bezpieczeństwa http://www.zdrowystartwpr...mieniem-piersia
 
 
 
Marlena77 


Dołączyła: 23 Cze 2016
Posty: 152
Wysłany: 2016-09-30, 20:36   

Zgadzam się @Donka, że ciało kobiety się zmienia po ciąży Zresztą nie tylko wtedy - po prostu kiedy starzejemy się ciało traci jędrność, dlatego piersi stają się mniej atrakcyjne. Sa sposoby, aby temu zaradzić - ja się zdecydowałam na zabieg powiększania i modelowania piersi w Centrum Estetyki Medycznej http://cemkierach.pl/ofer...lowanie-piersi/ . abieg jest całkowicie bezbolesny i trwa około 1,5 godziny. Piersi wygladaja bardzo naturalnie :) Jestem bardzo zadowolona, odzyskałam kobiecość :)
 
 
 
mirabelka


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 487
Wysłany: 2016-10-07, 11:57   

Rzeczywiście, ciąża to z jednej strony piękny okres w życiu kobiety jednak potrafi pozostawić po sobie pewne ślady. Największym problemem kobiet po ciąży jest głównie laktacja której albo nie mają, albo mają zdecydowanie za dużo. Dlatego szukają pomocy w pobudzaniu laktacji bądź jej zatrzymywaniu. Takie problemy zostawiają potem ślad na wyglądzie biustu.
 
 
 
Mononoke 


Dołączyła: 25 Mar 2014
Posty: 110
Wysłany: 2016-10-12, 09:32   

Piersi wprawdzie bym nie powiększała, ale podoba mi się jak biust jest trochę większy.
 
 
 
Ajlar 


Dołączyła: 20 Gru 2015
Posty: 112
Wysłany: 2016-10-16, 15:14   

Ja też bym raczej nie zdecydowała sie na powiększenie piesi. Moim zdaniem wystarczy kupic jakis dobrze modelujący stanik i sprawa załatwiona. Są teraz naprawdę rożne biustonosze np 3D http://www.kinga.com.pl/biustonosze/3d , które świetnie modelują i uwydatniają biust. Nawet małe piersi wyglądają okazalej jak dobierze się odpowiedni biustonosz.
 
 
 
bizer


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 120
Wysłany: 2016-11-08, 14:23   

Każda kobieta która wykonuje jakieś zabiegi musi najpierw się zbadać, wyniki są bardzo ważne!
 
 
 
amelka


Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 33
Wysłany: 2017-01-04, 06:29   

Nie polecam takich operacji. Po pierwsze jest to spore ryzyko. Po drugie taka operacja nie jest na zawsze a jedynie na jakiĹ› czas.

Po iluś tam latach trzeba ją powtórzyć.

Poczytajcie sobie o działaniu kremów na biust: http://kremnabiust.pl/

Odpowiednio dobrany krem potrafi zdziałać cuda.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group