Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Ewa Farna
Autor Wiadomo
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-09-13, 21:01   Ewa Farna

Filmweb napisa/a:
Ewa Farna jest Polką mieszkającą po czeskiej stronie Cieszyna. Biegle włada obydwoma językami, zaś w domu porozumiewa się gwarą śląską. Od wczesnych lat przedszkolnych lubiła śpiewać, udzielała się na szkolnych imprezach i konkursach piosenek, a jednocześnie systematycznie, przez ponad 5 lat, uczyła się gry na fortepianie. Poza muzyką wielką namiętnością Ewy jest sport. Jest zawodniczką narciarskiego klubu sportowego SKI Beskyd, regularnie trenuje i bierze udział w zawodach narciarskich. Mając 11 lat wygrała konkurs piosenki na Morawach. Krótko potem zdobyła pierwsze miejsce na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu i na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie (Morawy), gdzie przewodniczącym jury był Leszek Wronka - obecny menager Ewy. Farna jest najmłodszą zwyciężczynią "Szansy na sukces". Na swoim koncie ma trzy płyty wydane w Czechach i trzy w Polsce. Młoda wokalistka nieustannie osiąga nowe sukcesy. A to dopiero początek...


Co sądzicie o Ewie? Podobają wam się jej utwory? A może jej styl bycia?


Ja osobiście ją uwielbiam <3
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
mjuzik 
master



Imi: brat Jaca
Wiek: 27
Doczy: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skd: czarna dupa
Wysany: 2011-09-13, 22:41   

Kocham Ewę. Będzie moją żoną.
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2011-09-27, 23:00   

A ja nie rozumiem tej fascynacji Ewą :P Jest ładna to fakt :P
Ale poza jej jedną piosenką - Cisza bodajże - to żadnej innej nie kojarzę.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
mjuzik 
master



Imi: brat Jaca
Wiek: 27
Doczy: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skd: czarna dupa
Wysany: 2011-09-28, 11:58   

Bo tu nie chodzi o piosenki :)
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2011-09-28, 13:05   

Szczerze powiem, że niektóre jej utwory wolę po czesku np. ewakuacja czy maska. A samą Ewę lubię, taka pozytywna osoba.
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-09-28, 16:32   

Tozim, Ticho, Smiej se wolę po czesku, resztę chyba po polsku. Właściwie w większości to zależy od tego którą wersję najpierw usłyszę.

Słyszałem ostatni cały album Ewy. Trochę mnie nie przekonuje repertuarowo. Kilka kawałków się wyróżnia, ale większość wygląda tak, że gdyby ktoś mi to puścił i powiedział że to nowe utwory Dody, to ani przez sekundę bym nie miał wątpliwości że jest inaczej. Ale wyrobi się dziewczyna. Jak byłem młodszy to też byłem ślepo zapatrzony w rock i metal.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2011-09-28, 16:38   

Osobiście nie rozumiem całego fenomenu tej dziewczynki, słyszałam kilka jej utworów jakoś mnie to nie przekonało, jej wykonanie "Dmuchawce, Latawce,Wiatr "....no niestety.. :/ Jak dla mnie jest to kolejna 'gwiazdeczka' dzisiejszej rzeczywistości, z tytułu nie znam ani jednego jej utworu, a radia na szczęście nie słucham.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-09-28, 17:28   

Żabka napisa/a:
jej wykonanie "Dmuchawce, Latawce,Wiatr "
też nie przepadam, a zrobili wokół tego trochę niezrozumiałego dla mnie szumu.

Żabka napisa/a:
Osobiście nie rozumiem całego fenomenu tej dziewczynki

Po pierwsze: ona ma już 18, nie jest dziewczynką.
Po drugie: pozwól że Cię uświadomię. Jest śliczna, wybitnie naturalna i prawdziwa (ma dokładnie to za co wszyscy kochają np młodego Stuhra - pomimo towarzystwa kamer, innych gwiazd, czy tłumów ludzi, potrafi zachowywać się jak normalny młody człowiek z dużym poczuciem humoru), a na dodatek ma świetny głos. Może muzyka którą tworzy nie jest arcydziełem, ale tak jak mówię - liczę na to że się dziewczyna wyrobi.

Osobiście zachwycam się nią nie jako artystką, ale osobistością :)
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2011-09-28, 20:55   

Nie jaram się nią. Może ze względu na to, że po prostu kobiety mnie nie jarają. Podoba mi się bardzo jej głos, styl, piosenki ewentualnie też i przede wszystkim, że jest całkiem sympatyczną, skromną, ogarniętą dziewczyną, która raczej nie ma pustki w głowie. Nie słychać jakoś o skandalach z nią w roli głównej, a to cenię w ludziach w sumie. Kilka lat temu o wiele chętniej jej słuchałam, zarówno kawałków po polsku jak i po czesku, ale teraz jakoś w ogóle nie interesuję się jej twórczością. Coś gdzieś w jej wykonaniu podsłyszę, to potuptam se nóżką do tego, ale nie fascynuję się nią.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2011-09-29, 12:49   

Mam dokładnie to, co Móh. Dziewczyna jest ładna, ma głos, albo szczęście albo rozum do wybierania ludzi, którzy są odpowiedzialni np. za wizualną stronę teledysków i przede wszystkim nie należy do grona "pustaków", nie robi wokół własnej osoby większego szumu niż wokół swojej twórczości - to się ceni. Ale jakoś mnie bardziej nie urzeka jako artystka, a jako osobowość... To miałam z nią chyba zbyt mało do czynienia, żeby mieć jakieś naprawdę wyrobione zdanie, poparte mocnymi argumentami :P (Łoh, jak to brzmi :P )
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imi: Marcin
Wiek: 33
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 525
Skd: Sanok
Wysany: 2011-09-29, 21:41   

Jej fenomenem jest właśnie to, że to młoda, ładna, wschodząca gwizdka, która tak naprawdę śpiewem swym specjalnie nie urzeka. Ile piosenkarek wykreowano na gwiazdy głównie ze względu na to, że lubi je kamera? Druga sprawa, czy Ewa jest taka naturalna? Może i jeszcze przejawia to w zachowaniu, ale tak naprawdę dopiero się rozkręca i nie minie chwila jak i jej szajba odbije. Pierwszy krok to utrata naturalnego piękna zewnętrznego. Czy rzeczywiście jest taka śliczna? Z łóżka by pewnie większość nie wygoniła, ale ostatnio tak z nudów zajrzałem sobie w google grafika i z całym szacunkiem zauważam... miliardy zdjęć, a na każdym wygląda inaczej. O czymś to chyba świadczy.
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-09-29, 22:09   

doopek napisa/a:
O czymś to chyba świadczy.

Tak, o tym że ma 18 lat i ciągu ostatnich 5 (na które akurat przypada rozwój jej kariery) dojrzała i zmieniło się jej ciało. Jeszcze o tym że ma bardzo rozwiniętą mimikę i o tym że profesjonalne zdjęcia lubią być retuszowane.

Stary, widziałem jej mnóstwo nagrań, poza tym na żywo. Dla mnie jest jedną z najładniejszych dziewczyn jakie widziałem w życiu i nie gadaj mi tu o jakichś zdjęciach ;p
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imi: Marcin
Wiek: 33
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 525
Skd: Sanok
Wysany: 2011-09-29, 22:11   

Oh tak, widziałem ją na żywo, kiedy odebrało mi połowę rozumu i 3/4 świadomości. W świetle reflektorów, na oddalonej scenie, specjalnie na okazję koncertu przygotowaną przez chmarę charakteryzatorek ;x Ciekawe czy po kilku godzinach w Hadesie też wyglądała tak zajebiście ;)
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-09-29, 22:17   

Byłem trzeźwy i widziałem ją też jak wychodziła ze swojej przyczepy na scenę przed koncertem z dość bliska.

Po kilku godzinach w Hadesie podejrzewam że też by tak zajebiście wyglądała, bo jest śliczna.

Dziewczyny z naturalną urodą są śliczne zawsze. Wciąż nie wiem co mi próbujesz udowodnić. Że mi się wydaje że mi się podoba? :)
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imi: Marcin
Wiek: 33
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 525
Skd: Sanok
Wysany: 2011-09-29, 22:25   

Nie miałem na myśli upojenia alkoholowego, tylko ogólnego zaćmienia umysłu (słyszałem jak się z Pawłem zachowywaliście na koncercie, więc, ekhem, wybacz). W sumie nic Ci nie chcę udowadniać, racja... bo i po co. Po prostu po mojemu dupy nie urywa. Choćby na tym forum jest kilka ładniejszych dziewczyn.
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group