Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Dni pod kreską..
Autor Wiadomość
Kya 

Imię: Magda
Wysłany: 2012-02-13, 22:00   

cichy napisał/a:
ale facet nie może mieć takiego wytłumaczenia! :P

Mazur sobie chyba rok temu wymyślił, że to brak magnezu. Nawet pamiętam, że to było przed zeszłoroczną wielkanocą, bo sobie kupiliśmy z Jackiem po paczce jak go odprowadzałam na dworzec bo jechał na święta do domu. W ogóle on wtedy o tym magnezie gadał tyle, jakby mu płacili za reklamę ;P

A co do dni pod kreską, teraz właściwie takich nie mam, miałam jak studiowałam. teraz tak trochę jak robot wstaję do pracy i byle tylko wyjść z łóżka to dzień mija błyskawicznie. Czasem jakiś dołek łapie ale to chyba bardziej kryzys emigracyjny, na to niestety nie ma żadnej rady ;)

Autor Wiadomość
glass11 

Wysłany: 2012-02-15, 15:54   

Jak robot?
Też tak się czasem czuję ale przychodzi moment kiedy siadasz i nic się nie chce.
Masz tą chwilę niby dla siebie, myślisz po co? Dlaczego? Zadajesz sobie głupie pytania?
Faktem jest że nie mam tego zbyt często ale bywa.

Autor Wiadomość
Effie 

Wysłany: 2012-02-27, 15:18   

Ja też to znam... staram się pilnować, by to nie wracało, ale boję,że własnie jest blisko...
Do tego jakiś chory rachunek za tel, co się sam z netem łączy i kara z bibliotek za ksiażki.. :(

Autor Wiadomość
glass11 

Wysłany: 2012-03-04, 22:03   

Czasem mnie irytują drobiazgi,właśnie takie a kiedy faktycznie zdarzy się coś złego trzymam się dzielnie,potem za to odreagowuję albo dołkiem albo nie sypiając :cry:

Autor Wiadomość
annoth 
slave

Imię: Łukasz
Wysłany: 2012-03-07, 15:49   

Kya napisał/a:
Mazur sobie chyba rok temu wymyślił, że to brak magnezu. Nawet pamiętam, że to było przed zeszłoroczną wielkanocą, bo sobie kupiliśmy z Jackiem po paczce jak go odprowadzałam na dworzec bo jechał na święta do domu.

Haha xD Wymyśliłem to gdzieś w jesieni czy zimie, tylko tak akurat wyszło że na wiosnę o tym mówiłem ;p Poza tym, dalej tak uważam.

Eos napisał/a:
Ech, te baby... gupie :p .

Autor Wiadomość
mjuzik 
master

Imię: brat Jaca
Wysłany: 2012-03-07, 19:50   

Hmm... To są w ogóle jakieś dni NAD kreską?? Cholera, dobrze wiedzieć, może mi sie kiedyś jakiś przytrafi :D

Autor Wiadomość
eee 
piratka

Wysłany: 2012-03-07, 20:52   

Faktycznie, są niekiedy takie chwile, gdzie wydaje mi się że zdążyłam wszystko spieprzyć co mam w życiu, ale później pieprze jeszcze coś. Ale nie powiedziałabym, że jakoś szczególnie się tym przejmuje. Czasem mi się zdarzają chwile zadumy i wyobrażam sobie, że mogło by być lepiej i w ogóle fajnie, ale nic wiecej. W końcu to moje życie i jeśli nikt inny na tym nie cierpi, to nie mam się czym przejmować. Takie emo trochę ze mnie :P
Ostatnio zmieniony przez Mietek 2012-03-07, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  

Autor Wiadomość
glass11 

Wysłany: 2012-03-07, 22:09   

annoth napisał/a:
Kya napisał/a:
Mazur sobie chyba rok temu wymyślił, że to brak magnezu. Nawet pamiętam, że to było przed zeszłoroczną wielkanocą, bo sobie kupiliśmy z Jackiem po paczce jak go odprowadzałam na dworzec bo jechał na święta do domu.

Haha xD Wymyśliłem to gdzieś w jesieni czy zimie, tylko tak akurat wyszło że na wiosnę o tym mówiłem ;p Poza tym, dalej tak uważam.

Też gdzieś czytałam o działaniu magnezu,działa kojąco na układ nerwowy a to pomaga w zasypianiu jakoś :?

----------------łączenie--------------------

mjuzik napisał/a:
Hmm... To są w ogóle jakieś dni NAD kreską?? Cholera, dobrze wiedzieć, może mi sie kiedyś jakiś przytrafi :D

Nazywam to górki albo wzloty, bo wtedy tak się czuje,wahania nastroju mam chyba :)

----------------łączenie--------------------

eee napisał/a:
Faktycznie, są niekiedy takie chwile, gdzie wydaje mi się że zdążyłam wszystko spieprzyć co mam w życiu, ale później pieprze jeszcze coś. Ale nie powiedziałabym, że jakoś szczególnie się tym przejmuje. Czasem mi się zdarzają chwile zadumy i wyobrażam sobie, że mogło by być lepiej i w ogóle fajnie, ale nic wiecej. W końcu to moje życie i jeśli nikt inny na tym nie cierpi, to nie mam się czym przejmować. Takie emo trochę ze mnie :P

Kiedy zaczynałam tu pisać miałam dół prawie do Chin,jest o wiele lepiej i w sumie mam podobne do Twojego podejście,dość szybko się zbieram do kupy. :D
Ostatnio zmieniony przez annoth 2012-04-17, 23:18, w całości zmieniany 2 razy  

Autor Wiadomość
Silje 

Wysłany: 2012-04-17, 19:13   

Czasem wydaję mi się, że gorzej być nie może a okazuje się, że jest. Owszem zdarzają się chwile, gdy nic nie wstanie poprawić mi humoru a tym bardziej że sama pogrążam się w swoich żalach. Jestem aż nadto krytyczna wobec siebie, ale to są krótkie momenty.
Wtedy przypominam sobie o dobrych chwilach, odrobinę idę w świat wyobraźni, czasem to pomaga.
I wiem, że muszę iść na przód nawet jeśli niejedno wydarzenie w życiu zawaliło się.

Autor Wiadomość
iga33

Wysłany: 2015-01-22, 22:10   

Zainwestuj w lampę antydepresyjną. Powinna pomóc...życie czasami daje popalić..niestety..ale najważniejsze to iść do przodu. wiem, że to nie łatwe ale po burzy zawsze wychodzi słońce.

Autor Wiadomość
eee 
piratka

Wysłany: 2015-01-23, 17:51   

iga33 napisał/a:
.ale najważniejsze to iść do przodu. wiem, że to nie łatwe ale po burzy zawsze wychodzi słońce.

Albo słońce i tęcza :)

Autor Wiadomość
savage 

Wysłany: 2015-03-18, 14:09   

A ktoś z was zamawiał energetyzator wody z Creatos?? Moja przyjaciółka twierdzi, że lepiej się czuje mając taki sprzęt u siebie w domu.

Autor Wiadomość
jennifer56 

Imię: Jennifer
Wysłany: 2015-04-09, 12:18   

każdy ma takie dni. pewnie nawet najwięksi optymiści, chociaż nie chcą się do tego przyznać. grunt to się nie załamywać, bo przecież będzie lepiej. ja w to zawsze wierzę i ta wiara bardzo mi pomaga w życiu i w pokonywaniu przeciwności losu :)

Autor Wiadomość
marrrek 

Imię: Marek
Wysłany: 2015-04-14, 23:24   

savage napisał/a:
A ktoś z was zamawiał [rl=http://creatos.com.pl/oferta/bio-info-6-harmonizator-mobilny/]energetyzator wody z Creatos[/url]?? Moja przyjaciółka twierdzi, że lepiej się czuje mając taki sprzęt u siebie w domu.

To ja już wolę ową tytułową kreskę wciągnąć. Efekt murowany. :)
Ostatnio zmieniony przez marrrek 2015-04-14, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  

Autor Wiadomość
moralna 

Wysłany: 2015-05-14, 15:02   

Od wciągania kreski się zaczyna, a póżniej będzie tylko problem. Proponuję poczytać o tym na stronie poznańskiego ośrodka dla uzależnionych Agnus - http://agnusterapia.pl/narkomania może wtedy powiesz, że już nie chcesz tej kreski ;)

Odpowiedz do tematu