Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
A co jeśli on/ona ma żone/męża
Autor Wiadomo
buziaczek 
:*:*:*:*



Imi: Madzia;)
Wiek: 34
Doczya: 01 Cze 2006
Posty: 545
Skd: Kolorowe Sny
Wysany: 2006-07-25, 12:32   

Ja bym odpuściła, ponieważ nie chciałabym być powodem rozpadu tego związku i poszukałabym sobie innego faceta. Później całeżycie dręczyły by mnie wyrzuty sumienia że to to ja spowodowałam rozpad małżeństwa
_________________
Prawdziwa miłość wychodzi z serca
Ale znaleźć ją możemy tylko wtedy
Gdy poszukujemy ją sercem:*:*:*

 
 
 
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2006-07-25, 13:31   

Dlatego na początku znajomości, dobrze jest sie dowiedziec, czy facet nie jest przypadkiem zajęty, Jeżeli by mnie okłamał, że nie ma żony/dziewczyny, to nie widzę najmniejszego sansu, żeby dalej trwac w tym zwiazku. Nawet gdyby mnie zapewniał, że już nic go nie łaczy z tamtą kobietą...
Nawet gdybym była w nm po uszy zakochana ..
 
 
 
Kraver
[Usunity]

Wysany: 2006-07-25, 14:18   Re: A co jeśli on/ona ma żone/męża

Mazina napisa/a:
Co byście zrobili gdybyście zakochali się w jakimś facecie który ma żone, czy też w kobiecie która ma męża?



To ja podziękuję ;] Odpada odrazu.
 
 
kinga214 


Imi: kinga
Wiek: 34
Doczya: 03 Sie 2006
Posty: 3
  Wysany: 2006-08-03, 11:26   

Mówicie że bycie z zajetą osobą to coś złego.Ja bylam z żonatym mężczyzną, który ma dwójkę dzieci. Było nam bardzo dobrze, nie myślcie ze próbowalam rozbić małżeństwo, on mieszkał z nią tylko ze względu na dzieci. Uważam, że jeżeli jest prawdziwa miłość między dwojgiem ludzi to nie ważne czy on lub ona jest zajęta trzeba to pielegnować :!: :!: :!: :!: :!: PAMIETAJCIE O TYM

12.jpg
Plik cignito 6216 raz(y) 9.16 KB

_________________
kinia
Ostatnio zmieniony przez Agentka 2006-08-03, 11:36, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agentka 



Wiek: 37
Doczya: 20 Cze 2006
Posty: 448
Skd: się biorą idioci??
Wysany: 2006-08-03, 11:39   

kinga214 napisa/a:
Ja bylam z żonatym mężczyzną, który ma dwójkę dzieci. Było nam bardzo dobrze, nie myślcie ze próbowalam rozbić małżeństwo, on mieszkał z nią tylko ze względu na dzieci.

Napisałaś, że byłaś więc rozumiem rozstaliście się, tak?

kinga214 napisa/a:
Uważam, że jeżeli jest prawdziwa miłość między dwojgiem ludzi to nie ważne czy on lub ona jest zajęta trzeba to pielegnować

Miłość?? hmm... a więc chyba to jednak nie była miłość! :|

Sorry a mogę spytać o ile lat On był od Ciebie starszy? (taka zwykła ciekawość)
 
 
 
kinga214 


Imi: kinga
Wiek: 34
Doczya: 03 Sie 2006
Posty: 3
Wysany: 2006-08-03, 12:46   

Do Agentka

Źle się wyrazilam spotykam się do tej pory z nim ale nie tak często jak wcześniej a po drugie mielismy 2 miesieczna przerwe.Co do mojego wieku mam 16lat a on 28 wiem ze zapewnie zapytasz sie o roznice wieku nam to nie przeszkadza!!!!
Ja naprawde go kocham i on mnie chyba tez bo przeciez nie byli bysmy razem.
Kazdemu sie wydaje ze takim jak on zalezy tylko na seksie a ta naprawde nie jest
_________________
kinia
 
 
 
Beowolf 
Given To Fly


Doczy: 02 Sie 2006
Posty: 15
Skd: Zdzieszowice
Wysany: 2006-08-03, 15:56   

Jeślii ktoś zostawił, żonę, dziewczynę, męża, chłopaka i zaczął spotykać się z tobą, trzeba pamietać, że jest to zdrada... a jeśli ktoś raz zdradził, nie zawaha się tego powtórzyć... więc nawet gdybym przez przypadek odbił komuś dziewczynę raczej nie chciałbym z nią być... ponieważ ona jest zdolna do zdrady... czyli na pewno w takim związku nie będzie zaufania...
_________________
I'm gonna dream, I ain't gonna die thinking my life was just a lie...
Ostatnio zmieniony przez Blanca 2006-08-09, 15:29, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
kasienka16 



Imi: ;*;* :-)
Doczya: 04 Sie 2006
Posty: 84
Wysany: 2006-08-05, 14:30   

Gdyby okazało się tak, ze zakochałabym sie w mezczyznie, ktory ma żone od razu bym zrezygnowałabym z tego uczucia, nigdy bym nie rozbiła czyjegos małżeństwa... nie wyobrazam sobie takiej sytuacji... tez nie chcialabym, zeby ktos rozbił małzenstwo moich rodzicow...
_________________
Kocham Cię Damian ;*
 
 
~zychu 
~ I Love : )



Imi: Damian ;)
Wiek: 36
Doczy: 04 Sie 2006
Posty: 53
Wysany: 2006-08-05, 14:41   

Każdy mówi "zrezygnowałbym" - ałabym, ale w takiej sytuacji trzeba się znaleźć by coś o tym powiedzieć.
_________________
Kocham Cię Kasiu ;*
it's my fotka.pl
 
 
Białogłowa 
ZmArTwYcHwStaŁaM?



Wiek: 35
Doczya: 05 Cze 2006
Posty: 202
Skd: MaZuRy
Wysany: 2006-08-08, 21:15   

No to weźmie rozwód :P ale tak na serio jak juz kochasz tego kogoś to chcesz, zeby jemu było najlepiej wiec niestety musisz ustąpić, dla jego żony bo przecież ona była pierwsza.. i nic już na to nie poradzisz.. (przykład to D. Beckham :P doszłam do wniosq, że skoro jemu dobrze z tą Viktorią to niech już z nią bedzie :wink: no i jeszcze dzieci ma, nie mogła bym im tatusia zabrać )
_________________
Oczaruj mnie lub rozpłyń się..
Ostatnio zmieniony przez Agentka 2006-08-08, 21:19, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
kinga214 


Imi: kinga
Wiek: 34
Doczya: 03 Sie 2006
Posty: 3
Wysany: 2006-08-09, 15:19   

wkurza mnie jak każdy się wypiera tego że tak nie wolno że odrazu odsunie sie na bok trzeba byc w takiej sytuacji ciekawe czy jezeli naprawde sie kogos kocha to sie z niego zrezygnuje raczej nie.czy on jest zonaty czy nie.uwazam ze nikt z was nie byl w takiej sytuacji i nic o tym nie wie wiec nie wiem po co sie tu wypowiada i tylko zaprzecza :P
_________________
kinia
 
 
 
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2006-08-14, 11:24   

kinga214 napisa/a:
uwazam ze nikt z was nie byl w takiej sytuacji i nic o tym nie wie wiec nie wiem po co sie tu wypowiada

Bo w temacie jest:
Cytat:
Co byście zrobili gdybyście zakochali się w jakimś facecie który ma żone, czy też w kobiecie która ma męża?

Więc możemy sobie pogdybać.
 
 
 
Iza 
sprzataczka



Imi: Renia
Wiek: 34
Doczya: 21 Sie 2006
Posty: 41
Skd: z daleka
Wysany: 2006-08-21, 15:40   

Mąż/żona nie ściana :p można przestawić ;)
_________________
Sa 3 rzeczy nieskonczone : kosmok glupota ludzka i moda na sukces "
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2007-08-07, 22:26, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2006-10-28, 20:38   

Odpuściłabym. Nie chciałabym być powodem rozpadu małżeństwa, zresztą jeżeli dla mnie facet skończyłby ze swoją żoną to jaka pewność, że mi nie zrobiłby tego samego?
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2007-08-07, 22:26, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-08-07, 22:25   

"Co byście zrobili gdybyście zakochali się w jakimś facecie który ma żone, czy też w kobiecie która ma męża?"

Nie chciałabym być przyczyną rozpadu małżeństwa i wiem, że odsunęłabym się. Najbardziej byłoby mi żal dzieci, które z reguły nie są niczemu winne. Nawet gdyby do tego doszło to czułabym się fatalnie i pewnie prędzej czy później zjadłoby mnie poczucie winy i naprawiłabym błąd i rozstała się pewnie z tym facetem.
Sama też bym się czuła koszmarnie jakby mi moje męża i ojca moich dzieci odbiła inna... nie chciałabym bym być po żadej ze stron.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group