Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
euro 2012
Autor Wiadomo
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2012-06-11, 18:50   

Czy tylko ja tak mam, czy Francja - Anglia to najnudniejszy mecz jaki był do tej pory na Euro? Milion podań między obrońcami, w ataku zero dynamiki - Francuzi jakby odbijają się od angielskiej ściany. W pierwszej połowie widziałem 1 (słownie: jedną) interesującą sytuację podbramkową.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2012-06-11, 20:12   

Obejrzałam cały mecz, ale bez większych emocji. Ot, taki se meczyk, do tego nawet wynik nie jest interesujący. Gerrard tylko mi się w oczęta rzucił, miałam wrażenie że gra raz jak normalny obrońca, innym razem jako czołowy napastnik. Ale to może tylko złudzenie albo wpływ komentatorów...
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-06-11, 20:17   

Może jestem nieobiektywna, bo jestem zakochana w angielskiej piłce i z rumieńcami na twarzy oglądałam ten mecz, ale podobało mi się. Najbardziej jaram się grą Welbecka i Gerrarda - dobrze, że pomimo nieobecności Rooneya ktoś potrafił się dwoić i troić i jakimś cudem zawsze być w odpowiednim miejscu. U Francuzów nieźle grał aktor Ribbery, reszta jakoś dla mnie mimo wszystko niewidoczna. Liczyłam na więcej po tym meczu, ale i tak się jaram.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2012-06-11, 21:14   

Ja byłam dzisiaj w pracy i meczu nie widziałam, ale może zaraz właczę sobie i obejrzę jak Ukraińcy grają.
Wczorajszy mecz Hiszpanii mnie zawiódł, był jakiś taki nijaki jak dla mnie i nawet nie obejrzałam całego (jak w drugiej połowie przysiedliśmy żeby obejrzeć ją całą to usnęliśmy obydwoje...).
Za to wieczorny mecz Chorwacji bardzo nam się podobał i z niecierpliwością czekam, żeby zobaczyć co jeszcze pokażą w czasie turnieju ;)
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-06-11, 22:58   

Eeej, mecz Ukraina - Szwecja był naprawdę świetny! Pomijając fakt, że pierwszych dwóch bramek nie obejrzałam, bo naiwnie sądziłam, że w przerwie meczu zdążę się wykąpać i ogolić nogi ;d;/...
Gra Ukrainy bardzo mnie zaskoczyła, od początku do końca cisnęli, widać było, że zależy im na wygranej bardziej niż chyba któremukolwiek innemu zespołowi. Szewczenko - klasa sama w sobie. Mam nadzieję, że wola walki gospodarzy udzieli się też jutro Polakom... ;d
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2012-06-13, 09:24   

Wczorajszy mecz z Rosja byl genialny!!! Czulam sie strasznie dumna jak blaszczykowski strzelil gola :) nadzieja jeszcze jest ze jednak uda nam sie wyjsc z grupy!
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-06-13, 18:37   

nooo mecz był mega :D ale mam wrażenie, że nasi bali się wygrać, bo mieli spore szanse na to, ale czasami za głupio marnowali piłki. Muszą jeszcze popracować trochę nad ustawieniem w ataku, bo gdyby w okolicach bramki było do kogo podawać, to tych szans na strzał byłoby o wiele więcej. I aż dziwne, że do samego końca dawali radę kondycyjnie... ;d teraz tylko czekać do soboty i zobaczymy co dalej.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2012-06-13, 20:12   

Oglądałam mecz z ludźmi z grupy. Jak Kubuś strzelił gola to najpierw wszyscy się zaczęli przytulać, a potem mnie zaczęli podrzucać pod sufit :D :roll: Ale mecz był naprawdę bardzo dobry. Móh, wytrzymali kondycyjnie, bo im dach otwarli :P

Mecz Dania-Portugalia (w sensie 2 połowa, pierwszej niestety nie dałam rady obejrzeć) też niczego sobie. Jeśli tak się zdarzy, że Niemcy przegrają z Holendrami, to w grupie B za 4 dni będzie wrzało :D
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2012-06-13, 22:49   

Duńczycy ujęli moje serce. Było mi strasznie przykro, ze przegrali z Portugalią, aż musiałam sobie odbić i ponabijać się jeszcze bardziej z Krystyny, niż normalnie.

A z naszych jestem dumna. Nie spodziewałam się, że mogą tak dobrze grać. Daj bóg, żeby orżnęli Czechów :) .
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
Ostatnio zmieniony przez Eos 2012-06-13, 22:49, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2012-06-15, 12:20   

Wczorajsze mecze? Bardzo się cieszę, że Chorwaci nie przegrali z Włochami i choć ich gra jest dość chaotyczna chwilami, to mam nadzieję, że wyjdą z grupy zamiast nich. Niestety czeka ich teraz najtrudniejszy mecz. :(

No i szkoda mi było Irlandczyków, których Hiszpanie zdominowali całkowicie. Choć prawdą jest że w pierwszej połowie nie Esaniole nie wykorzystali i tak wszystkich swoich okazji do strzału. Za to cudowne było zachowanie kibiców Irlandzkich <3

I dlatego muszę znaleźć męża Irlandczyka :P
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2012-06-15, 13:15   

Również cieszyłabym się, gdyby Włosi nie wyszli z grupy :-P
Irlandii także było mi szkoda, ale nie oszukujmy się - są chyba najsłabszą drużyną na euro i jeszcze do tego trafili na ciężką grupę.

A dziś trzymam kciuki za Ukrainę :) .
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-06-15, 13:32   

Jak to wczoraj któryś z komentatorów powiedział: ,,Irlandia jest takim kopciuszkiem w swojej grupie'' o_O Fajnie, że Torres się rozkręcił i znowu strzela bramki, jakoś zawsze mu kibicowałam. A dzisiaj oczywiście liczę na wygraną i dobry mecz w wykonaniu Anglików, no i życzę wygranej Ukrainie, bo mają w składzie walczaków jakich mało.
I mam dylemat: wyjście na koncert i imprezę, czy oglądanie meczy :<
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-06-15, 23:20   

Lol, wolałam oglądać mecze ;d

Po pierwsze: Ukraina - Francja
Szkoda Ukrainy, ale z taką grą nie mieli szans wygrać. Francja zasłużyła na wygraną, bo cisnęli zacnie do samego końca. Co do przerwania meczu, pierwszy raz coś takiego widziałam. Skoro tak wszyscy kochacie burzę, to trzeba było jechać do Doniecka, bo nieźle waliło piorunami ;d

Po drugie: Szwecja - Anglia
Bardzo podobał mi się mecz, dużo ciekawych akcji i do końca mimo wszystko nie byłam pewna czy Anglia wygra. Obie drużyny grały naprawdę świetnie. Już się nie mogę doczekać następnego meczu, aż w końcu Rooney, na którego tak czekam, wróci na boisko do gry <3
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2012-06-16, 13:28   

Dla mnie wczorajszy mecz Szwecja - Anglia był do tej pory jednym z ciekawszych. Cios za cios, i tak naprawdę trzeba było czekać na końcowy gwizdek, by być pewnym wyniku. No cóż, ale mimo wszystko szkoda mi trochę Szwecji.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2012-06-21, 11:27   

i dupa. Euro już mnie nie interesuje ;d
Chciałam, żeby chociaż Ukraina wyszła z grupy skoro nam się nie udało... no ale cóż.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group