Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
bielizna termoaktywna w gĂłry
Autor Wiadomość
kryspian 


Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 18
Wysłany: 2014-02-17, 16:27   

Jeśli chodzi o odzież do noszenia wczasie pobytu w górach, to ja kupiłem sobie kurtkę the north face. Jestem zdania, że czasem warto wydać więcej pięniedzy na kurtkę czy buty, które posłużą nam przez ładnych parę lat.
 
 
 
steffy 


Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysłany: 2014-02-19, 11:04   

Mój mąż szedł w styczniu na wyprawę w góry i kupował odzież termoaktywną w auchan, mają tam ciuchy firmy bruggi, czy jakoś tak się to pisze, ponoć bardzo dobra firma :)
 
 
 
jugolaz


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 87
Wysłany: 2014-03-04, 02:27   

kryspian napisał/a:
Jeśli chodzi o odzież do noszenia wczasie pobytu w górach, to ja kupiłem sobie kurtkę the north face[/url]. Jestem zdania, że czasem warto wydać więcej pięniedzy na kurtkę czy buty, które posłużą nam przez ładnych parę lat.


kurtka spoko, tylko ze to wÄ…tek o bieliznie termo a nie o odziezy gorskiej,

steffy napisał/a:
Mój mąż szedł w styczniu na wyprawę w góry i kupował odzież termoaktywną w auchan, mają tam ciuchy firmy bruggi, czy jakoś tak się to pisze, ponoć bardzo dobra firma :)


ja bym nie ryzykowal, i jednak postawil na renomowane specjalistyczne marki w tym zakresie, a nie produkt z hipermarketu
 
 
 
vario 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 89
Skąd: Lubin
Wysłany: 2014-03-12, 09:56   

jugolaz napisał/a:

ostatnio dostalem, a potem testowalem w swieta w gorach http://www.militaria.pl/t...lack_p11611.xml swietna !! polecam !!

To chyba tylko na świętach twoje testowanie się kończyło. Zima w tym roku była bardzo łaskawa. Teraz trzeba się oglądać za letnimi zestawami. ;)


unique napisał/a:
Zaletą takiego ubioru jest że następuje dobra cyrkulacja powietrza, więc warto zainwestować.

Na pewno wydać raz na dobry produkt, niż kilka na buble.


wawa111 napisał/a:
Ale w zakupach online? czy w kaĹĽdych?

Jak kupujesz coś normalnie w sklepie, to sklep nie ma w cale przymusu godzić się na zwrot towaru. Zakupy online to co innego, bo zwyczajnie nie widzisz na oczy kupowanego towaru.
_________________
wind
 
 
 
jugolaz


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 87
Wysłany: 2014-03-18, 00:42   

vario napisał/a:
Jak kupujesz coś normalnie w sklepie, to sklep nie ma w cale przymusu godzić się na zwrot towaru. Zakupy online to co innego, bo zwyczajnie nie widzisz na oczy kupowanego towaru.

mozliwosc zwrotu przy zakupach on line albo telefonicznych albo z katalogow wynika z ustawy
vario napisał/a:
To chyba tylko na świętach twoje testowanie się kończyło. Zima w tym roku była bardzo łaskawa. Teraz trzeba się oglądać za letnimi zestawami.

a jednak wedrowalem w -15-20stC, nawet jak we wroclawiu bylo ok -5st to wq gorach znacznie zimniej, i wiatr potegowal takze uczucie zimna, syberii nie bylo, ale lajtowo tez nie
 
 
 
vario 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 89
Skąd: Lubin
Wysłany: 2014-03-21, 08:52   

A gdzie się wybrałeś? :)
Na takie temepratury to już trzeba się nieźle przygotować jeśli chodzi o odzież.
_________________
wind
 
 
 
jugolaz


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 87
Wysłany: 2014-03-25, 00:21   

w bawelnianym tshircie i jeansach nie podzialasz w takich warunkach

a bylem u nas w sudetach na poczatku stycznia,

dobra odziez, skarpety, buty, ochrona przed wiatrem, nieprzegrzanie sie (serio, w -15st tez sie mozna przegrzac), i idzie isc :)
 
 
 
Arnold_T. 



Wiek: 33
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 114
Wysłany: 2014-03-25, 09:11   

jugolaz napisał/a:

mozliwosc zwrotu przy zakupach on line albo telefonicznych albo z katalogow wynika z ustawy

A teraz jakoś przypadkiem nie zwiększyli czasu z 10dni do 14? Lub coś podobnego?

vario napisał/a:
Na takie temepratury to już trzeba się nieźle przygotować jeśli chodzi o odzież.

Przede wszystkim oddychajÄ…ca odzieĹĽ, jakieĹ› dobry polar pod kurtke, do tego teĹĽ czapka odpowiednia.

jugolaz napisał/a:

dobra odziez, skarpety, buty, ochrona przed wiatrem, nieprzegrzanie sie (serio, w -15st tez sie mozna przegrzac), i idzie isc :)

A w jakich butach byłeś?
 
 
 
karolstec82 
karolstec82


Imię: Karol
Wiek: 42
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-25, 14:39   

Jak najbardziej bielizna termoaktywna jest super!
 
 
 
vario 



Wiek: 37
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 89
Skąd: Lubin
Wysłany: 2014-03-31, 21:59   

karolstec82 napisał/a:
Jak najbardziej bielizna termoaktywna jest super!

A jakiej uĹĽywasz karol?
_________________
wind
 
 
 
jugolaz


Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 87
Wysłany: 2014-05-01, 21:43   

vario napisał/a:
A jakiej uĹĽywasz karol?

a Ty co masz, co uĹĽywasz ?

Arnold_T. napisał/a:
A teraz jakoś przypadkiem nie zwiększyli czasu z 10dni do 14? Lub coś podobnego?

cos sie podobno ostatnio ustawa zmienila, ale sam nie kojarze
a na stronie militaria.pl http://www.militaria.pl/p...xml#help_answer jest wpis i o 10 dniach i o 14

Arnold_T. napisał/a:
A w jakich butach byłeś?

akurat ja mam chiruca z zimowym GTX
 
 
 
swift



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 166
Wysłany: 2014-06-01, 11:45   

Cytat:
wawa111 napisał/a:
Ale w zakupach online? czy w kaĹĽdych?

Jak kupujesz coś normalnie w sklepie, to sklep nie ma w cale przymusu godzić się na zwrot towaru. Zakupy online to co innego, bo zwyczajnie nie widzisz na oczy kupowanego towaru.


Nie, zarówno w stacjonarnych jak i online jest prawo zwrotu towaru. Takie prawo ma każdy konsument. Tyle, że towar nie może zostać wypakowany czy używany. Nie wiem ile to jest dni, chyba 14.

Jeśli chodzi o samą bieliznę to marka IQ Sport. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Kiedyś kupiłem w góry, normalnie poza sezonem używam do biegów czy na rower, także inwestycja się zwraca. Może do najtańszych nie należy, ale funkcję swoją spełnia wyśmienicie. Chociaż jak się po sezonie kupi w narciarskim, np. tu http://www.skicentrum.pl/ to można 30-40% taniej coś znaleźć
Ostatnio zmieniony przez swift 2014-06-01, 11:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sma-kosz 


Wiek: 30
Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 18
Wysłany: 2014-09-09, 14:02   

Jeśli chodzi o bieliznę termoaktywną z wyższej półki, to polecam zdecydowanie 8a, bo maja ją teraz o ponad 100 zł taniej: http://8a.pl/promocje/meska-bielizna-termoaktywna
 
 
 
Eufrozyna2000 


Imię: Malwina
Wiek: 34
Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: CzempiĹ„
Wysłany: 2014-09-11, 13:58   

8a jest ok, tylko dość droga
 
 
 
sma-kosz 


Wiek: 30
Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 18
Wysłany: 2014-09-11, 15:25   

Co do 8a to ja często wchodzę na http://thenorthface.8a.pl/ , jak ktoś lubi produkty tnf, to ma je tam właśnie w dobrych cenach, bo często dodają różne obniżki. Btw widzę, że teraz jest właśnie na bieliznę termoaktywną jakaś obniżka ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group