Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Bede bardzo wdzieczna za rade
Autor Wiadomość
zofia lifecoach

Wysłany: 2013-06-28, 19:24   Bede bardzo wdzieczna za rade

Mam na imie Zofia i jestem life coachem. przez oatstatnie 20 lat mieszkałam w Londynie i tam wykonywałam moja prace. Choroba mojej mamy sprowadzila mnie jednak do Polski i myslalam by zacząć robic to tutaj. Specjalizuje się w dating i relationship coachingu czyli w skrocie moimi klientami sa ludzie którzy sa sami i chcieli by kogos poznac albo sa w związku ale cos nie idzie im tak jak by chcieli.

Będę bardzo wdzieczna za pomoc w przetłumaczeniem tego na Polski np. co bardziej przemawia do polakow; rankowy coach, single coach, couple coach, związkowy coach. Myslalam ze może malzenski coaching ale przecież nie każdy musi być po slubie by mieć związek.

Bardzo dziekuje jak ktoś ma jakiś pomysl i chciałby się nim podzielić.

Zofia

Autor Wiadomość
Mószka 
Panna_M. (;

Imię: Asieńka
Wysłany: 2013-06-28, 19:51   

może miłosny? :)

Autor Wiadomość
Mietek 
:o

Imię: Andżej
Wysłany: 2013-07-04, 14:34   

Ja osobiście wyjątkowo jestem przeciwny zbytniemu "zangielszczaniu" języka polskiego, więc już samo słowo "coach" mnie tutaj odpycha, no ale jak kto lubi. Za dużo tego ostatnio wdziera się do Naszego słownictwa.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”

Autor Wiadomość
annoth 
slave

Imię: Łukasz
Wysłany: 2013-07-15, 22:01   

Też zareklamowałbym się jako trener a nie coach. No ale to już mniejsza. W sumie ani randkowy, ani związkowy... Bardziej trener relacji damsko-męskich.

Eos napisał/a:
Ech, te baby... gupie :p .

Autor Wiadomość
Natalia21 

Wysłany: 2013-07-31, 14:32   

Nie baw się w obce nazwy za bardzo - poszukałabym jakiegoś polskiego odpowiednika, czy też po prostu stworzyła coś chwytliwego

Autor Wiadomość
nehal 

Wysłany: 2013-08-26, 07:16   

Treść jest bardzo różnorodna i atrakcyjna. Każdy fragment jest inny i na swój sposób kształtujący czytelnika. Strumień życia w XXI wieku jest niezwykle szybki i w różny sposób oddziałujący na jednostkę. Wiadomości negatywne bombardują przeciętnego człowieka. Nadmiar zajęć jest tak duży, że nie nadąża się z wywiązywaniem z obowiązków na bieżąco. Brak jest czasu, by zachwycić się życiem, by zobaczyć jak ono jest fascynujące – jak piękny jest otaczający nas świat.

Autor Wiadomość
bizer

Wysłany: 2016-12-29, 12:56   

Może porozmawiaj z kimś kto jest Ci bardzo bliski, podpowie i na pewno będzie szczery.

Autor Wiadomość
mirabelka

Wysłany: 2017-02-01, 13:49   

najlepiej żeby to był ktoś o podobnym problemie.

Odpowiedz do tematu