Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Rozwód
Autor WiadomoϾ
buziaczek 
:*:*:*:*



Imiê: Madzia;)
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 01 Cze 2006
Posty: 545
Sk¹d: Kolorowe Sny
Wys³any: 2006-07-23, 18:19   Rozwód

Co sÄ…dzicie o rozwodach??
Czy rozwód według was ostateczność??
Co sądzicie o małżeństwach którzy się rozwodzą??
Dlaczego ludzie tak często decydują sie na rozwód??
Może ktoś z Waszego środowiska się rozwiódł?? Dlaczego??
_________________
Prawdziwa miłość wychodzi z serca
Ale znaleźć ją możemy tylko wtedy
Gdy poszukujemy jÄ… sercem:*:*:*

Ostatnio zmieniony przez buziaczek 2006-07-23, 18:37, w ca³oœci zmieniany 2 razy  
 
 
 
ajs 



Imiê: Barbara.
Do³¹czy³a: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wys³any: 2006-08-15, 18:42   

buziaczek napisa³/a:
Co sÄ…dzicie o rozwodach??

hm...sÄ… rozne przypadki
wszyscy mowią ze rozwody są złe i wogole..nie zgodne z Bogiem , rozwody zle wpływają na dzieci - zgadzam sie w 100%...ale czy nie lepiej odejsc od siebie , niz siedziec ! poza domem robic dobre pozory....dobre miny do zlej gry i wogole...a w domu obrzucac sie wyzwiskami - dzieki wtedy cierpią jeszcze bardziej
buziaczek napisa³/a:

Czy rozwód według was ostateczność??

chyba tak...
buziaczek napisa³/a:
Co sądzicie o małżeństwach którzy się rozwodzą??

w takim malzenstwie musie dziac sie naprawde zle....i juz nie moze tam byc milosci...bo przeciez czlowiek jak kocha - stara sie ratowac zwiazek ze wszystkich sił
buziaczek napisa³/a:
Dlaczego ludzie tak często decydują sie na rozwód??

poniewaz ich milosc wygasa?
nie wiem...nie umiejÄ… si dogadac...kazde trzyma sie wlasnego zdania....nie wiem! :?
Cytat:
Może ktoś z Waszego środowiska się rozwiódł?? Dlaczego??

nie spotkalam sie....!
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2006-08-15, 22:14   

Znam niestety świetnie ten temat, chyba za dobrze :(
Powodów jest mnóstwo i nikogo rozwodzącego się nie można z góry oceniać nie znając okoliczności. Najbardziej na rozwodzie cierpią zawsze dzieci, i to jest najbardziej przykre! Rozwód to ostatecznośc ale czasem tez konieczność...
Koniec kropka.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2006-08-16, 00:09   

Jestem zdania, że lepiej wziąć rozówd niż się męczyć i żyć w tkosycznym związku, krzywdzić siebie i całą rodzine.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imiê: Piotrek
Do³¹czy³: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Sk¹d: Wygoda :)
Wys³any: 2006-08-16, 09:08   

- bo jest inna kobieta
- bo nie moze wytrzymac z zona, dziecmi
- bo ciagle czegos od niego oczekuje
- bo chyba nie dorosl skoro powierzyl opieke swego rodzenstwa najstarszemu synowi

takie moga byc powody i sa..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Aska1708 


Imiê: AÅ›ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 02 Sty 2007
Posty: 145
Sk¹d: Sompolno
Wys³any: 2007-04-16, 08:55   

Mazina napisa³/a:
Jestem zdania, że lepiej wziąć rozówd niż się męczyć i żyć w tkosycznym związku, krzywdzić siebie i całą rodzine.
owszem sa różne powody,chyba nuie mozna jednoznacznie tego okreslic...ale z drugiej strony sa pary,które rozwodza sie po bardzo krótkim czasie małżenstwa właściwie bez przyczyny... :?
_________________
oczy są ślepe,szukać należy sercem...
Twych oczu blask wciąż wola,jak cichy szept pobudza serce me...
co dziś z tego masz,zapłakaną twarz,prozaiczny świat ,gorzkiej prawdy smak...
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Do³¹czy³a: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wys³any: 2007-04-16, 15:49   

Co sądzę? Że jeśli coś w małżeństwie nie wyjdzie i już się ma tego dosyć, to lepiej wziąść rozwód ze zgodą oby dwóch członków niż męczyć się tym i potem tylko pojawiają się zdrady...

Dlatego ja mówie, że najlepiej się nie śpieszyć z tym małżeństwem :D Mi tam się do tego nie spieszy... wolę korzystać z tego ''wolnego'' życia :mg: Mam mojego misia i nie musimy się ożenić, żeby potwierdzić uczucie! tak jest nam dobrze... :D A jeśli się kiedyś ożenię, to na pewno nie będzie to w wieku 18-25 lat (chociaż nigdy nie wiadomo :P ) Ale tak jak pisałam, lepiej się z tym nie spieszyć, bo potem jak widać, tylko rozwody itd... ;/

Na szczęście nie mam w rodzinie nikogo kto by się rozwiódł :wink: (Chyba, że o kimś zapomniałam, hihi :P )
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
zapominalska
[Usuniêty]

Wys³any: 2007-04-18, 20:18   

ja tam w ogóle nie zamierzam się hajtać. ale rozwód to dla mnie wcale nie jest ostateczność. przychodzi taki moment, że mam dość to odchodzę. nie mam zamiaru ratować niczego na siłę.
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2007-04-19, 10:52   

moim zdaniem rozwód jest często wynikiem przedwczesnej decyzji o ślubie :( stwierdzenia "jesteśmy razem 3 lata skończyliśmy studia to może teraz ślub?" :?
ale błądzić jest rzeczą ludzką i lepiej się rozejść niż mordować się razem :) ...gorzej jak są dzieci. wtedy można dziecku zniszczyć wszystko, cały świat :( to wszystko zależy od indywidualnej sytuacji :( jeżeli w moim małżeństwie (kiedyś, może, jak zgłupieję i się hajtnę :P ) zaczeło się sypać, a były by dzieci to chciała bym się rozwieść w paru przypadkach :
-gdyby były codzienne awantury(to lepiej dla dziecka się rozwieść, niz ma patrzeć jak skaczą sobie do oczu dwie jego najukochańsze istoty)
...i gdyby miał romans :/ ale jednorazowy skok w bok bym przeżyła (dla dziecięcia rzecz jasna ;) )
_________________

 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2007-04-29, 18:01   

Nigdy nie doświadczyłam rozwodu rodziców, gdyż od zawsze mieszkałam sama z mamą, ale ogólnie myślę, że to straszna rzecz. Dzieci na pewno ciężko to przeżywają...
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Do³¹czy³a: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Sk¹d: z Nibylandii
Wys³any: 2007-04-29, 19:32   

Ostatnio moi znajomi sie rozwodzili po bodajże dwóch latach małżeństwa. Toż to nawet sensu nie miało, raczej nie miłość tylko zauyroczenie. W końcu chłopak wrócił do swojej poprzedniej dziewczyny. Rokład pożycha był całkowity. Uznaję rozwód, ale w tym przypadku to oni zrobili parodię z instytucji małżeństwa.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2007-05-01, 13:50   

Zaheel, dobrze, że chociaż dzieci nie mieli, zawsze wtedy łatwiej podjąć taką decyzję.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wys³any: 2007-05-01, 14:56   

W ogóle uważam, że decyzja o małżeństwie powinna być przemyślana, a nie na szybkiego i po stosunkowo krótkim czasie [nie tyle narzeczeństwa] co samej znajomości.
Cóż, rozwód [chyba] łatwiej przychodzi, gdy nie ma dzieci. Ale i tak uważam, że decyzja o rozwodzie powinna być ostatecznością.
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
BazyL 



Imiê: Peter
Wiek: 33
Do³¹czy³: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Sk¹d: Lublin
Wys³any: 2007-05-13, 01:44   

na wszystko nie:
Zazwyczaj rozwodzą się bogaci.w moim przypadku poszło o kasę, a jak później się okazało dołączyłą do tego paniusia, ale to potem. ile lat?? już nawet nie liczę...z 7??8??zielone pojęcia nie mam. Jak to wiadomo, miało się dużo pieniędzy teraz ma się zero. miało się najlepiej urządzone mieszkanie- teraz wygląda jak po kilku wybuchach bomby wodorowej.
rozwodzą się także średnio zamożni. po prostu nie odpowiada partner, lub był rozkład pożycia, dziwka i inne naprawdę niekiedy śmieszne powody.
Nie życzę nikomu rozwodu. jest to piekło w każdym tego słowa znaczeniu. Psychika i nerwy siadają w oka mgnieniu. Co prawda nie biorę jeszcze żadnych psychotropów, ale żeby rano wstać i patrząc w lustro nie powiedzieć sobie " po co ja jeszcze q#$@a żyję na tym świecie" naprawdę trzeba cudu. Jeśli chodzi o szkołę wszystko się sypie...
Opowiadać dalej?? chyba nie...
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2007-05-13, 09:41   

BazyL, ale wolałbyś, żeby rodzice byli razem cały czas się kłócili, jeszcze bardziej się wzajemnie krzywdzili?
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group