Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Tani model smarftona
Autor Wiadomość
sikor69 
ten tego


Imię: Janek
Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 10
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2016-01-25, 13:39   

myPhone z biedronki są wbrew pozorom całkiem dobrze zrobione. Jedyne co jednak jest sporym minusem to brak kompatybilności z nowszymi wersjami androida. Nie jestem właścicielem tego telefonu, ale każdemu zalecam wyłączenie opcji aktualizacji androida na myPhonach, bo telefony nie ogarniają nowego oprogramowania i strasznie zmulają.

A co do kupowania telefonów z chin na allegro czy innych sklepach internetowych - stanowczo odradzam. Telefony są często odnawiane (stare naprawione) a sprzedawane jako nowe, i czasami trzeba dopłacić 100-200zł za cło (rzadko, ale się zdarza)
_________________
:)
 
 
 
karin


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-04-15, 10:08   

A ja bym poszła do salonu i wybrała model, który najlepiej mi pasuje. Nic tak nie działa jak kontakt z konkretnym modelem telefonu. Biorąc w abonamencie masz nowy telefon w całkiem rozsądnej kwocie. Wybierając operatora zwróć uwagę czy nie stosuje zwyżek abonamentu. U mnie, w TMobile nie ma takich opłat, ale z tego co słyszałam, u innych operatorów występują, a może to nieźle podnieść umówioną kwotę abonamentu. Także warto porównywać.
 
 
 
kristofer


Dołączył: 07 Lip 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-07-07, 11:53   

Tani model smartfona równa się z problemami. Ja kupiłam tani i teraz żałuję, bo ok 2 miesiącach użytkowania zaczął się zawieszać nawet przy przeszukiwaniu spisu numerów
 
 
 
kropelka 


Dołączyła: 30 Cze 2016
Posty: 23
Wysłany: 2016-09-08, 08:10   

Lepiej jest kupić lepszy telefon który trochę posłuży. Na electro.pl są świetne promocje i możesz kupić dobry telefon w niskiej cenie. Poszukaj i na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 
 
 
swift



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 160
Wysłany: 2016-09-28, 16:23   

Można dostać tani telefon, ale również taki, który posłuży kilka lat. Takim przykładem jest na przykład huawei y6 lte https://www.t-mobile.pl/t...od2980013.phtml . W abonamencie można go tanio kupić, a widać po opiniach, że dobrze się sprawuje
 
 
 
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2016-10-03, 10:32   

A może Samsung Galaxy S4? To już trochę starszy model, więc jego cena spadła, ale nadal jest bardzo zaawansowany technicznie. Zawsze możesz poszukać używanego smartfona na Sprzedajemy.pl, dzięki temu sporo oszczędzisz.

 
 
 
Agata90 


Dołączyła: 08 Lis 2015
Posty: 6
Wysłany: 2016-10-03, 19:58   

Ja mam nadal samsunga galaxy s3 i sprawuje sie swietnie. Jesli mozesz nabyc s4 za dobra cene to nic tylko brac.
 
 
 
Atena 


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 42
Wysłany: 2016-10-06, 08:53   

A Xiaomi? Dużo ludzi z polskiego internetu sobie je chwali a z tego co piszą na http://techno-maniak.pl/ to nawet w Polsce mają mieć dystrybucje ;) Ciekawa opcja, taniej niż flagowce a jakość wysoka. Tylko póki co trzeba sprowadzać...
 
 
 
JoaU 



Dołączyła: 24 Sie 2021
Posty: 249
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2022-06-13, 10:25   

melaq napisał/a:
Myphone jest w podobnej cenie co Iphone, więc może warto zainwestować w oryginał?



Pewnie, ĹĽe lepiej :wink:

_______
maszyny https://www.naszekujawy.pl/przemysl-4-0/
 
 
lego 


Dołączył: 11 Gru 2022
Posty: 25
Skąd: CzempiĹ„
Wysłany: 2023-02-06, 16:24   

Iphone raczej do tanich nie należy, ale przynajmniej ma się pewność, że otrzymuje się dobry, a nawet bardzo dobry produkt. Myślę, że taki właśnie będzie mój wybór. Na razie jednak dużo czytam, ostatnio Apple ID co to jest? https://applefix.pl/blog/apple-id-co-to/. Każdemu się ta wiedza przyda, jak zresztą większość artykułów z bloga.
 
 
eldridge.koepp 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Mar 2023
Posty: 0
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2023-03-01, 20:02   

Nie od dziś wiadomo, że kobiety chętnie dobierają gadżety elektroniczne do różnych elementów swojej garderoby. Niezależnie od tego, czy chodzi o smartwatcha, czy też telefon, panie chętnie dostosowują je do rzeczy, jakie posiadają w swoich szafach. Dlaczego więc nie kupić nowego iPhone?a 14 w najmodniejszym kolorze?



_________________________
Jaki kolor iphone 14 wybrać?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group