Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Piersi
Autor Wiadomo
swift



Doczy: 08 Lip 2011
Posty: 160
Wysany: 2011-07-08, 10:56   Piersi

Witam. Mam problem z wyglądem moich piersi. Karmiłam bardzo długo dwójkę dzieci i teraz niestety są tego skutki :) Od dłuższego czasu stosuję ćwiczenia, które mi nic nie dają. Szukam jakiego sposobu na polepszenie wyglądu. Balsamy, kremy? Zastanawiam się też nad tabletkami suplementami, gdzieś czytałam o Bustello, że właśnie pomaga kobietom po karmieniu. Co o tym myślicie, macie dla mnie jakieś rady?
 
 
 
Linka 



Wiek: 37
Doczya: 30 Pa 2010
Posty: 113
Wysany: 2011-07-13, 10:34   

Nie znam się ale według mnie jeśli chodzi o pielęgnację to bardziej do mnie przemawiają balsamy niż suplementy. Już powoli mam dość - na wszystko suplement.
 
 
 
Troy
[Usunity]

Wysany: 2011-07-14, 13:43   

Generalnie, jeśli piersi są obwisłe z powodu karmienia, co w sumie jest normalne, za dużo im nie pomoże. Różne peelingi kremy być może nieco pomogą ale nie będą to nie wiadomo jakie efekty. Za to zawsze można je eksponować w dobrych biustonoszach. Nie piszę tutaj o Triumph, ale o markach brytyjskich, dostępnych w Polsce.

Ja np. mam na piersiach rozstępy, bo bardzo dużo przytyłam w krótkim czasie, a później trochę schudłam. Odkąd używam dobrze dobranych staników, wygląd piersi się poprawił i mam mniejsze "bułki". Pierwszy stanik kupiłam w Warszawie w sklepie Abrakadabra, gdzie rozmiar dobrała mi pracująca tam brafitterka. A teraz zamawiam przez internet. Kupuję Panache. :)
Ostatnio zmieniony przez Troy 2011-07-14, 13:43, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2011-07-14, 15:12   

Troy napisa/a:
Za to zawsze można je eksponować w dobrych biustonoszach. Nie piszę tutaj o Triumph, ale o markach brytyjskich, dostępnych w Polsce.

O ile Triumph ma po 1) zrytą rozmiarówkę, po 2) kroje niewiadomo na kogo, to jednego modelu nie zamieniłabym za nic na świecie. Nawet w triumphie zdarzają się wyjątki, w których biust wygląda naprawdę dobrze ;)

Co do tematu - Troy ma rację, różne kremy peelingujące czy ściągające z tego co słyszałam za dużo nie pomagają niestety, choć z drugiej strony poprawiają wygląd samej skóry. Gdzieś w tv słyszałam, że ćwiczenia pomagają, ale skoro piszesz, że Tobie nie, to już skończę swój wywód ;)
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2011-07-14, 16:24   

Jestem przekonana, że żadne suplementy ani tabletki też nie pomogą. Peelingi i balsamy poprawią tylko wyglad skóry, a nie piersi ;) . Takie już jest życie, albo operacja, albo pogodzenie się z tym, albo wizyta u psychologa. Albo dobry facet ;) . Każde piersi, nie ważne czy bezdzietne, czy po szóstce - ale zadbane, są atrakcyjne.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2011-07-15, 10:57   

Eos napisa/a:
Albo dobry facet ;) .
podobno (nie śmiać się) sperma pomaga :]
Po drugie masaż :P
W najgorszym wypadku zawsze jest skalpel i podnoszenie piersi.
_________________

 
 
 
swift



Doczy: 08 Lip 2011
Posty: 160
Wysany: 2011-07-16, 13:39   

Nie załamujcie mnie dziewczyny. Jestem młoda jeszcze, myślę że skóra ma szansę jeszcze się zregenerować. Nie mam zamiaru iść pod skalpel bo się tego brzydzę. Co do balsamów to nie jestem przekonana, bo podczas ciąży używałam przeciw rozstępom, mnóstwo kasy wydałam, a i tak się pojawiły. Dlatego mój pomysł z suplementacją. Faktycznie ostatnio to jest "modne" , aż za bardzo, ale nie znaczy że w ogóle nie pomaga. Gdzieś na innym forum czytałam że dziewczynom pomogło.
 
 
 
Troy
[Usunity]

Wysany: 2011-07-16, 22:02   

Są teraz reklamowane tabletki ujędrniające i powiększające biust. Ale działają w ten sposób, że zatrzymuje się woda w organizmie. To bardzo niezdrowe. Jak woda się zatrzymuje to nic dziwnego, że cycki są obrzmiałe jak balony.
 
 
Lilu 



Imi: Kate
Wiek: 35
Doczya: 16 Lip 2011
Posty: 5
Skd: zza monitora
Wysany: 2011-07-17, 10:39   

Troy napisa/a:
Są teraz reklamowane tabletki ujędrniające i powiększające biust. Ale działają w ten sposób, że zatrzymuje się woda w organizmie. To bardzo niezdrowe. Jak woda się zatrzymuje to nic dziwnego, że cycki są obrzmiałe jak balony.


Ja to się takich rzeczy w ogóle boję :wstyd: . Moja chrzestna pracuje w branży bieliźniarskiej i większość kobiet ma źle dobrane staniki ;/ inna sprawa, że niektóre firmy produkują modele totalnie nie na nas. Podstawą według mnie jest stanik, a później ćwiczenia i balsamy, żadnych wynalazków !
_________________
jedna jedyna
 
 
 
swift



Doczy: 08 Lip 2011
Posty: 160
Wysany: 2011-07-22, 14:26   

Zatrzymuje wodę? Serio? Jak to możliwe? Przecież to skład naturalny, studiuję chemię i nie słyszałam by jakikolwiek z tych związków taką reakcję wywoływał. Ja prędzej myślę o lepszym ukrwieniu, odżywieniu, dzięki czemu gruczoły będą się powiększać. Oczywiście nie same, tylko po ćwiczeniach.
Się wkurzę na te plotki i sama spróbuję, bo inaczej i tak się nie dowiem :) Chyba że któraś z Was próbowąła?
 
 
 
Troy
[Usunity]

Wysany: 2011-07-31, 21:06   

Cytat:
Zatrzymuje wodę? Serio? Jak to możliwe? Przecież to skład naturalny, studiuję chemię i nie słyszałam by jakikolwiek z tych związków taką reakcję wywoływał.

Niektóre z takich tabletek zawierają niewielkie ilości hormonów.
Skoro studiujesz chemię, powinnaś wiedzieć, że większość tych środków zawiera pewne ilości hormonów, które mogą doprowadzić do zatrzymywania wody w organizmie i obrzęków.

(Zobaczysz, że życie jeszcze nie raz Cię zadziwi, nawet gdy będziesz mieć w ręce dyplom. Człowiek na studiach, a nawet chwilę po studiach wie jeszcze bardzo mało... no ale to tak poza tematem. Koniec offtopu.)

Cytat:
Ja to się takich rzeczy w ogóle boję :wstyd: . Moja chrzestna pracuje w branży bieliźniarskiej i większość kobiet ma źle dobrane staniki ;/ inna sprawa, że niektóre firmy produkują modele totalnie nie na nas. Podstawą według mnie jest stanik, a później ćwiczenia i balsamy, żadnych wynalazków !

Z tymi stanikami masz rację, ale co zrobić z fantem, że większość sklepów oferuje 4 rozmiary miski plus 4 rozmiary obwodów. Odkąd kupiłam cyckonosz panache, kupuję tylko takie. Mam teraz tylko 3 staniki, przepieram je codziennie i noszę sobie na zmianę. Wolę takie wyjście niż mieć 10 następnych... niedopasowanych z marketu.
Ostatnio zmieniony przez Troy 2011-07-31, 21:11, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
sweet.talk 


Wiek: 51
Doczya: 20 Lip 2011
Posty: 115
Wysany: 2011-08-01, 09:41   

Cytat:
Moja chrzestna pracuje w branży bieliźniarskiej i większość kobiet ma źle dobrane staniki ;/ inna sprawa, że niektóre firmy produkują modele totalnie nie na nas.
Masa kobiet nie potrafi sobie dobrać stanika i zawsze zwala winę na to, że w sklepie nie było odpowiedniego. Trzeba sobie dobrze poszukać no i niestety często trzeba też wydać.
Kiedyś szyłam sobie biustonosz dokładnie na własne wymiary, ale przy dużych piersiach obwód i miska czasami mają gówniane znaczenie bo bardzo dużym znaczeniem są w tym przypadku chociażby ramiączka.
Tak wiele kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma złe ramiączka w staniku i, że to główny problem. ^^
Odniosłam wrażenie odbywając praktyki w zakładach bieliźniarskich i szyjąc zresztą staniki, że najmniejszy problem maja kobiety z miseczką średnie/duże B a największy za to te z A czy D.
Niestety wiele nawet światowych marek bielizny damskiej zapomina o tym, że kobiety mają maleńki biust albo naprawdę spory. Większość modeli szyta jest na miseczkę B i duże C tudzież idealne silikonowe cycki z okładki ^^.
 
 
 
wesolymisiak 


Wiek: 35
Doczya: 15 Lip 2011
Posty: 4
Wysany: 2011-08-04, 13:02   

sweet.talk, mówisz całą prawdę. Ja mam duże B/małe C i wszystkie staniki leżą idealnie, a kupuję zawsze ,,na oko". Moja sis nosi duże D, i masakra, na nią są tylko ,,babciowe" modele z rynku. Nie ma mowy, żeby wybrać coś ładnego i kolorowego.
 
 
 
Troy
[Usunity]

Wysany: 2011-08-04, 15:38   

No właśnie jest możliwość kupna dopasowanego i ładnego stanika. Wymaga to tylko nakładu finansowego. Cena dobrego biustonosza to ok. 150 zł. Oczywiście są nieco tańsze i nieco droższe. Pierwszy raz kupiłam w sklepie, ale odkąd znam swój rozmiar brytyjski, zamawiam przez internet (promocje i wyprzedaże).
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-08-11, 21:39   

Jezusmaria. A ja myślałem że ma możliwości żeby rozmowa o piersiach nie była ciekawa...
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group