Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Prostowanie włosów
Autor Wiadomo
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2007-10-07, 22:40   Prostowanie włosów

Od jakiegoś czasu prostownice zdobywają coraz to większą popularność. Kiedyś używały ich tylko osoby z kręconymi włosami. Teraz bardzo wiele dziewczyn stosuje je do praktycznie prostych włosów, głównie po to, żeby je wygładzić i pozbyć się odstających kosmyków.
A czy Wy używacie prostownicy? Jeśli tak, to jak często? Czy używacie dodatkowo jakichś kosmetyków wygładzających? Co w ogóle o tym sądzicie?
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2007-10-07, 22:42   

Wg mnie każdy wygląda dobrze z takimi włosami, jakie ma.. a poza tym loczki są fajne :roll:
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2007-10-07, 22:47   

Nie używam prostownicy z prostego powodu , mam włosy proste jak drut .
Dla mnie to sprawa indywidualna czy ktoś używa czy nie , ważne żeby się dobrze czuł w tych włosach.
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-10-07, 22:52   

Prostowanie = mordowanie. xD
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-10-07, 23:02   

Używałam kiedyś, ale przestałam, bo za dużo czasu mi to zabierało i za bardzo mnie nudziło.

A teraz to już nie mogę prostować D;

Poza tym podobają mi się moje włosy :roll: Choć trochę kłopotu z nimi jest, ale cóż ...
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Judith 



Wiek: 34
Doczya: 30 Mar 2007
Posty: 386
Wysany: 2007-10-08, 07:26   

Tylko co jakiś czas prostuję włosy... A na co dzień używam kremu wygładzającego, bo mam strasznie puszyste włosy, z tym, że ten krem prostuje nieco...
_________________
Ludzie dzielą sią na trzy grupy: na tych, co umieją liczyć i na tych, co nie umieją.

Dobry Bóg stworzył liczby naturalne. Inne są dziełem człowieka. L. Kronecker
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2007-10-08, 14:54   

Kobieta jest najładniejsza taka jaka jest naturalna... :) Bardzo często dodatkowe zabiegi upiększające są zupełnie zbędne i do takich zaliczam też prostowanie włosów, bo czasami nawet efekt jest odwrotny od zamierzanego, przynajmniej jak na mój gust... :)
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-10-08, 15:02   

Eos napisa/a:
Poza tym podobają mi się moje włosy :roll:

Nie tylko Tobie... :doh:
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-10-08, 15:11   

xavras napisa/a:
Nie tylko Tobie...

:D Narcyzm? Samouwielbienie? Witaj w klubie :)

Jeśli chodzi o prostowanie włosów to... po co?
Tym bardziej ja jako facet nie mam na razie zamiaru... Hmmm... chociaż może dla zabawy spróbuję kiedyś... Śmiesznie to będzie musiało wyglądać... :D
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-10-08, 15:28   

Mhm, miałem na myśli, że podobają mi się włosy Justynki. Ale swoją drogą moje też. :-P
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2007-10-08, 15:37   

Nie prostuję, raz cholera mnie bierze kiedy bym miała tak, jak niektóre koleżanki siedezieć godzinę nad włosami i je prostować, a po drugie włosy się niszczą strasznie. Owszem w tej chwili to już nie posują mi do niektórych kręcone włosy, bo tak przyzwyczaiłam się do tych prościuteńkich. Tylko w niektórych przypadkach to wygląda aż nie naturalnie, przez co niezbyt ładnie. Co do facetów prostujących włosy to znam kilku takich i szczerze podziwiam za chęci i czas. Mnie by się nie chciało.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
mjuzik 
master



Imi: brat Jaca
Wiek: 27
Doczy: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skd: czarna dupa
Wysany: 2007-10-08, 16:49   

Sam nigdy nie prostowałem, ale wiem, że to cholernie pracochłonne zajęcie, chociaż z czasem nabiera się wprawy :) Tylko że często są to daremne wysiłki, bo wystarczy że powietrze jest wilgotne, i po godzinie włosy nie są już proste, i nikt nie powiedziałby że widziały tego dnia prostownicę ;]
To indywidualna sprawa każdej dziewczyny, czy używać tego wynalazku, czy nie. Moim zdaniem większość dziewczyn, które to robią, spokojnie mogłyby się bez tego obejść :) Co nie znaczy, że efekt nie jest czasami fajny... ;]
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2007-10-08, 17:01   

Ja posiadam prostownicę i jeszcze jakiś czas temu używałam jej codziennie i pochłaniało mi to bardzo wiele czasu. Ale teraz wystarczy, że rano przed wyjściem przejadę po włosach-3 minutki i wystarczy. Dodatkowo używam jedwabiu do włosów, który fantastycznie odżywia i regeneruje włosy, ale też wygładza je.
To bardzo dużo zależy od fryzury. Bo niektóre wyglądają dobrze tylko wyprostowane :P
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2007-10-08, 18:55   

mjuzik napisa/a:
Tylko że często są to daremne wysiłki, bo wystarczy że powietrze jest wilgotne, i po godzinie włosy nie są już proste, i nikt nie powiedziałby że widziały tego dnia prostownicę ;]

No właśnie, ja się już z moimi falami nawet nie mocuję, bo to sensu nie ma, poza tym strasznie je prostownica niszczy i czasochłonna jest, więc: nie, nie używam i nie mam zamiaru.
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-10-09, 15:27   

Nie używam. Fakt, prostownica strasznie włosy niszczy... xD
Ale proste włoski to ja bym chciała mieć...
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group