Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajne codzienne ćwiczenia
Autor Wiadomość
mir123bych
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-23, 12:49   Fajne codzienne ćwiczenia

Postanowiłem zrzucić parę kilogramów i pomyśleć o moim zdrowym ciele... Podobno mam za duży brzuszek hihih Pompki, przysiady to nie takie przyjemne ćwiczenia :D może znacie ciekawsze? W zdrowym ciele zdrowy duch... a może ktoś ćwiczy codziennie i ma jakieś ciekawe wrażenia i zechciałby się ze mną podzielić... ?
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2007-10-23, 12:52   

mir123bych napisał/a:
zrzucić parę kilogramów i pomyśleć o moim zdrowym ciele... Podobno mam za duży brzuszek hihih Pompki, przysiady to nie takie przyjemne ćwicze

Jednak najlepsze na brzuszek są brzuszki (dają jak dla mnie najlepszy efekt) i 6Weidera. Pamiętaj same ćwiczenia to nie wszystko, liczy się dobra dieta !
Ostatnio zmieniony przez Nena 2007-10-23, 12:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2007-10-23, 12:58   

Nie używaj windy, biegaj trochę... a jak robisz pompki, brzuszki i przysiady to rozciągaj siępotem, same ćwiczenia efektu nie dadzą jak nie rozciągniesz tych mięśni. Pozatem facet bez brzucha to jak niebo bez gwiazd. :D Chyba, że nie możesz mieć, to zrzucaj. :P
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
mir123bych
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-23, 13:38   

no właśnie nie chciałbym mieć brzuszka bo podobno brzuszek robi jakieś problemy z sercem na starość :/ / Czy możecie napisać więcej na temat Weidera?
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2007-10-23, 13:39   

http://www.mportalik.net/viewtopic.php?t=1331 tutaj poczytaj :)
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-10-23, 13:43   

pompek nigdy nie rób "na żywca" !! Trzeba się dobrze rozgrzać, i tak jak M. powiedział trzeba te mięśnie po wysiłku rozciągać :) Ale przed rozciąganiem muszą być dobrze rozgrzane!
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2007-10-23, 14:57   

O!
Mój brat sporo ćwiczy w domu. Ma nawet jakąś książkę o treningu! Jak wróci, to spytam, co proponuje i napiszę tutaj, ok? :>
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
mir123bych
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-23, 17:16   

właśnie z tym przygotowaniem to jest najgorzej... ćwiczyłem tydzień temu ale miałem potem takie zakwasy że się nic nie chciało... albo jak biegałem na żywca to normalnie serce chyba nie nadążało, waliło jak głupie, zestarzało się juz chyba... Deirdre, brat zawodowo ćwiczy? podziwiam :/
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-10-23, 17:38   

Nie biegaj na ĹĽywca! ;)

Pamiętam moją rozgrzewkę na treningach karate :roll: Świetna była, a też potrzebuję długiej rozgrzewki. W każdym razie: na początku rozruszanie stawów, tj stopy, szyja, kolana, ramiona, nadgarstki itp, itd. Wtedy trucht i machanie ramionami, skip back i skip up. To trwa gdzieś 10 min. Wtedy zaczynaliśmy się rozciągać. Tu chyba dużo nie muszę mówić jak to wygląda ;) Jakieś szpagaty, siady płotkowe(płotkarskie?).

Ogólnie miło to wspominam :)
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
mir123bych
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-24, 16:54   

fakt, jak rozgrzeje siÄ™ to i serce przyzwyczai siÄ™ do zmoĹĽonego wysiĹ‚ku :D a do tego wysiĹ‚ku stosujecie jakieĹ› diety? I czy czÄ™stotliwość ćwiczenia ma jakieĹ› znaczenie? SĹ‚yszaĹ‚em ĹĽe lepiej rano ćwiczyć wiÄ™cej niĹĽ wieczorem…
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-10-24, 16:57   

hmm.. co do diety, nie stosuję żadnej :P Jem i jem i dalej te przeklęte 60 kg :ranting:

A o tym, że rano lepiej ćwiczyć to nie wiem, moje treningi zawsze się odbywały wieczorem i było dobrze :ok:
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2007-10-24, 17:06   

Wieczorem mięśnie są zmęczone i rozruszane, więc łatwiej je rozciągnąć, z rana są zastygłe. A ćwiczyć jak na siłę ćwiczyć to chyba lepiej z rana, jak są niezużyte jeszcze mięśnie.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2007-10-24, 19:11   

Mój brat mówi, że powinieneś zacząć od a6w. (; Ale to zależy w jakiej jesteś kondycji, bo jak w nie najlepszej, to zacznij od 10minutowego biegania raz dziennie jak najczęściej w tygodniu i kilkunastu pompek, brzuszków oraz przysiadów. (;
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
mir123bych
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-25, 18:10   

też tak właśnie myślę że poranne bieganie dało by siły na cały dzień ;)

Znalazłem też na http://www.pamietajosercu.pl/ artykuł, mówiący o tym, że systematyczna aktywność ruchowa w każdym wieku zmniejsza ryzyko na niedokrwienną chorobę serca. Choroby serca kojarzą się z osobami starszymi, a tutaj okazuje się, że nie do końca tak jest.

a a6w co oznacza?
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2007-10-25, 18:11   

mir123bych napisał/a:
a a6w co oznacza?

6Weidera (Aerobiczna "szĂłstka" Weidera )
Ostatnio zmieniony przez Nena 2007-10-25, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group