Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Na co do kina?
Autor Wiadomość
czekolada 



Dołączyła: 13 Gru 2012
Posty: 188
Wysłany: 2015-10-06, 12:14   

Ja mam w planach KrĂłla ĹĽycia, Everest i Marsjanina.
 
 
 
a.lawonska


Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 29
Wysłany: 2015-10-14, 19:13   

Marsjanin był świetny. Warto zobaczyć. A z polskich powaliła mnie Anatomia zła. Film oparty na faktach...
 
 
 
tradelek


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-10-15, 13:45   

Ja dziś wybieram się na film "Chemia" słyszałem o nim wiele pozytywnych opinii. Oglądał już ktoś z Was?
 
 
 
toda 


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-10-20, 14:01   

Ja już kupiłem bilet na premierę gwiezdnych wojen :) . Będzie w grudniu dopiero, no ale być trzeba :p . Wybieracie się?
 
 
 
krasna 


Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 21
Wysłany: 2015-10-22, 19:20   

ja polecam Hotel transylwania 2 :D mega się usmiałam i w ogole dobre wyjście :) Everst spoko, tylko smutny
 
 
 
Effie 



Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysłany: 2015-10-30, 09:22   

krasna napisał/a:
ja polecam Hotel transylwania 2 :D mega się usmiałam i w ogole dobre wyjście :) Everst spoko, tylko smutny

Ja czekałam od raoku na Hotee i Hotel Transylwania 2 boski :D My byliśmy całą paczką. Król życia z Więckiewiczem też - bardzo polecam, zdecydowanie dojrzalszy film niż Transylwnaia oczywscie, ale bardzo, bardzo warto moim zdaniem. Bardzo fajne kreacje aktorskie, ale też pokazanie do czego prowadzi wyścig szczurów z jednej strony i jak na ciebie patrzę, kiedy go sobie odpuszczasz, a z drugiej strony, ze skrajność nie pracuje i piję pod murkiem to też nie jest to. Walka z jendym i drugim wymaga siły. To my mamy zapanować nad naszym życiem, a nie ono nad nami. :boks:
_________________
Życie to walka
 
 
 
marina



Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 50
Wysłany: 2015-10-30, 13:29   

O "Chemii" też myślałam. Niesamowita osoba Magdaleny Prokopowicz, zawsze robiła na mnie ogromne wrażenie determinacją i chęcią pomocy innym chorym na raka. Powiesz szczerze, że ciężko chyba było odegrać taką postać. Wizualnie Agnieszka Żulewska mnie zupełnie w tej roli nie przekonuje...

Bardzo ciekawie zapowiadają się też Imigranci, film nagrodzony Złotą Palmą. Zwiastun mnie bardzo poruszył, aż miałam ciarki, piękna muzyka. Film opowiada o trójce uchodźców ze Sri Lanki, muszą udawać rodzinę żeby dostać azyl we Francji. Tyle słyszymy teraz o imigrantach, bardzo jestem ciekawa tej historii.
 
 
 
kallina



Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 26
Wysłany: 2015-11-02, 10:22   

czekolada napisał/a:
Ja mam w planach KrĂłla ĹĽycia, Everest i Marsjanina.

Polecam Króla Życia, jak już wcześniej pisałam.
Co do Everst - słyszałam, że też jest bardzo dobry.
Niemniej, aktualnie czekam juĹĽ na Listy do M2, a potem Gwiezdne Wojny :)
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2015-11-02, 10:56   

marina napisał/a:
O "Chemii" też myślałam. Niesamowita osoba Magdaleny Prokopowicz, zawsze robiła na mnie ogromne wrażenie determinacją i chęcią pomocy innym chorym na raka. Powiesz szczerze, że ciężko chyba było odegrać taką postać. Wizualnie Agnieszka Żulewska mnie zupełnie w tej roli nie przekonuje...

Bardzo ciekawie zapowiadają się też Imigranci, film nagrodzony Złotą Palmą. Zwiastun mnie bardzo poruszył, aż miałam ciarki, piękna muzyka. Film opowiada o trójce uchodźców ze Sri Lanki, muszą udawać rodzinę żeby dostać azyl we Francji. Tyle słyszymy teraz o imigrantach, bardzo jestem ciekawa tej historii.


marina, a mnie Agnieszka w Chemii pasuje, nie jest podobna zupełnie do Magdy, ale myślę, że udźwignie tę rolę, jest ciekawej urody, ma w sobie coś intrygujacego.
Co do Imigrantów to słyszałam o tym filmie, podobno dobry (już pomijając palmę w cannes bo to różnie bywa z takimi nagrodami, chodzi o to, ze widowni się podoba), przyjaciółka ma bloga i recenzowała ten film, dala wysoką notę, a ja jej ufam jesli chodzi o filmy :)
 
 
 
onlyonetime


Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 67
Wysłany: 2015-11-03, 14:21   

Marsjanin spoko, na ewerest też chcę iść :)
 
 
 
marina



Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 50
Wysłany: 2015-11-16, 16:09   

LizkaM - Imigrantów warto zobaczyć. Byłam teraz w weekend, film jest dobry, historia wciągająca i trzymająca w napięciu. Ciekawy wątek osiedla imigranckiego zdominowanego przez gangi i przestępców, gdzie trafia Deephan i jego "udawana rodzina". Na takich francuskich osiedlach w zasadzie toczą się wojny, giną ludzie a policja nie ma wstępu. Trochę przerażające, że to się dzieje w Europie, tym bardziej w kontekście ostatnich zamachów :( .
 
 
 
narika07 


Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-11-17, 15:47   

A co sÄ…dzicie o Listy do M.2? Warto?
 
 
 
nuerk4 



Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-11-20, 13:47   

Super, dzieki, przyda sie :)
_________________
:)
 
 
 
Effie 



Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysłany: 2015-11-20, 14:48   

marina napisał/a:
LizkaM - Imigrantów warto zobaczyć. Byłam teraz w weekend, film jest dobry, historia wciągająca i trzymająca w napięciu. Ciekawy wątek osiedla imigranckiego zdominowanego przez gangi i przestępców, gdzie trafia Deephan i jego "udawana rodzina". Na takich francuskich osiedlach w zasadzie toczą się wojny, giną ludzie a policja nie ma wstępu. Trochę przerażające, że to się dzieje w Europie, tym bardziej w kontekście ostatnich zamachów :( .
Trafiłam na ten film jakoś przez fejsa i powiem, ze wbił mnie w kinowy fotel... Niby ta kobieta taka egosityczna, chciała zostawić dziecko, ale z drugiej storny przeciez ona była taka młodziutka, miała jakies swoje wyobrażenia - o Anglii a nie o francji przecież... Ta cała akcja z mafią, strzelaniny, masakra, ucieki z piekła a trafili... Ale też bardzo wzruszjący jest, ta mała dziewczynka dla mnie imponująca.

narika07 napisał/a:
A co sÄ…dzicie o Listy do M.2? Warto?
Jeszcze nie oglądałam ;)
_________________
Życie to walka
Ostatnio zmieniony przez Effie 2015-11-20, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
marina



Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 50
Wysłany: 2015-11-22, 23:19   

Bardzo też mnie to rozczulało, że ta dziewczynka zaczęła traktować Dephana i Yalani jak rodziców, mówić do nich mamo, tato. Yalani mnie irytowała momentami a czasami było mi jej szkoda, dobrze zagrana postać. Generalnie film pełen emocji, od wzruszenia po strach jak w thrilerze.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group