Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Czy robicie zakupy w outletach?
Autor Wiadomo
Ojnie
[Usunity]

Wysany: 2007-12-12, 08:47   Czy robicie zakupy w outletach?

Czy robicie zakupy w outletach? Jakie znacie (jakie marki tam można dostac?)?Warto sie wybrac?
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2007-12-12, 09:21   

A co ten temat ma wspólnego z działem "zdrowie i uroda" ?
Wiesz, jakie marki? przeważnie Levi's, CAT, Wrangler, Bigstar i by wymieniać tyle...aż szkoda mi nadwyrężać nadgarstki. Co jest w outletach? u moim rodzimym osiedlowym 70% to są ubrania z metkami. Czy warto się wybrać? oczywiście, że warto. oszczędności, w końcu więcej zostaje na Lubelski Chmiel.
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-12-12, 18:16   

Ojnie napisa/a:
Czy robicie zakupy w outletach?

Ojnie :D
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Acetone 



Doczy: 11 Gru 2007
Posty: 71
Wysany: 2007-12-13, 14:54   

Niśt fersztejen. To co to jest jakaś nowomodna i pogodna nazwa lumpeksów?
Nie, najpierw nazywali lumpy Peweksami(tak pisali przez ks...) ale to. A może to te sklepy z odzieżą z 'defektem'?
_________________
"Jedno Lustro, dwa odbicia" M.Ż.
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-12-13, 16:13   

hmmm...czy nie było już tematu o lumpeksach :| ? a jeśli mowa tylko o markowych to czy w tamtym również nie było mowy o takowych (nie tylko sekendhendach) :| ? w każdym razie mne to dynda czy z metką czy bez.
_________________

 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-12-15, 17:13   

Ten cały outlet to pewnie z angielska a tam to znaczy: rynek zbytu/punkt handlu detalicznego.
Wydaje mi się, że outlety to takie sklepy z "resztki kolekcji" często znanych marek. Te ciuchy chyba nie były używane.
Może założycielka tematu kiedyś sprowadzi nas na słuszną drogę. :roll:

Jeśli chodzi o markę to dla mnie nie ma znaczenia. A na studiach to już całkowita wbita w te wszystkim marki i mareczki :lol:
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2007-12-15, 17:14, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
eloelo320 


Doczy: 14 Gru 2007
Posty: 2
Wysany: 2007-12-18, 04:49   

outlety to, tak jak napisala Fantasia, sklepy, w ktorych mozna znalesc koncowki produkcji [nowej] odziezy. wiem, ze we wroclawiu powstal taki duzy i nazywa sie factory outlet. taki sklep nie ma nic wspolnego z lumpeksami i uzywana odzieza : )
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2007-12-18, 14:21   

eloelo320 napisa/a:
factory outlet.

A w Częstochowie też jest :) Można tam kupić markowe ciuchy i to nawet tanio ;)
Ale ja osobiście nie korzystam raczej z tego sklepu.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
ela231 


Doczya: 04 Lis 2015
Posty: 167
Wysany: 2016-02-27, 17:26   

Ja tam wolę kupować przez internet np, w sklepie http://byinsomnia.com/kat...ora-jumper-long , gdzie ubrania mają nawet w dobrej cenie, można kupić całe zestawienie a do tego jak coś nie spasuje to można wymienić.
 
 
 
Mika 


Wiek: 39
Doczya: 30 Mar 2014
Posty: 270
Wysany: 2016-02-28, 21:50   

Świetnym centrum handlowym tego typu jest też Fashion House. Sa trzy w Polsce i jedno jest niedaleko mnie w Piasecznie. Można tam znaleźć 120 sklepów i często chodze tam na zakupy bo jest bardzo duzo wyprzedaży. Do moich ulubionych nalezy na pewno Ochnik, Pinko ale jest też wiele innych do których zawsze wchodzę.
 
 
 
savage 


Doczya: 14 Lip 2014
Posty: 765
Wysany: 2016-03-09, 14:25   

Taki outlet jest też w Sosnowcu.
 
 
 
monikanat 


Wiek: 30
Doczya: 08 Mar 2016
Posty: 136
Wysany: 2016-05-30, 21:58   

Ja czekam w na ciekawe promocje w OBI, chciałabym sobie kupić gadżety do łazienki :)
 
 
 
Maja 


Doczya: 06 Kwi 2016
Posty: 192
Wysany: 2016-06-21, 11:07   

Ja nigdy nie robię zakupach w takich sklepach, bo zazwyczaj i tak nie mogę nic na siebie znaleźć.
 
 
 
xavery


Doczy: 02 Mar 2016
Posty: 139
Wysany: 2016-08-30, 01:21   

Też miałem z tym problem, nic mi nie pasowało. Aż tu nagle siostra podesłała mi stronkę https://fabrykajeansow.pl/spodnie-skorzane. Nagle wszystko jak na mnie szyte ;)
 
 
 
sylwkaka 


Doczya: 30 Cze 2016
Posty: 9
Wysany: 2016-09-20, 12:59   

Zdarza mi się kupować w outletach, nie powiem, ale ceny w Polsce ceny w nich nie są specjalnie atrakcyjne. Wiadomo, zdarzają się wyjątki, ale raczej nie widzę różnicy między zwykłym sklepem a outletem, co jest dziwne, bo przecież mamy do czynienia z "resztką" kolekcji. Raczej szukam okazji w internecie, bo teraz właściwie tylko w sieci można znaleźć ubrania w dobrych cenach, a do tego w dobrej jakości. Ostatnio odkryłam świetny sklep z polską odzieżą https://www.limoda.pl/Produkty/Nowosci;) Mają naprawdę ogromny wybór sukienek, a do tego ich ceny nie są wcale takie wysokie;)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group