Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
jak sobie radzić ze stresem??
Autor Wiadomość
sbaa 


Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 54
Wysłany: 2016-09-05, 10:36   

Ja też staram się znaleźć sobie jakieś zajęcie, wtedy nie myślę o tym najgorzej jest wieczorem, próbuję zasnąc a tu wszystkie myśli krążą tylko wokół problemów, zasnąć ciężko bo od razu ciśienie idzie w górę, potem rano ciężko wstać, czasami pomagam sobie nervomixem sen, wolę to niż picie melisy, jednak jak się dobrze wyśpię to od razu jakoś inaczej się podchodzi do świata :) nawet jak taka pogoda jak dziś, bo u nas leje od rana
 
 
 
Maja 


Dołączyła: 06 Kwi 2016
Posty: 192
Wysłany: 2016-09-06, 07:22   

Ja zazwyczaj w sytuacjach stresowych nie bardzo sobie radzę, ale szukając sposobów najczęściej staram się zająć czym innym myśli, robić coś innego, czytać książkę, obejrzeć jakiś film itd.
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2016-10-06, 18:37   

o ja jak się denerwuję to nie potrafię myśleć o niczym innym niż o tym czym się zestresowałam. a jak się nie uspokoję to efekt jest taki, że zaczynam przerzucać to na inne osoby, kiedyś przez to bardzo kłóciłam się z partnerem, na szczęście zmądrzałam i już tego nie robię, jak jestem zestresowana to biorę nervomix i nerwy odrazu odpuszczają i w rodzinie panuje spokój :)
 
 
 
mirabelka


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 487
Wysłany: 2016-10-07, 06:49   

najważniejsze to znaleźć sobie zajęcie które pozwoli się zrelaksować i nie myśleć o problemach.
 
 
 
ramona 


Dołączyła: 21 Maj 2015
Posty: 52
Wysłany: 2016-11-07, 19:10   

Czasami trudno sobie poradzić samemu i potrzebna jest pomoc kogoś z zewnątrz, który pomoże nam odkryć prawdziwe źródło problemu i uporać się z własnymi myślami. Jeżeli potrzebujecie wsparcia psychiatry czy psychologa i mieszkacie w Warszawie, zobaczcie sobie klinikę http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa mają dobrych specjalistów. Klinika jest otwarta 7 dni w tygodniu, można się do niej zarejestrować online.
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2016-11-08, 15:51   

wszystko zależy od tego na jaką skalę mamy problem i jakiej pomocy się potrzebuje, ja mam po prostu czasami podniesiony stres ze względu na fakt, że pracuję z klientem bezpośrednio, a ludzie potrafią podnieść ciśnienie, ale w moim przypadku wystarczy sięgnąć po nervomix control i wszystko wraca do normy.
 
 
 
karolina_61866


Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 50
Wysłany: 2016-11-09, 20:49   

http://www.terapiapoznan.pl/ tutaj mają tego rodzaju terapię. Myślę, że na pewno zdołają Ci pomóc. To wszystko jest w Twojej głowie więc na pewno odpowiednia terapia pomoże. Ja leczyłam swoje lęki kilka lat temu
 
 
 
steffy 


Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysłany: 2016-11-14, 10:29   

Sport! Nie ma lepszego sposobu na stres!
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2016-11-16, 16:41   

masz racje, rzeczywiście wszystko leży w Naszej głowie, dlatego od nas zależy jak na stres reagujemy i jak sobie z nim radzimy, jednym pomaga sport, innym potrzebna jest pomoc jest pomoc specjalisty. Ja staram się radzić ze stresem, a jak już jestem na skraju wytrzymania to biorę nervomix control i to mi wystarcza, w taki sposób sobie radzę.
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2016-11-17, 16:25   

masz racje, rzeczywiście wszystko leży w Naszej głowie, dlatego od nas zależy jak na stres reagujemy i jak sobie z nim radzimy, jednym pomaga sport, innym potrzebna jest pomoc jest pomoc specjalisty. Ja staram się radzić ze stresem, a jak już jestem na skraju wytrzymania to biorę nervomix control i to mi wystarcza, w taki sposób sobie radzę.
 
 
 
mirabelka


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 487
Wysłany: 2016-11-24, 12:48   

ja staram się na masa zrelaksować i znaleźć zajęcie które pomoże w odciągnięciu myśli od problemów.
 
 
 
savage 


Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 765
Wysłany: 2016-11-29, 18:26   

Niektórzy nie potrafią poradzić sobie ze stresem. Jak nic nie pomaga to warto porozmawiać o tym z psychologiem. Dobrzy specjaliści pracują tutaj http://www.resilience.com.pl/ewakaluza/ . Moja siostra była tam z dzieckiem, bo nie radziło sobie ze stresującymi sytuacjami.
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2016-12-05, 16:42   

najważniejsze jest właśnie to, żeby radzić sobie ze stresem, jeśli nie potrafimy to już jest bardzo źle, mi wystarczy sięgnąć czasami po nervomix control, najbardziej mnie uspokaja i pomaga wrócić do równowagi. Ale wiadomo idealnie byłoby wyeliminować stres całkowicie z życia codziennego.
 
 
 
mirabelka


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 487
Wysłany: 2016-12-07, 09:44   

przede wszystkim, nie powinno się brać żadnych leków bo one mają właściwości uzależniające. Dlatego lepiej po prostu znaleźć sobie zajęcie, które pomoże się odstresować w sposób naturalny.
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2016-12-12, 10:01   

zależy o jakie leki masz na myśli, ja jak się stresuję to czasami sięgam po nervomix control, ale to są tabletki ziołowe, pozwalają mi się uspokoić, nie uzależniają bo to zioła jak podkreśliłam i normalnie po nich funkcjonuję nie mam żadnych niepożądanych zachowań, więc raczej nie zgodzę się z tym, że leki na uspokojenie źle wpływają na funkcjonowanie naszego organizmu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group