Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
jak sobie radzić ze stresem??
Autor Wiadomość
unique


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 262
Wysłany: 2016-12-13, 12:10   

U mnie na stres najlepiej działa muzyka. I to mocna :)
 
 
 
Marlenka33 


Dołączyła: 21 Paź 2013
Posty: 23
Wysłany: 2016-12-26, 16:21   ...

Teraz na szczęście już nie mam takiego problemu ale pamiętam jak zaczynałam pracę. Stres po prostu mnie pożerał :( Wracałam do domu rozdrażniona, zmęczona po prostu nie do życia. Dopiero jak trafiłam na ten artykuł http://obk.pl/jak-radzic-sobie-ze-stresem-w-pracy/ stwierdziłam, ze co mi szkodzi spróbować aktywności fizycznej. I to był najlepszy sposób na rozładowanie i wyciszenie się w środku. Polecam.
 
 
 
Fionka 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2016-12-27, 14:40   

Ja słucham muzyki relaksacyjnej, próbowałam też trochę medytować, ale na co dzień to "keep smiling" i wspomagam się choćby Biovitalem z żelazem i głogiem (głóg dobroczynnie na serce działa).
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imię: Eliza
Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysłany: 2016-12-27, 16:06   

Fionka napisał/a:
Ja słucham muzyki relaksacyjnej, próbowałam też trochę medytować, ale na co dzień to "keep smiling" i wspomagam się choćby Biovitalem z żelazem i głogiem (głóg dobroczynnie na serce działa).


A biovital to nie jest dla starszych osĂłb? Przepraszam, jakoĹ› takie mam skojarzenie :)
Ja na stres to melisę piję, ale to tak bardziej profilaktycznie, jak wiem, ze mam cięższy czas. A jak się mocno zdenerwuję to muszę wyjść się przewietrzyć ;) No i często kawałek czekolady też pomaga...
 
 
 
Fionka 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2016-12-28, 11:40   

Biovital jest dla dorosłych osób w każdym wieku, u nas 3 pokolenia kobiet go stosują: ja, mama i babci - nawet tato nam podpija czasem.
 
 
 
kallina



Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 26
Wysłany: 2016-12-28, 21:53   

Fionka napisał/a:
Ja słucham muzyki relaksacyjnej, próbowałam też trochę medytować, ale na co dzień to "keep smiling" i wspomagam się choćby Biovitalem z żelazem i głogiem (głóg dobroczynnie na serce działa).

Ostatnio sporo dobrego piszą o tym głogu - nie tylko dba o serce, ale również wzmacnia organizm. Pomaga wam, gdy macie go w diecie?
 
 
 
Fionka 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2016-12-29, 12:15   

Mnie tak, ja zresztą sam głóg to znam od lat, herbatkę z niego, albo z dzikiej róży.
 
 
 
steffy 


Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysłany: 2016-12-29, 13:18   

A to ja nigdy o tym nie słyszałam. U mnie na stres najlepiej pomaga sport.
 
 
 
sbaa 


Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 54
Wysłany: 2016-12-29, 21:36   

Mi się w święta przydał nervomix, jak to zwykle jak się spotkamy w większym gronie nie obejdzie się bez spięć i tak też było tym razem, ale tym razem po mni to spłynęło, nawet mi ciśnienie nie skoczyło i w sumie święta były ok, w niedzielę mamy rodzinną imprezę i znów będzie lekki stresik czy się wszyscy nie będą tylko kłócili
 
 
 
unique


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 262
Wysłany: 2016-12-30, 17:52   

No, jak już człowiek musi sięgać po leki, to nie jest najlepiej.
 
 
 
steffy 


Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysłany: 2016-12-30, 21:44   

A to na pewno. MoĹĽe joga? Medytacja?
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2017-01-04, 14:41   

sbaa napisał/a:
Mi się w święta przydał nervomix, jak to zwykle jak się spotkamy w większym gronie nie obejdzie się bez spięć i tak też było tym razem, ale tym razem po mni to spłynęło, nawet mi ciśnienie nie skoczyło i w sumie święta były ok, w niedzielę mamy rodzinną imprezę i znów będzie lekki stresik czy się wszyscy nie będą tylko kłócili

najważniejsze, że bierzesz nervomix, który jest bezpieczny no i uspokaja, mam nadzieję, ze święta przeżyłaś w spokoju :)
 
 
 
iwonaa92 


Wiek: 25
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 40
Wysłany: 2017-01-09, 12:11   

savage napisał/a:
Niektórzy nie potrafią poradzić sobie ze stresem. Jak nic nie pomaga, to warto porozmawiać o tym z psychologiem.


Także uważam, że jeśli nie sposób poradzić sobie z problemem samodzielnie, to najlepiej udać się z tym do specjalisty, który pomoże odkryć źródło problemu i uporać się z nim. Jeżeli potrzebujecie wsparcia psychologa, a w okolicy nie znacie dobrego, to dobrą opcją będzie terapia online, tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ prowadzą skuteczne terapie przez skype - pracują tam doświadczeni psychoterapeuci, którzy pomogą czy to z depresją, nerwicą, czy stresem.
 
 
 
tencza 


Dołączyła: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wysłany: 2017-01-12, 10:55   

psycholog to już brzmi poważnie, wydaje mi się że do niego powinniśmy pójść jak już problem jest naprawdę bardzo poważny, ja nie korzystałam z porad psychologa, moje największe stresy biorą się z pracy w której pracuję bezpośrednio z klientem, a ludzie potrafią wkurzyć, ale wystarczy, że wezmę nervomix i problem znika, bez potrzeby wizyt u lekarza.
 
 
 
bizer


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 120
Wysłany: 2017-02-09, 14:47   

Ulubiona muzyka na fulla dobrze działa :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group