Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wakacje za granicą dojazdem własnym
Autor WiadomoϾ
LizkaM 
Elizka


Imiê: Eliza
Do³¹czy³a: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wys³any: 2016-06-20, 11:24   Wakacje za granicÄ… dojazdem wÅ‚asnym

Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Jak to wychodzi finansowo? Przyznam, ze kusi mnie ta opcja ze względu na to, ze nie lubię takich zorganizowanych wycieczek, hoteli, all inclusive. Zazwyczaj ruszałam w Polskę, ale chciałabym teraz gdzieś dalej, no i mam dylemat :)
 
 
 
Effie 



Do³¹czy³a: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wys³any: 2016-06-21, 00:32   Re: Wakacje za granicÄ… dojazdem wÅ‚asnym

LizkaM napisa³/a:
Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Jak to wychodzi finansowo? Przyznam, ze kusi mnie ta opcja ze względu na to, ze nie lubię takich zorganizowanych wycieczek, hoteli, all inclusive. Zazwyczaj ruszałam w Polskę, ale chciałabym teraz gdzieś dalej, no i mam dylemat :)
Własny dojazd, szczególnie smaochód, jak w miarę niedaleko, to jednak wygoda i niezależność. Dla mnie to ważne. Mój TŻ nawet na wesela jeździ samochodem, bo nie co taniej jak wynajmujesz przez firmę specjalizującą się w wynajmowaniu apartamentów na świecie. W Polsce też to się staje popularne.
_________________
Życie to walka
 
 
 
kawka


Do³¹czy³: 24 Maj 2016
Posty: 8
Wys³any: 2016-06-21, 01:30   

Ja nie lubię wyjazdów zorganizowanych przez biuro podróży. Może Ci się trafić, że pojedziesz z grupą emerytów i co wtedy? Oni będą się świetnie bawić z animatorem na basenie i na tym koniec :? A Ty nawet wieczorem ńie masz do kogo z sąsiedniego stolika się odezwać choć masz super opcję all inclusive :lol: Wakacje sztywne i bez polotu, a jeszcze o 22 trzeba iść spać, bo starsi z grupy już prawie w fazie snu. Lepiej samemu sobie zorganizować wyjazd, wynając domek czy apartament. Wtedy to Ty naprawdę decydujesz jak ten urlop ma wyglądać, a nie biuro podróży decyduje za Ciebie. Jak tak byłam w Chorwacji. Było cudnie :)
Ostatnio zmieniony przez kawka 2016-06-21, 01:39, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imiê: Eliza
Do³¹czy³a: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wys³any: 2016-06-21, 16:42   

kawka napisa³/a:
Ja nie lubię wyjazdów zorganizowanych przez biuro podróży. Może Ci się trafić, że pojedziesz z grupą emerytów i co wtedy? Oni będą się świetnie bawić z animatorem na basenie i na tym koniec :? A Ty nawet wieczorem ńie masz do kogo z sąsiedniego stolika się odezwać choć masz super opcję all inclusive :lol: Wakacje sztywne i bez polotu, a jeszcze o 22 trzeba iść spać, bo starsi z grupy już prawie w fazie snu. Lepiej samemu sobie zorganizować wyjazd, wynając domek czy apartament. Wtedy to Ty naprawdę decydujesz jak ten urlop ma wyglądać, a nie biuro podróży decyduje za Ciebie. Jak tak byłam w Chorwacji. Było cudnie :)


No coś w tym jest ;) dlatego właśnie nie przepadam za taką formą wypoczynku. No i denerwuje mnie jedzenie, ciągle to samo ;) Ale kosztowo to jak ci się kalkulowało w tej Chorwacji? W Polsce to ja zęby zjadłam na tanim podróżowaniu, ale za granicą to jeszcze nie miałam okazji być inaczej niż na zorganizowanym wyjeździe.
 
 
 
mirabelka


Do³¹czy³: 30 Lip 2015
Posty: 487
Wys³any: 2016-06-21, 17:48   

coraz więcej ludzi decyduje się na taka opcję
 
 
 
kawka


Do³¹czy³: 24 Maj 2016
Posty: 8
Wys³any: 2016-06-22, 12:16   

LizkaM, cenowo wyszło tak samo jak nad naszym morzem, przy czym tam pogoda murowana i widoki jak z bajki. Poza tym jeśli jedziesz np. z dziećmi to nie musisz wydawać kasy na głupoty kiedy pada deszcz BO TAM NIE PADA :-) Sprawdź sobie stronkę Interhome. Domki, apartamenty w Polsce i za granicą. Ceny b. atrakcyjne i jest w czym wybierać. Ja sprawdziłam ich rok temu i w tym roku też u nich będę szukać.
Ostatnio zmieniony przez kawka 2016-06-22, 12:22, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imiê: Eliza
Do³¹czy³a: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wys³any: 2016-06-22, 16:41   

kawka napisa³/a:
LizkaM, cenowo wyszło tak samo jak nad naszym morzem, przy czym tam pogoda murowana i widoki jak z bajki. Poza tym jeśli jedziesz np. z dziećmi to nie musisz wydawać kasy na głupoty kiedy pada deszcz BO TAM NIE PADA :-) Sprawdź sobie stronkę Interhome. Domki, apartamenty w Polsce i za granicą. Ceny b. atrakcyjne i jest w czym wybierać. Ja sprawdziłam ich rok temu i w tym roku też u nich będę szukać.


A to znam :) znaczy nie korzystałam, ale mignęło mi gdzieś w Internecie, muszę się bliżej przyjrzeć w takim razie. Ja kocham polskie morze, ale kurczę, zawsze na urlop trafia mi się co najmniej kilka dni deszczu konkretnego, ale to zawsze. Już nie mam cierpliwości do tego :) a o Chorwacji to ciągle slyszę, że piękna i ze niedrogo i blisko, wiec chyba już się skuszę :)
 
 
 
kawka


Do³¹czy³: 24 Maj 2016
Posty: 8
Wys³any: 2016-06-22, 21:59   

No to ja szczerze ich polecam. I biuro, i Chorwację. W ogóle to Chorwacja jest super właśnie na wyjazd autem bo wystarczy odjechać kawałek od miejscowości, w której się mieszka i masz piękną dziką i PUSTĄ plażę. Dlatego tam tylko samochodem. Na fb interhome albo ich stronie na pewno znajdziesz mnóstwo opcji lokum. Zajrzyj sobie. Jedyne o czym warto pamiętać podróżując do Chorwacji, to żeby mieć dwóch kierowców. Chyba że z opcją noclegu po drodze to wtedy nie trzeba :)
 
 
 
malinka25 



Do³¹czy³a: 23 Lis 2014
Posty: 86
Wys³any: 2016-06-30, 00:52   

Ja wole skorzystac z biura podróży mam pewność ze trafie do celu. A można znaleźć naprawdę ciekawe oferty teraz np. Itaka ma zniżki na lato http://www.itaka.pl/lato/ i to ciekawe propozycje za niewielkie pieniążki:)
 
 
 
Nela 


Do³¹czy³a: 21 Mar 2014
Posty: 311
Wys³any: 2016-06-30, 08:56   

Itaka to dobry wybór. Wybrałaś już kierunek? :)
 
 
 
Fionka 


Do³¹czy³a: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wys³any: 2016-07-05, 12:41   

O sporo tu podpowiedzi zobaczę sobie, zwłaszcza ten Interhome, bo domki mnie interesują.
 
 
 
tencza 


Do³¹czy³a: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wys³any: 2016-07-07, 11:39   

ja uważam, że wakacje lepiej zaplanować z biurem podróży, wszystko załatwia za Ciebie nic nie jest na Twojej głowie, więc warto korzystać z takich ofert. Ja się w tym roku załapałam na Ofertę Lato 2016 i dostałąm zniżkę aż 32% na wakacje.
 
 
 
bankier02


Do³¹czy³: 05 Lip 2016
Posty: 71
Wys³any: 2016-07-15, 14:20   

Moze byc tanio albo drogo.
 
 
 
savage 


Do³¹czy³a: 14 Lip 2014
Posty: 765
Wys³any: 2016-08-16, 14:53   

GratulujÄ™ odkrycia Ameryki ;)
 
 
 
Nela 


Do³¹czy³a: 21 Mar 2014
Posty: 311
Wys³any: 2016-08-30, 19:05   

tencza napisa³/a:
ja uważam, że wakacje lepiej zaplanować z biurem podróży, wszystko załatwia za Ciebie nic nie jest na Twojej głowie, więc warto korzystać z takich ofert. Ja się w tym roku załapałam na Ofertę Lato 2016 i dostałąm zniżkę aż 32% na wakacje.


Fajna zniżka! A jaki kierunek z Itaki wybrałaś? :)
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group