Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
oszczędzanie
Autor Wiadomość
xavery

Wysłany: 2016-10-02, 12:06   oszczędzanie

Chcę obniżyć koszty życia. Ciuchy kupuję już używane, jedzenie z promocji, czas na rachunki. Chcę zmienić sprzedawę gazu http://www.vogue.fora.pl/...46.html#104961. Co o tym myślicie? To rzeczywiście takie proste?

Autor Wiadomość
mirabelka

Wysłany: 2016-10-07, 12:43   

wystarczy nie wydawać pieniędzy na głupoty tylko na rzeczy naprawdę konieczne.

Autor Wiadomość
Maja 

Wysłany: 2016-10-20, 09:03   

Gaz jeszcze wcale nie jest taki drogi! Ja bym raczej bardziej o opłaty za prąd się martwiła :) Ale teraz spokojnie można kupić wiele sprzętów energooszczędnych.

Autor Wiadomość
Atena 

Wysłany: 2016-10-28, 11:33   

Ja oszczędzam bo w przyszłym roku chcę otworzyć własny biznes :) Na razie odkładam co mogę na wkład własny, ale powoli zaczynam interesowac się tematem kredytów, szczególnie, że znajomy mi podpowiedział o agencji - http://mazowieckaagencjaf...redyt-dla-firm/ :) Tam dowiem się więcej na cały temat kredytów no i do tego dobiorę coś, co nie będzie mi potem ciazyło przy spłacaniu.

Autor Wiadomość
savage 

Wysłany: 2016-11-09, 10:07   

Ja chyba muszę nauczyć się oszczędzać ;)

Autor Wiadomość
ela231 

Wysłany: 2016-11-16, 17:46   

Jak chcesz zaoszczędzić to wystarczy zainwestować w dobre przełączniki, styczniki prądu i nowoczesne techniki. Na pewno doradzą Ci w tym wszystkim Schneider Electric , gdzie mają wiele ciekawych rozwiązań dla domów i firm dla mniejszych rachunków i bezpiecznych rozwiązań.

Autor Wiadomość
dalekoodszosy 

Wysłany: 2016-12-08, 06:26   

ela231 napisał/a:
Jak chcesz zaoszczędzić to wystarczy zainwestować w dobre przełączniki, styczniki prądu i nowoczesne techniki. Na pewno doradzą Ci w tym wszystkim Schneider Electric, gdzie mają wiele ciekawych rozwiązań dla domów i firm dla mniejszych rachunków i bezpiecznych rozwiązań.

Na rachunkach za prąd czy gaz możesz też często zaoszczędzić zmieniając firmę od której kupujesz te media. Zobacz chociażby tutaj masz artykuł jak przeprowadzić taką zmianę.

Autor Wiadomość
bankier02

Wysłany: 2016-12-28, 16:42   

Ja jakiś czas temu zmieniłem dostawcę energii na takiego, którego znalazłem na http://www.ewe.pl/faq/ene...iana-sprzedawcy . W ten sposób jestem w stanie w skali roku zaoszczędzić dla mnie nie małą sumę pieniędzy.

Autor Wiadomość
mirabelka

Wysłany: 2017-01-27, 07:01   

wystarczy tylko nie wydawać pieniędzy na bzdury i już będzie więcej pieniążków w kieszeni.

Odpowiedz do tematu