Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Wasz ideał...
Autor Wiadomo
Judith 



Wiek: 34
Doczya: 30 Mar 2007
Posty: 386
Wysany: 2007-05-25, 18:19   

Dla mnie ideał nie musi być do końca idealny [jaki paradoks], może mieć wady,ale takie które mi nie przeszkadzają, albo po prostu są do zniesienia :)
Al napisa/a:
Ale czy życie z ideałem nie byłoby...nudne?

myślę że nie, bo dlaczego niby miało by być nudne?
_________________
Ludzie dzielą sią na trzy grupy: na tych, co umieją liczyć i na tych, co nie umieją.

Dobry Bóg stworzył liczby naturalne. Inne są dziełem człowieka. L. Kronecker
 
 
 
Al 



Imi: Ala
Doczya: 24 Maj 2007
Posty: 71
Skd: Kraków
Wysany: 2007-05-25, 18:26   

No bo wszystko byłoby idealnie.
A czasem chyba potrzebna jest jakaś sprzeczka-nie poważna oczywiście, cień zazdrości.
Jakchoćby po to, żeby zrozumieć jak naprawdę i jak mocno kocha sie tą drugą osobę.
_________________
Pinky:Hej Móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
Mózg:To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat !

'..śnią od lat, jak zdobyć, jak zdobyć cały świat, świat, świat, świat świat..'
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-05-25, 21:53   

Cytat:
Nie ma sensu stwarzać wizerunku swojego ideału. To bez sensu. Kierując się określonymi kryteriami dyskwalifikujemy swoje szanse na dostrzeżenie miłości z innej strony.

Dlaczego? Ja tak nie uważam. To że określimy nasz ideał, to wcale nie oznacza, że ktoś kto nie jest ideałem nie ma u nas szans.
Ten temat to zabawa tylko. Nie wierzę że ktoś skreśla wszystkich którzy np. mają zielone oczy, no bez przesady...
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Al 



Imi: Ala
Doczya: 24 Maj 2007
Posty: 71
Skd: Kraków
Wysany: 2007-05-25, 22:14   

Nie no, chyba nie zdarzają się przypadki, kiedy ktoś skreśla kogoś za kolor oczu..?
To by było conajmniej dziwne...
_________________
Pinky:Hej Móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
Mózg:To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat !

'..śnią od lat, jak zdobyć, jak zdobyć cały świat, świat, świat, świat świat..'
 
 
 
Complicated 
skomplikowana.



Imi: Paulinka ;)
Wiek: 34
Doczya: 25 Maj 2007
Posty: 31
Skd: z książki.
Wysany: 2007-05-25, 22:41   

Nie ma ideałów.
Ale jakoś mam wielki sentyment do niebieskookich blondynów...
_________________
To, co nazywamy miłością, jest tylko alibi dla związku
zboczeńca z dziwką, różowym woalem
skrywającym przerażającą twarz nieuniknionej Samotności.
 
 
 
Niepoprawna 
Zakochana Złośnica



Imi: Sara
Wiek: 36
Doczya: 24 Maj 2007
Posty: 43
Skd: Święte Miasto
Wysany: 2007-05-25, 23:23   

Cytat:
Dlaczego? Ja tak nie uważam. To że określimy nasz ideał, to wcale nie oznacza, że ktoś kto nie jest ideałem nie ma u nas szans.

Ale mnie chodziło właśnie o taki przypadek, że ktoś nakreślił sobie jakiś ogólny zarys jego ideału i kurczowo się go trzyma ;)
Mam koleżankę - poznała wielu naprawdę fantastycznych facetów. Odtrącała ich jednak dlatego, że nie byli 'napakowani', a ona sobie założyła, że jej facet będzie wielki i umieśniony... Głupie to, ale prawdziwe.
_________________
http://moja_samotnia.glt.pl
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-05-29, 13:42   

Dla mnie moim ideałem jest mój facet.
I niech tak zostanie. O. (;
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-05-30, 19:28   

- Cierpliwy- bo ze mną czasem trudno bywa
- Tolerancyjny- bo niektóre moje pomysły są dośc oryginalne :)
- inteligentne- bo w towarzystwie głupich ludzi się nudzę
- Niech lubi spacery- bo ja lubię :)
- Opiekuńczy, ale nie za bardzo :P - bo czasem lubię jak się ktoś o mnie troszczy, ale z drugiej strony nie lubię być traktowana jak dziecko


heh przypomina mi się jedna z inteligentnych rozmów z moja kumpelą, na którejś nudnej lekcji, stwierdziłyśmy, że facet idealny poza wcześniej wymienionymi cechami musi jeszcze: grać na jakimś instrumencie, słuchać poezji śpiewanej :) , mówić po hiszpańsku...
 
 
 
Wampirza 



Doczya: 25 Maj 2007
Posty: 286
Wysany: 2007-05-31, 19:49   

Idealow nie mam biore co daje los :P
 
 
 
famme


Doczy: 25 Maj 2007
Posty: 235
Wysany: 2007-06-01, 16:55   

Kiedyś namiętnie praktykowałam tworzenie takich schematycznych ideałów. I tak na przykład wymyśliłam sobie, że ideałem dla mnie będzie oczytany, wrażliwy, empatyczny, zadziorny mężczyzna, medialnie zorientowany, zakochany w kinie noir i namiętnie słuchający jazzu, co będzie kochał mnie bardziej niż życie i najlepiej od 186cm w górę plus czarne oczy i blizna nad lewą brwią. Po czym spotykałam oczytanego, wrażliwego, empatycznego, zadziornego mężczyznę, medialnie zorientowanego, zakochanego w kinie noir i namiętnie słuchającego jazzu, co kochał mnie bardziej niż życie, sięgał 189cm plus miał czarne oczy i bliznę nad lewą brwią. I co? I dupa. Nie poczułam nic a nic. A kilka dni potem spotykałam niższego ode mnie o dwie głowy niebieskookiego maniaka techno, nieprzeczytającego w życiu ni jednej książki, nierozumiejącego czym jest kino noir, medialnie skretyniałego, pozbawionego wrażliwości faceta, dla którego traciłam głowę plus noce plus litry łez

I doszłam do przemądrego wniosku: miłość to nie selekcja.

Senkjuję za uwagę.
Ostatnio zmieniony przez famme 2007-06-01, 16:58, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
Wampirza 



Doczya: 25 Maj 2007
Posty: 286
Wysany: 2007-06-01, 16:59   

No , wiesz Justynko ja kiedys wmowilam sobie ze moj ideal to zimny dran co bedzie mowil do mnie : Malenka jestes moja.I co? moj facet jest delikatny , inteligentny i zimnym draniem nie byl nigdy i mowi do mnie Kiciu :) Idealy sie zawsze wypalaja.Tak jak Ania z Zielonego Wzgorza Gilbert nie byl jej buntowniczym idealem a kochala go nad zycie :)
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-06-01, 17:54   

famme napisa/a:
A kilka dni potem spotykałam niższego ode mnie o dwie głowy niebieskookiego maniaka techno, nieprzeczytającego w życiu ni jednej książki, nierozumiejącego czym jest kino noir, medialnie skretyniałego, pozbawionego wrażliwości faceta, dla którego traciłam głowę plus noce plus litry łez
No w moim przypadku cechy były nieco inne ale też nie należał do tych którzy grają główną role w moich snach (których zreszta nie pamiętam najcześciej :P ) ale go pokochałam i dalej jest mi z tym źle bo to nie było w dwie strony.
famme napisa/a:
miłość to nie selekcja.
napewno nie taka zależna w pełni od nas, niestety :(
Idały jeśli się pojawiają w naszym życiu (albo ci zbliżeni od nich) są bardzo niebezpieczni, wgapiają się wymarzonym kolorem oczu i wyciągają z nas pokłady czegoś co lepiej byłoby jakby pozostało uśpione. Jak widze znikone nawet podobnieństwo do tego faceta ze snów to uciekam nie daję temu szansy... choć pewnie jak będzie chciało to i tak mnie złapie... ale to juz inna bajka.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Kasiula 
ssssłodko


Imi: Kasieńka
Wiek: 35
Doczya: 30 Maj 2007
Posty: 47
Skd: Sieradz ;D
Wysany: 2007-06-01, 18:51   

dla mnie ideałem jest mój chłopak ale tylko czasami taki ideał sie w nim odzywa... Choc bardzo rzadko ale i tak dla mnie to on!!!! :D
Cytat:
_________________

 
 
 
Morte 
Tear



Wiek: 34
Doczy: 02 Cze 2007
Posty: 84
Wysany: 2007-06-02, 22:32   

taką... co by była i mnie kochała :] jak narazie się taka nie znalazła, przywykłem do singla :P
 
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2007-06-11, 00:54   

Alfa Romeo, Maserati- Ideał piękna i perfekcji.
Miłość ponad wszystkie inne wady. Kobietę-tak jak Alfę wybiera się sercem i wzrokiem a nie analizą wewnętrzną, no chyba że zbytnio eksploatowana to wiadomo...że nie wiezmę ;P
Kobieta powinna być zgrabna, o idalnej linii niezbyt chuda, niezbyt gruba, powinna budzić silne emocje i doznania, owiana rąbkiem tajemnicy, piękna i agresywna. Powinna odwzajemniać miłość którą jej dajemy. zatroskanie też.
Wysoka, długowłosa, z zadartym delikatnie noskiem, dużymi ustami, diabelnym wzrokiem(co do koloru włosów ulubione to brunetki ruude :) ) w czerwonej sukni z średnim dekoltem :) Mój ideał piękna :roll:
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
Ostatnio zmieniony przez BazyL 2007-06-11, 00:55, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group