Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Wasz ideał...
Autor Wiadomo
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-06-13, 19:12   

Ja nie mam ideału dziewczyny... Mieć ideał kojarzy mi się z porównywaniem dziewczyny do pewnego szablonu, jeśli nie pasuje to pani dziękujemy. Mój kolega stwierdził, że jego dziewczyna musi być blondynką i koniec, dla mnie to bez sensu... *głosem wprost z Shakespeare'a* W poszukiwaniu wybranki będę kierował się głosem serca. ^^
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2007-06-14, 08:15   

kurcze kiedys z kolezankami podczas babskiego wieczorku dla zabawy wymyślałyśmy jaki ma być ideał: wyszło że ma być romantyczny aż do bólu, ale jednocześnie "niepokorny" z ikrą, ma spełniać wszystkie zachcianki, znosić humory, bezbłędnie interpretować wszelkie intencje i wogole wyszedł nam z tego jakiś kandydat na niewolnika a nie na partnera. :lol: który facet by to wytrzymał?

ja chciałabym tylko, żeby facet mnie szanował i był ze mna zawsze szczery ale fajnie by było gdyby był wesoły [uwielbiam jak mnie ktoś rozśmiesza], cierpliwy [do mnie duzo cierpliwości trzeba] i miał duzo zainteresowań [żeby było o czym pogadać, poradzic się go]
 
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-06-14, 13:09   

spiderwoman napisa/a:
ma być romantyczny aż do bólu, ale jednocześnie "niepokorny" z ikrą, ma spełniać wszystkie zachcianki, znosić humory, bezbłędnie interpretować wszelkie intencje


Po prostu strach się bać... :lol: Wy chciałyście jakiegoś androida, a nie faceta... xD
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-06-14, 19:05   

Darkness napisa/a:
Po prostu strach się bać... :lol: Wy chciałyście jakiegoś androida, a nie faceta... xD
I może właśnie dlatego, stale się nas was zawodzimy ! :twisted:
Słusznie prawisz, wyłączając moją ironię. Czasami czytam wypowiedzi dziewczyn na różnych forach i obserwuję moje koleżanki..panuje zasada '' nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej''..ale tylko do czasu. Gdy któraś się zakocuje, natychmiast jej chłopak może mieć kilkadziesiąt uciążliwych wad, ale ona i tak obróci w złoto każdą z nich .
Darkness napisa/a:
Mój kolega stwierdził, że jego dziewczyna musi być blondynką i koniec, dla mnie to bez sensu...
Gdy się zakocha w brunetce, to zrozumie :D
Sama staram się nie wyznaczać żadnych granic ideału. Sądzę że ideał partnera nosimy gdzieś w sobie , podświadomie potrafimy pokochać człowieka, który nosi w sobie cząstkę naszego świata.
 
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-06-14, 22:46   

Aneta napisa/a:
I może właśnie dlatego, stale się nas was zawodzimy !


Jak zwykle to my jesteśmy ci źli, a kobiety to takie idealne? :twisted: :lol:

Aneta napisa/a:
Sądzę że ideał partnera nosimy gdzieś w sobie , podświadomie potrafimy pokochać człowieka, który nosi w sobie cząstkę naszego świata.


Filozoficzna myśl, aż głupio się nie zgodzić z tak mądrym stwierdzeniem. ;)
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-07-12, 16:57   

Cytat:
Kiedyś namiętnie praktykowałam tworzenie takich schematycznych ideałów. I tak na przykład wymyśliłam sobie, że ideałem dla mnie będzie oczytany, wrażliwy, empatyczny, zadziorny mężczyzna, medialnie zorientowany, zakochany w kinie noir i namiętnie słuchający jazzu, co będzie kochał mnie bardziej niż życie i najlepiej od 186cm w górę plus czarne oczy i blizna nad lewą brwią. Po czym spotykałam oczytanego, wrażliwego, empatycznego, zadziornego mężczyznę, medialnie zorientowanego, zakochanego w kinie noir i namiętnie słuchającego jazzu, co kochał mnie bardziej niż życie, sięgał 189cm plus miał czarne oczy i bliznę nad lewą brwią. I co? I dupa. Nie poczułam nic a nic.

Tak to właśnie jest. Pozałam ostatnio taki moj ideał. Mężczyzna niesamowity ... Ale go nie pokochałam.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
celcia 15 



Wiek: 31
Doczya: 17 Cze 2007
Posty: 65
Skd: Lublin
Wysany: 2007-07-12, 17:16   

mój ideał...hymmmmm... :| wiem że takich nie ma ale..."hymm......UWIELBIAM WLOSY NA ZEL...:D odważny,pewny siebie,nie może być przewrażliwiony ale nie może byc też obojętny...musi być inteligentny,wygadany.przystojny,wysoki,nie mogę się przy nim nudzić,otwarty,przyjacielski,musi mieć poczucie humoru(na swój temat też),romantyczny,czuły...ale NIESTETY ideałów nie ma...:(" pozwolilam sobie skopiowac opis z mojej strony na fotka.pl :D
_________________
"niech mocz będzie z wami" :D
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2007-07-13, 20:42   

Ideałów nie ma to już wiem od dawna. Mojego wyśnionegop ukochanego miałam w wiaku jakiś 10 lat - rycerza na białym rumaku :) Mogę pokochać tylko człowieka, nie ideł, do którego się dąży.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Sandra16 


Imi: Sandra
Wiek: 32
Doczya: 30 Lip 2007
Posty: 54
Skd: Biechów
Wysany: 2007-08-01, 12:05   

Moim ideałem jest chłopak,który:
- jest brunetem
-ma błękitne lub zielone oczy
-jest wysoki
-szczupły
-opalony
-szczery
-wierny
-romantyczny
-troskliwy
i to raczej wszystko :D
_________________
Sandra
 
 
 
JoaU 



Doczya: 24 Sie 2021
Posty: 249
Skd: Szczecinek
Wysany: 2022-05-27, 09:30   

Pica napisa/a:
zastanawiam się czy warto szukać ideału...ideały istnieją..ale nie zawsze staja na naszej drodze..może warto dać szansę komuś innemu ?



Istnieją, ale zwykle z nimi się nie wiążemy ;)


________________
https://plakatynasciany.pl/plakaty-religijne/
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group