Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
A co jesli on był karany?
Autor Wiadomo
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-08-20, 20:54   

Anette napisa/a:
zawsze lepiej jest dopuszczać do glosu rozsadęk..zresztą ja mam coś w rodzaju ''czujnika'' i instynktownie do niebezpiecznych kolesi czuję wrogi dystans.
:spoko: tak trzymać! mam nadzieję że też tak rozsądnie bym postąpiła...
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-08-20, 21:35   

Tylko niestety..żeby poznać sie na takich facetach trzeba się nieźle sparzyć najpierw, czego nikomu nie życzę.
 
 
 
Iza 
sprzataczka



Imi: Renia
Wiek: 34
Doczya: 21 Sie 2006
Posty: 41
Skd: z daleka
Wysany: 2006-08-21, 15:39   

moja siostra miala karanego:p nie zbyt fajny to zwiazek:p nie zycze nikomu :)
_________________
Sa 3 rzeczy nieskonczone : kosmok glupota ludzka i moda na sukces "
 
 
niewidzialna18 



Wiek: 36
Doczya: 15 Cze 2006
Posty: 170
Skd: zależy
Wysany: 2006-08-28, 12:17   

A ja dałabym szanse takiej osobie. Ja miałam kiedys faceta który był karany i nie przeszkadzało mi to. Nie robi mi to roznicy czy ktos siedział czy nie :D
_________________
" Wszyscy sie szprycuja kłamstwem, jak narkoman chemią "
 
 
 
Powkey 



Imi: Marek
Wiek: 36
Doczy: 06 Cze 2006
Posty: 167
Skd: z daleka
Wysany: 2006-08-29, 13:08   

a zrobi ci róznice, jak bedziesz miała z nim dwoje dzieci albo troje a on był juz karany i nie ma pracy? nie ma zaco utrzymać rodziny? a moze jest na tyle wspaniałomyślny ze wymyśli coś nielegalnego za co pójdzie siedzieć? i dzieci bedą miały tatusa w kratki? pomyśl
 
 
 
niewidzialna18 



Wiek: 36
Doczya: 15 Cze 2006
Posty: 170
Skd: zależy
Wysany: 2006-08-31, 08:49   

Powkey napisa/a:
a zrobi ci róznice, jak bedziesz miała z nim dwoje dzieci albo troje a on był juz karany i nie ma pracy? nie ma zaco utrzymać rodziny? a moze jest na tyle wspaniałomyślny ze wymyśli coś nielegalnego za co pójdzie siedzieć? i dzieci bedą miały tatusa w kratki? pomyśl


I teraz idziesz ze bardzo do przodu. Pytanie było co jesli on był karany?
A jezeli ktos był karany to odrazu uwazasz ,ze nie ma on pracy i nie ma za co utrzymac rodziny. To stary stereotyp i tyle. Jesli ktos był kiedys karany to nieoznacza to ,ze nie bedzie pozniej żył normalnie. Ja znam ludzi karanych ,którzy teraz maja własny biznes ,rodziny i sa szczesliwi. Nie skleslaj takich ludzi i nie stawiaj ich na marginesie. Kazdemu w zyciu moze sie powinac noga i nieoznacza to ,ze bedzie na dnie do konca. Wielu po odsiadce zaczyna nowe zycie i sobie radzi. Tyle.
_________________
" Wszyscy sie szprycuja kłamstwem, jak narkoman chemią "
 
 
 
Aska1708 


Imi: Aśka
Wiek: 33
Doczya: 02 Sty 2007
Posty: 145
Skd: Sompolno
Wysany: 2007-02-26, 12:30   

oczywiści istotne za co siedział,ale chyba bardziej istotne jet to jakim teraz jest człowiekiem...moze więzienie na nniego wpłynęło,zmienił sie...takie rzeczy sie zdarzają,a przeciez każdy zasługuje na druga szanse
_________________
oczy są ślepe,szukać należy sercem...
Twych oczu blask wciąż wola,jak cichy szept pobudza serce me...
co dziś z tego masz,zapłakaną twarz,prozaiczny świat ,gorzkiej prawdy smak...
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-03-14, 11:00   

Ja osobiście dałabym szanse takiemu facetowi. Dlaczego nie? Skoro jest inteligentny i w ogóle to czemu nie? Chyba że sprawa z więzieniem by się powtórzyła. Ale jeżeli bym sie naprawde w nim zakochała to bym go nie opusciła tylko dlatego że gdzieś tam nabroił.
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2007-03-14, 11:54   

Raczej wolałabym żeby był nie karany , bo jakoś lepiej psychicznie bym się czuła że on nie jest karany , no a cóż jak był raz karany to znaczy że może ciągnąć go z powrotem na drogę zbrodni i później nigdy nic nie wiadomo :)
 
 
 
Luiza 
Turpistka.



Wiek: 34
Doczya: 26 Gru 2006
Posty: 305
Skd: Skądinąd.
Wysany: 2007-03-14, 21:05   

nena17 napisa/a:
no a cóż jak był raz karany to znaczy że może ciągnąć go z powrotem na drogę zbrodni i później nigdy nic nie wiadomo


Chyba nie rozmawiamy tu o recydywistach? Tacy potrzebują pomocy psychologicznej, bo to nie jest normalne, żeby po każdej zbrodni znowu wracać na "złą ścieżkę". Sądzę, że Mazinie chodziło o kogoś kto raz siedział i już więcej do zbrodniczego procederu nie wrócił.

Oczywiście, że nie zerwałabym od razu znajomości. Przyznał się, wykazał niemałą odwagę i już to się chwali. Następną kwestią jest to, co zrobił. Są różne rodzaje przestępstw i nie należy porównywać kogoś kto ukradł radio do mordercy. W sumie, moja reakcja zależna byłaby od tego co zrobił. Nie wiem czy zdecydowałabym się na związek z mordercą. Chyba, że widziałabym, że żałuje za to co zrobił, a więzienie na niego wpłynęło.
_________________
Socjały nudne i ponure,
Pedeki, neokatoliki,
Podskakiwacze pod kulturę,
Czciciele radia i fizyki,
Uczone małpy, ścisłowiedy,
Co oglądacie świat przez lupę
I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę!


J. Tuwim.
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-03-14, 21:24   

Jeśli ma dobre serce i jest TERAZ cudowną osobą, z którą czułabym się jak z nikim, liczyłabym na niego jak na nikogo... to nie brałabym pod uwagę co się stało w przeszłości :wink: Oczywiście, że jakby tylko znowu coś zrobił nie tak, to już drugiej szany u mnie taki facet by nie miał NA PEWNO!
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-03-15, 08:11   

Hm. A ja uważam, że każdy zasługuje na druga szansę, być może taka osoba wygląda na złą, może się tak zachowywać, ale nie musi sama w sobie być zła. Właśnie tak jak napisała Mixmonia, gdyby był cudowną osobą TERAZ. A poza tym, ja uważam że takiemu facetowi należałaby się choć drobna pomoc. Może taka znajomość by go zmieniła, a przynajmniej obudziła jego sumienie.
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
Ostatnio zmieniony przez Krystyna 2007-03-15, 12:39, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2007-09-09, 20:18   

jak juz dziewczyny pisały wcześniej, zależałoby to od tego za co był on karany.
gdyby sie okazało, że za jakąś drobną kradzież [głupi wybryk smarkacza, któremu się wydawało,że dorosłym jest] to chyba jakos bym to przełknęła, a gdybym, mimo wszystko, bała sie z nim związać, to myślę, że zawsze mógłby liczyć na moją przyjaźń i wsparcie
jednak gdyby sie okazało, że siedział za jakąś pedofilię to chyba zerwałabym z nim kontakty... nawet gdyby mówił mi, że tego już nie ma, nie wierzyłabym mu...

ale to wszystko to tylko gdybanie... tak naprawdę to nie mogę byc na 100% jakbym się w takiej sytuacji zachowała...
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-09-09, 22:30   

Raczej bym sobie odpuściła. C'est la vie.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-07-05, 13:18   

Eos napisa/a:
Raczej bym sobie odpuściła.

Mhm. Ja chyba też. Ludzie się zmieniają, ale bałabym się związać z osobą która już była w więzieniu itp..
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group