Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Osoba nie paląca/pijąca czy gorsza?
Autor Wiadomo
Jenny 



Wiek: 34
Doczya: 19 Cze 2007
Posty: 52
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-20, 12:28   

No nie,nie można rozgraniczac ludzi na lepszych czy gorszych. każdy ma swoje życie, inne doświadczenie, inny sposób patrzenia na świat. Dyskryminowanie ludzi,którzy nie piją/palą jest chore, a uważanie pijacych/palących za dna społeczne to tez przecież przesada.Bez skrajności. Tolerancja w granicach zdrowego rozsądku.
 
 
 
endorfina 
Memento Mori[!]


Wiek: 33
Doczya: 25 Cze 2007
Posty: 14
Skd: Jamaica
Wysany: 2007-06-25, 19:15   

Ja sie szczyce tym, że nie pale...
A nie pije, bo nie lubie:P i tyle...i mowie dlaczego nie pije... i pozniej ludzie zaczynaja nad tym myslec i tez nie piją :D
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-06-26, 00:41   

endorfina napisa/a:
A nie pije, bo nie lubie:P i tyle...i mowie dlaczego nie pije... i pozniej ludzie zaczynaja nad tym myslec i tez nie piją :D

Dopiero wtedy zaczynają nad tym myśleć? To ciekawym ludziom to mówisz...
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skd: HeAvEn
Wysany: 2007-08-06, 13:19   

Ja sam nie pale, ale mam pelno znajowmych ktorzy pala. Odkad jestem z dziewczyna ani razu nie upilem sie, prawie 5 miesiecy bez zadnej bani!! :spoko: dla mnie najwazniejsze jest zeby moja dziewczyna nie palila i nie upijala sie. A reszta niech robi co chce. Nie mowie ze nie pijacy czy niepalacy sa gorsi, ich wybor, a nazywanie ich gorszymi od palacych i pijacych to tylko brak samokrytyki i duze zakompleksienie tych osob. NIe nam jest dane zebysmy oceniali innych po ich czynach, od tego sa oni sami!!!!
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
Karolka_angel 
jestem szalona:)


Imi: Karolina
Wiek: 36
Doczya: 13 Sie 2007
Posty: 26
Skd: Rybnik
Wysany: 2007-08-14, 13:36   

ja nie palę i nie mam zamiaru tego zmieniać.. nie mam nic do ludzi którzy palą- jeśli nie robia tego w mojej obecności- nie oceniam, nie zastanawiam sie czy są gorsi czy lepsi, niech robia cio chcą...

co do picia- zdarzyło mi sie nie raz nie dwa.. tylko jeden raz miałam totalnego zgona <pierwsze wakacje pod namiotami bedąc świeżo upieczoną 18-tka:)>
.. zyje w alkoholicznej rodzinie, moi znajomi pija bardzo często i bardzo duzo..
gdy mój chłopak podczas jakies dyskusji uswiadomił mi, ze nigdy jeszcze nie spotkał się z moimi znajomymi żeby nie było żadnego alkoholu zastanowiłam się nad tym..
dałam mu słowo, ze taka nie będę- ze nie wpadne- i się tego trzymam..:))..
a moich znajomych bardzo lubię, chociaz pija, w ich przypadku nie ma to dla mnie znaczenia..
a rodziców czasem nienawidzę za ich pijaństwo, za to że odebrali mi dzieciństwo, prawo do szczęścia i wyboru..
i może w tym sądzie jestem niesprawiedliwa- ale tak czuję..

ogólnie jednak do pijacych również nic nie mam- i nie uważam za gorszych czy lepszych.. po prostu ludzie:)
_________________
OmNia VinCit AmoR
 
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Doczy: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysany: 2007-08-14, 15:59   

Według mnie nie ma to za bardzo roznicy jezeli nie chce niech nie pali i nie pije.
Aczkolwiek raz na jakis czas chociaz jedno piwo to warto wypic ale bez przesady.
 
 
 
czarna dalia 
Inna niż wszystkie



Doczya: 18 Sie 2007
Posty: 66
Wysany: 2007-08-19, 22:37   

Oceniać praktycznie nie mogę. Sama nie pale i nie pije ani nic z tych rzeczy. Jednak nie czuje się lepsza. Może jedynie troche lepiej skoncentrowana, ale to nie zawsze sie sprawdza.
_________________
Jestem, jaka jestem
Robie zawsze to co zechce
Chociaż wstaję bardzo wcześnie
Bardzo późno chodzę spać
Czasem nawet sobie przeklnę
Zgadnijcie, jak
 
 
 
Pisakkk 


Imi: Monika
Doczya: 01 Pa 2007
Posty: 9
Skd: W-ch
Wysany: 2007-10-01, 16:04   

uważam,że każdy ma prawo decydować o sobie i za to nie powinniśmy go dyskryminować. Mi nie przeszkadza to ,że ktoś jest inny.

KAŻDY INNY WSZYSCY RÓWNI
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2007-10-01, 16:30   

Inni? :| Wg mnie tacy ludzie są bardzo rozsądni... Respect!
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2007-10-03, 13:38   

Sądzę, że jeżeli tego już spróbowali, to jak najbardziej jest to ich wybór i nie przypisuję im przez to żadnych dodatkowych cech, czy to pozytywnych, czy negatywnych...
Jeżeli zaś chodzi o ludzi, którzy nazywają to "złem", a sami nigdy nie spróbowali, to uważam, że jest to co najmniej nielogiczne i głupie. Jeżeli ktoś pić/palić nie chce, to przynajmniej niech wie, czy jemu się to rzeczywiście nie podoba...
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imi: Marcin
Wiek: 33
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 525
Skd: Sanok
Wysany: 2007-10-09, 23:56   

Przede wszystkim osobie nie palącej/pijącej trzeba pogratulować silnej woli :D Przyznajcie się, ilu z was zaczęło pić pod wpływem towarzystwa? Co najmniej dużo ;) I podpisuję się wszystkimi kończynami pod wypowiedzią Rivenrisa. I jeszcze jedno... Uważam, że alkohol powinien być zabroniony osobom poniżej szesnastego roku życia... Bo kto w takim wieku nie ma już swoich pierwszych przeżyć z nim związanych? Takie zakazy są bez sensu, bo jak wiadomo jeszcze bardziej podsycają ciekawość młodych i chęć spróbowania czegoś nowego... Zresztą alkohol nie jest dla mnie złem, a właściwie jest czymś pozytywnym... Oczywiście w rozsądnych ilościach. Może, to dziwnie brzmi, ale tak właśnie uważam ;)
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2007-12-25, 22:40   

$zczoneq napisa/a:
Przyznajcie się, ilu z was zaczęło pić pod wpływem towarzystwa?

taa, a ile się w takim towarzystwie powstrzymało ze względu na jedna osobę?
mój znajomy uparł sie, ze nic nie wypije na studniówce, zeby swojej partnerce obory narobić. Super! :roll:
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
 
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imi: Maciej
Wiek: 33
Doczy: 21 Gru 2007
Posty: 367
Skd: Dębica
Wysany: 2007-12-26, 10:58   

Kto nie wypije ten trąba xD
_________________
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet

i nic to
 
 
 
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2007-12-26, 12:38   

Barbossa napisa/a:
Kto nie wypije ten trąba xD

Pogratulować...

Zawsze uszanuję decyzję osób które odmawiają spożycia alkoholu, bądź papierosów. Ich sprawa i tyle.. I na pewno nie uważam ich za gorszych.
Tylko drażni mnie kiedy ktoś mnie próbuje przekonać do abstynencji lub rzucenia palenia, przekonując, że to będzie dla mnie zdrowsze.
$zczoneq napisa/a:
Zresztą alkohol nie jest dla mnie złem, a właściwie jest czymś pozytywnym... Oczywiście w rozsądnych ilościach.

tak tak ROTFL
Ostatnio zmieniony przez Blanca 2007-12-26, 13:59, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2007-12-26, 13:52   

Blanca napisa/a:
spiderwoman napisa/a:
Kto nie wypije ten trąba xD

CO?! ja tego nie napisałam przecież...
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group