Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Rozciąganie. (+joga)
Autor Wiadomo
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
  Wysany: 2006-12-18, 23:42   Rozciąganie. (+joga)

Rozciagacie sie? Np.. do szpagatu? Lub czy kiedys robiliscie to? ... a moze rozciagacie wszystkie miesnie.

Nie wiem czy wiecie czy nie, ale rozciagac miesnie powinno sie po wysilku/rozgrzewce bo mozna uszkodzic jezeli zaczyna sie "na zimno" rozciaganie.

Powinno sie rozciagac takze miesnie z zakwasami zeby szybciej minely...
Daje to takze lepszy efekt bo cwiczeniach: np. jezeli robisz brzuszki i pozniej rozciagniesz miesnie brzucha to szybciej uzyskasz efekt i nie powinno bolec na nastepny dzien. ;)

Ja osobiscie rozciagam wszystko co sie da... bo potrzebuje... powiecie a co sie da oprocz nóg, ramion, miesni plecow, brzucha? ... np palce... ja potrzebuje miec rozciagniete palce a Wam polecam.. bo nie boli tak bardzo, szybko przychodzi efekt i jest bardzo widoczny.. zdolnosci manualne 500% do przodu. :)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
Ostatnio zmieniony przez Mkj 2006-12-22, 15:19, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2006-12-18, 23:59   

coz.. kiedys sie rozciagalem a teraz jestem sztywny :P .. no coz.. nie mam mobilizacji zeby cokolwiek ze soba robic a wiadomo ze to zle i niedobre.. tak jakos.. moze ktos mnie zmobilizuje ;>
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-12-19, 01:54   

Ja się rozciągam, bo bardzo to lubię (matko, jak to brzmi :lol: ).
Poza tym swojego czasu na jogę chodziłam, więc trochę wytrenowana jestem.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-12-19, 07:31   

Taaa szpagat kiedyś robiłam :D teraz musiałabym kilka dni poćwiczyć i też zrobię :P
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-12-19, 13:59   

cichy napisa/a:
moze ktos mnie zmobilizuje ;>

ja moge :D

ja zaawsze rano cos tam zrobie :D
Ale jak mam zakwasy to sie nie ruszam!! łoo nie nie ...;p wole lezec wtedy :p
Ale do nie dawna zawsze jak na wf byla rozgrzewka byla to sie przebieralam :D bo nie chcialo mi sie cwiczyc...ale we wrzesniu mialam nauczke ( zwichnięta kostka....) i teraz pilna Basia zaaawsze cwiczy :P
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2006-12-19, 19:03   

O ja.
Tak dla rozrywki się nie rozciągam.
Ale przed i po tańcu [układy taneczne mam na myśli - nie imprezę] zawsze.^^
Albo na w-fie.
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-20, 15:16   

Ja lubie sie rozciagac... bo pozniej czuje, ze mam wieksza kontrole nad swoim cialem i to daje duze poczucie satysfakcji.. pozatem to na prawde polepsza samopoczucie... wszystko boli, ale to przyjemny ból, czujesz, ze zyjesz... ja tam polecam rozciaganie wszystkiego co sie da. :D

A tu macie efekty rozciagania palcow, tak mniej wiecej ;p
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-12-20, 17:28   

Jak byłem młodszy to się rozciągałem. W czasach jak grałem Capoeirę. Niestety mam kontuzje biodra i teraz w ogóle nic nie robie, ani jednego rozciągnięcia, ani jednej pompki.

Tylko czasem wspomnienia mnie najdą i chętnie bym pograł Capoeire, jak ci ludzie:

ale teraz nie mam po co ćwiczyć, nie ma z kim grać.

Kurdeeee hardo z tymi paluchami. Ja rozciągam palce, ale bardziej po to, żeby fajniej grać na gitarze.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-12-22, 10:47   

Rozciąganie bardzo fajna rzecz, ja przynajmniej bardzo lubię, choć i tak jestem dość szytwna. Kiedyś bez problamu potrafiłam zrobić szpagat teraz to może jabym więcej poćwiczyła to pewnie też. Bardzo lubię taniec, (choć tańcze po swojemu) a pozatym fitness umiarkowane bieganie i nie wyobrażam sobie żebym jakiekoliwek ćwiczenie mogła zrobić bez rozciagania się (poźniej ma się zakwasy) i kończę też ćwiczeniami rozciągającymi.
A filmik Mkj z paluchami fajny.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2006-12-22, 14:01   

Rozciąganie - nie zbyt, jestem strasznie sztywna, szpagatu nie zrobię ale kwiat lotosu owszem :)
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-22, 15:19   

A ćwiczysz/cwiczyłas joge? Wiem, ze Eos cos wspominala o jodze kiedys...
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-12-22, 15:30   

Mkj napisa/a:
A ćwiczysz/cwiczyłas joge?
Tam miałam przygodę z jogą ale jakos tak mnie to nie wciągnęło za bardzo... Pewnie nie potrafiłam połączyć tych ćwiczeń ze swoim pierwiastkiem duchowym... :| wyższa szkoła jazdy... choć podobno wiele też zależy od tego jaki jest instruktor jogi.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-22, 15:47   

Ja probowalem z ksiazką... ale (jakby to Dei powiedziala) zabraklo mi motywacji... nie widzialem w tym wiekszego sensu, joga jest polączona z cwiczeniami ducha, ktorych ja nie potrafie wykonywac i nie czuje zeby mi cos dawaly. :)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-12-22, 19:16   

Joga jest cudowna. Ale tylko wtedy, kiedy ćwiczy się w pełnym skupieniu, rozluźnieniu i przyjaznej atmosferze. Z dobrym instruktorem.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-22, 19:20   

A chodzisz jeszcze na joge / chodzilas? ..i to bylo dla instruktora czy Cie to krecilo? Byly jakies pozytywne (duchowe) efekty? Dlugo jogowalas(ujesz)? Mozesz odpowiedziec na wszystkie pytania? Dziekuje?
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group